Jump to content
BulForum.com

Стига с тоя "overclock" - IT'S MODDING TIME!


Recommended Posts

В Пловдив Swiftech блокчета за CPU + GPU от къде мога да намеря ? Радиатор запазен т.е. да не тече ,освен от авто морга къде мога да намеря дори и нов на добра цена? Идеята ми е за водно както стана ясно..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply

Просто за информация открих къде могат да отрежат капак за кутия по чертеж естествено AutoCAD. Намира се по Васил Априлов пътя за КАТ като идваш от Марица след кръстовището завиваш не към КАТ а в дясно и първата вляво има цех за лазерно рязане на ламарина :D 1EU на минута като за една минута се режат приблизително 6м ;)

Link to comment
Share on other sites

Просто за информация открих къде могат да отрежат капак за кутия по чертеж естествено AutoCAD. Намира се по Васил Априлов пътя за КАТ като идваш от Марица след кръстовището завиваш не към КАТ а в дясно и първата вляво има цех за лазерно рязане на ламарина :D  1EU на минута като за една минута се режат приблизително 6м ;)

Може ли само да ми кажеш какво пише на табелата на магазина/околните магазини, за да се ориентирам? Живея в махалата, ама нещо не се сещам :wacko:

Иначе мерси много за инфото.

Link to comment
Share on other sites

Точното име на фирмата ще ти го кажа другата седмица защото тогава ще си режа капака, иначе като завиеш на дясно и питаш хората в съседните цехове знаят цеха за ламарината.

То аз ходих там ама забравих да запиша името на фирмата :angry1

Link to comment
Share on other sites

Просто за информация открих къде могат да отрежат капак за кутия по чертеж естествено AutoCAD.  :D  1EU на минута като за една минута се режат приблизително 6м ;)

 

По -добре си пригответе 4ертежа на кад-а ,защото щи ви резнат зелката за 4ертеж :) ...малка уловка ...евтино рязане -скъп 4ертеж :) пове4ето така практикуват ....дано да не съм прав за тези :)

Link to comment
Share on other sites

А версия 2006 съвместима ли е с по-старите :blink: или няма значение? Щото аз ползвам АутоКАД 2006 :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Чакайте да ви покажа и мойта кутийка бре !  Ето тук има няколко снимки !   :punk 

Айде бре хорца ! Кажете си мнението НЕЗАВИСИМО дали то ще да бъде отрицателно .... и споделете мнения какво още бих могъл да направя 10х предварително ! :P

Link to comment
Share on other sites

Айде бре хорца ! Кажете си мнението НЕЗАВИСИМО дали то ще да бъде отрицателно .... и споделете мнения какво още бих могъл да направя 10х предварително !  :P

Абе,добре си си направил кутията!!! :woot Браво!

Link to comment
Share on other sites

Айде бре хорца ! Кажете си мнението НЕЗАВИСИМО дали то ще да бъде отрицателно .... и споделете мнения какво още бих могъл да направя 10х предварително !  :P

Еми маниашко си я направил , просто аз лично не съм фен на pc модинга , важното е щайгата да работи качествено и бързо .. Иначе евала , кой знае колко си изръсил ... :P :rolleyes: :punk

Link to comment
Share on other sites

Айде бре хорца ! Кажете си мнението НЕЗАВИСИМО дали то ще да бъде отрицателно .... и споделете мнения какво още бих могъл да направя 10х предварително !  :P

Вътре я боядисай синя ,а от вън ти си реши.. Ще се засили ефекта от неона.. Може да смениш страничния панел на кутията (с плексигласа) ,предполагам си го купил ,защото абсолютно същите ги има в Jar .. някоя по-разчупена форма и ще стане диво..

Link to comment
Share on other sites

кой знае колко си изръсил ...  :P  :rolleyes:  :punk

Еми някъде към 100 тина лева , ако не и повече :woot ама някаде там .....

 

Вътре я боядисай синя ,а от вън ти си реши.. Ще се засили ефекта от неона.. Може да смениш страничния панел на кутията (с плексигласа) ,предполагам си го купил ,защото абсолютно същите ги има в Jar .. някоя по-разчупена форма и ще стане диво..

значи ме съветваш да сменя страничния капак , така ли ?!? в смисъл да си изрежа на стария няква друга форма да лепна отзад плекси , така ли ?!? сорка ама не те разбрах много ... , а доколкото боядисването да ве прав си ... може и да я боядисам , иначе сия смятам да сложа още един червен неон отгоре за да стане по следния начин ... отзад синьо .. отпред зелено ... отгоре червено ?!? аз имам един жълт и са чуда дали да го сложа а ве деазнам много циганско ще стане как смятате ?!? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами има потенциал. Ама бая кутии се навъдиха с тоя страничен панел - направи си дизайн и вземи друг панел да го изрежеш. Рязането отпред изглежда много криво (може да го скриеш с нещо). Освен това има много кабелаци отвътре дето не правят добро впечатление. А колконката сам ли си я правил? Изглежда яко :P.

Link to comment
Share on other sites

Ами има потенциал. Ама бая кутии се навъдиха с тоя страничен панел - направи си дизайн и вземи друг панел да го изрежеш. Рязането отпред изглежда много криво (може да го скриеш с нещо). Освен това има много кабелаци отвътре дето не правят добро впечатление. А колконката сам ли си я правил? Изглежда яко :P.

:D еми да де .... замислям се да отида на лазер да си изрежа тука имам даже един капак .... с некава маняшка форма ама сия наскоро немам много време , обаче мерси за съвета ..... тва отпред наистина е малко :woot криво , но ако му одара една шкурка ще се оправи :punk а за кабелите ми .... :confused да ги избудам и закрепа отдолу и отстрани ли :confused грозно ли изглежда с тях , защото незнам .. кво им има кабели като кабели :lol: а доколкото колонката еми ... не купувал съм я от тецхнополис 2.1 55 лв. иначе въпросът ми за нея беше дали бих могъл да слкожа деод вътре ама са усетих , че ще трябва отделно да вкарвам точец и за него и става много сложно :D :punk :woot

Link to comment
Share on other sites

Не искам да се заяждам, но деод се пише с "и". :)

Споко ве ..... много трудно се засягам ! :lol: деод-диод а ве се тая нали ме разбрахте ? :confused :lol: :punk айде де чакам още мнения и предложения по кутията ми и предварително се извинявам , че не съм ги конвертирал преди да ги уплоадна :(

Link to comment
Share on other sites

Като за начало 1 sleeving kit за кабелите ще ти свърши работа.. За капака имах предвид някаква дуга форма да се направи т.е. да идеш на лазер.. С толкова много неони ,аз не бих си накичил така кутията :) по-добре да са еднакви ,но отгоре и отдолу са напълно достатъчни.. Можеш да направиш мода за скриването на цд-то..

Link to comment
Share on other sites

Можеш да направиш мода за скриването на цд-то..

По-точно ?!? как така скриването на ЦД-то :confused :D :lol: а тва за слеевинг кит кво представлява , кви кинти е и от каде да си го зема :lol: :D :punk

Link to comment
Share on other sites

ТОВА не го правете. Няма да усетите как ще си преебете кабела :)

 

За лазер - можете да идете в МГ-то, ама там лазерът гори боята докато реже метала и остават много грапави ръбове. Има едно лазерно до SBS (близо до Четвъртък пазара), където ми отрязаха панела изключително добре и с много чисти ръбове.

 

@Пешо - кабелите можеш да ги навреш в sleeving kit, да ги направиш с изолирбанд, или да ги сплетеш. Аз почнах да сменям моите, ама ме хжана мързел и не ги довърших. Смених само двата за молексите (станаха удивително добре обаче :) ). Така че за кабелите изборът е твой :)

Link to comment
Share on other sites

@Пешо - кабелите можеш да ги навреш в sleeving kit

Ама кво е тва ?!? в кво да ги навра ?!? некъф линк с нещо такова закво ства въпрос ?!?

 

На Вантек слеевинг кит-а мисля ,че беше 14лв това

то било евтино бе :woot ама аре некой да обясни по-подробно кво е тва ! :D 10х предварително .... много благодаря за идеята за Цд-то ...... ще се постарая да го направа и него :D

А някой да знае къде се продават ... такива пластмасовите тия отпред където поначало седат на мястото на цд то ей тия пластмасовите ?!? ще е хубаво ако някой има такива .... бих купил , а пък ако са СИНИ малеее :punk

ЕдИт:Ей сия са поразгледах маина и схванах кво е тва Слевинг кит ... обаче кво викате УВ Слеевинг КИТ за 14лв. ама от къде ?!? в ЖАР ще има ли ?!? а тия цонтролери по колко лв. са горе долу за вент-овете ?!?

Link to comment
Share on other sites

Има едно лазерно до SBS (близо до Четвъртък пазара), където ми отрязаха панела изключително добре и с много чисти ръбове.

Ще кажеш ли колко ти взеха? Искаха ли чертеж?

Link to comment
Share on other sites

Fan controlers се правят доста лесно според мен.. ето тук

ZALMAN, ZM-MFC1, Fan speed control panel w/ light for up to 4 FAN

22.31 без ДДС мисля ,че е..

За слеевинг кит пусни 1 сърч в гоогъл/имагес и ще ти изкара да видиш какво е.. За UV рефлектиращи ти трябва и UV неон ,в hardwarebg.com в секцията за модове има как да си направим UV лампа..

EDIT: Цената е в $ :)

Link to comment
Share on other sites

Fan controlers се правят доста лесно според мен.. ето тук

ZALMAN, ZM-MFC1, Fan speed control panel w/ light for up to 4 FAN 

22.31 без ДДС мисля ,че е..

За слеевинг кит пусни 1 сърч в гоогъл/имагес и ще ти изкара да видиш какво е.. За UV рефлектиращи ти трябва и UV неон ,в hardwarebg.com в секцията за модове има как да си направим UV лампа..

EDIT: Цената е в $ :)

аха .... уффф много сложно , а иначе мойта лампа като я пусна нема ли светят поне малко тия кабели ?!? и така и не разбрах колко лв. са ?!? и от къде да ги зема .... от пловдив :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...