Jump to content
BulForum.com

Стига с тоя "overclock" - IT'S MODDING TIME!


Recommended Posts

Имам един въпрос.Някои знае ли дали ще работят заедно ЛЦД + VU мод (дето диоди мигат за баса на winampa :) ).Питам защото по принцип и двете се свързват към LTP порта. :wir :bgrin: :confused И ако може някаква идея как да се направи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Mi az do kolkoto zn. , (ako pravilno sum te razbral de) nqma problem ako kartata ti poddurja 2 monitora v realno veme ina4e signala se pra6ta samo kum 1iq (izpolzva6tiq) se izhod ! Ina4e ima prehodnici i ot tam natatuk e lesno ... ako ti se zanimava :P !

Link to comment
Share on other sites

Имам предвид ЛЦД мод.Едно малко дисплейче (4 реда x 20 символа) дето се слага на кутията и показва например температура... До колкото разбрах от схемите се вързва от крачета 1 до 16 на ЛТП порта.А VU-мода мога да го вържа от 17 до 24-то краче(стават 8 диода:) достатъчно за мода:) ).Ама нз дали програмите за ЛЦД-то и плуг-ина на winampa ще се разберат?!? :confused :bgrin: :wir

Link to comment
Share on other sites

1 vapros4e preporu4aite mi BOQ , koqto da durji ednakvo dobre na plasmasa i jelqzo (tenekiq) , 6te bude izpolzvana za modding na 1 kutiq !

10x predvaritelno !

Link to comment
Share on other sites

1 vapros4e preporu4aite mi BOQ , koqto da durji ednakvo dobre na plasmasa i jelqzo (tenekiq) , 6te bude izpolzvana za modding na 1 kutiq !

10x predvaritelno !

Ами и аз смятам да си я боядисвам ... и съм се насочил към спрейчета ?!? става ли със спреи ?!? струва 4 лева флакона , което ще ти боядиса цялата кутия ?!? и няма ли да стане аз лично мисля , че ще хване :D

Link to comment
Share on other sites

Taka e 1 sprei4e e dostatu4 no po-skoro otgovorut na vaprosa mi se nadqvah da me naso4i kum nqkoq marka na dostupni ceni :P ! Kakto i da e bratov4ed mi mi preporu4i spreiove "KocMoc" - Mnenie ????

Link to comment
Share on other sites

Пушка е станала!

Ахам ама нещо скрола ми се прецака нещо ..... много трудно се върти , а пък за натискането му ....... като го натисна и леко засяда ... а бе мисля , че нещо диода опира ама айде ...... Иначе уредихте ли проблема с рязането на капаците и къде и за колко ...... аз ви намерих плекса и то евтино аре намерете само къде да ги изрежем .... :D

Link to comment
Share on other sites

пичове преди време се говореше за рязане на кутий какво стана има ли някаде кадето да режат аз ходих до МГ-то но ми казаха че няма да стане понеже става с много нагар :(

ако има такова място плс кажете каде се намира да ги посетя :)

Link to comment
Share on other sites

Ами до колкото знам при лазерното рязане или ще се получи загар или ще ти откажат да ти я отрежат,защото била прахово боядисана.Решението е сваляш боята, режат ти я и пребоядисваш кутията, или можеш и сам да си я отрежеш като ползваш пробивен трион или ъглошлаиф. :)

За лазер - можете да идете в МГ-то, ама там лазерът гори боята докато реже метала и остават много грапави ръбове. Има едно лазерно до SBS (близо до Четвъртък пазара), където ми отрязаха панела изключително добре и с много чисти ръбове.

 

 

П.п.:Ще се опитам да изнаеря guide-а за рязане с пробивния трион,но малко по късно че ся съм зает.

Link to comment
Share on other sites

Ummm az sum probval s uglo6laiv i ne e mnogo udobno :) !

S probiven trion e nai - lesno , no ima i 3ti na4in s borma6ina i posle s pili4kata :P oba4e toi e nai-baven i vupreki tova nai-siguren :) !

Link to comment
Share on other sites

начи на мен ми трябва най специялно за няколко дупки за фанове

демек обикноженни дупки с по 4 малки дупчици за болтовете

как да го направя или ако някой може да каже някаква цена примерно :)

Link to comment
Share on other sites

@FunLov3 какъв е крайният резултат като режеш с углошлаиф?!? :)

@BuFu50 ако ти трябват дупки за вентилатори си намираш от някъде приставка за бормашина(80мм в диаметър) и пробиваш.Потърси в Бриколаж, там съм виждал, но не съм сигурен че има такъв размер. Другият вариянт е, както Shade каза, в SBS да ти я изрежат. :)

Guide за рязане с пробивен трион. :)

Link to comment
Share on other sites

Ami s uglo6laiv tenekiq lesno ne se reje :)

Pri rqzaneto tenekiqta se oguva i se polu4avat "izrastuci" :P koito po kusno trqbva da se obrabotqt s pili4ka :)

Sega tozi weekend 6te probvam kombinirano rqzane :) Pravq dupki s boram6ina i posle gi svurzvam ! Tozi metod mi go preporu4aha kato nai-efektiven sled el. triona !

Link to comment
Share on other sites

Ахам.Значи няма да пробвам номера с ъглошлайфа.Остава вариянта да отрeжа капака с лазер или от някъде да изнамеря преставкза за рязане на метал за Dremel... :)

 

П.п.След 2 дена съм на море та като се върна ще пробвам.Ако до тогоава намерите някъв по умен начин кажете :D

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ще пробвам с бормашина даже още утре ..... без тва имам една ама е бая голяма и мощна .... и незнам куде ще си закрепя капака ..... за да мога да ги дупча ти 1000 хиляди дупки :D

Link to comment
Share on other sites

bate_pesho SBS се намира на улица "Опълченска" 13.Лазерното рязане трябва да е там някъде.Отиваш и питаш.И едва ли ще ти излезе скъпо рязането, но най-вероятно ще ти излезе скъп чертежа...

 

П.п.:За справка www.bgmaps.com ;)

Link to comment
Share on other sites

bate_pesho SBS се намира на улица "Опълченска" 13.Лазерното рязане трябва да е там някъде.Отиваш и питаш.И едва ли ще ти излезе скъпо рязането, но най-вероятно ще ти излезе скъп чертежа...

 

П.п.:За справка www.bgmaps.com ;)

Къв черетеж ве ?!?! аз нимоа ли си направа с маркер отгоре :laughing: къде точно да режи или просто да му обясня и така :confused

Link to comment
Share on other sites

Амм нз.В по предните постове мисля че @Foxy ама не съм сигурен спомена нещо такова за чертеж.Иначе аз никога не съм си рязал кутията и не знам. :)

 

По -добре си пригответе 4ертежа на кад-а ,защото щи ви резнат зелката за 4ертеж :) ...малка уловка ...евтино рязане -скъп 4ертеж :) пове4ето така практикуват ....дано да не съм прав за тези :)

 

Аз след малко си свалям AutoCAD и ще видя какво мога да направя. :)

 

п.п.Няма ли най-накрая да получим малко 'нощтни снимки' на мишока? ;)

Link to comment
Share on other sites

ОК.Ама как по точно да го направя тоя чертеж?!? :confused :confused :confused Един правоъгълник отстрани с размерите на капака и там формичката каквато ще режа пак с размери?Това ли е?!? :)

EDIT:tnx Shade.@bate_pesho с Corel Draw правиш един правоъгълник в реални размери(гледай размерите отгоре на прозореца) и си правиш формичка :) това е. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...