Jump to content
BulForum.com

Стига с тоя "overclock" - IT'S MODDING TIME!


Recommended Posts

  • Replies 857
  • Created
  • Last Reply
От Пловдив не знам .. Ти разлика м/у неон и UV праиш ли? Няма да светят..

Мне :lol: :punk :laughing: ама тия УВ неони ... лампи четох , че ги имало само в София и пак супер трудно са се били намирали , а пък за цената .... представям си колко ще е соленичка ама карай , боли ма фара , че няма да светят ! :lol: а такива капачета някой случайно да има в повече .... капачета-тия отпред пластмасовите .... кадето запалват ония местата за цд-та и такива раоти ... треат ми сини ..... или жълти , а бе кажете кви имате в наличие , а пък аз ще помисля ... кажете и колко и9м искате (ако искате нещо изобщо) :punk

ЕдИт:А ХОСТАГЕ !!! а ве брато от къде си купил ония плекси , където си го сложил отпред ?!? и на ква цена горе долу ... има ли такъв , обаче син или .... ?!? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Мне  :lol:  :punk  :laughing:  ама тия УВ неони ... лампи четох , че ги имало само в София и пак супер трудно са се били намирали , а пък за цената .... представям си колко ще е соленичка ама карай , боли ма фара , че няма да светят !  :lol:  а такива капачета някой случайно да има в повече .... капачета-тия отпред пластмасовите .... кадето запалват ония местата за цд-та и такива раоти ... треат ми сини ..... или жълти , а бе кажете кви имате в наличие , а пък аз ще помисля ... кажете и колко и9м искате (ако искате нещо изобщо)  :punk

ЕдИт:А ХОСТАГЕ !!! а ве брато от къде си купил ония плекси , където си го сложил отпред ?!? и на ква цена горе долу ... има ли такъв , обаче син или .... ?!?  :tongue

Тоя плексиглас ,не от мода за ЦД-то ли имаш предвид ? Кутията не е моя ,а дадох линк за да видиш как се прави мода :)

Link to comment
Share on other sites

Hostage:Намерих си УВ лампа ве ! :P , обаче сия незнам как да я вържа към ПЦ-то щото тя е за към 220В а ве виж снимките и кажи ко мопже да се направи по въпроса ... от къде да зема захранване и дали ще стане изобщо да си я сложа в ПЦ-то ето и снимки : УВ ЛАМПА 10х предварително :woot

Link to comment
Share on other sites

Hostage:Намерих си УВ лампа ве !  :P  , обаче сия незнам как да я вържа към ПЦ-то щото тя е за към 220В а ве виж снимките и кажи ко мопже да се направи по въпроса ... от къде да зема захранване и дали ще стане изобщо да си я сложа в ПЦ-то ето и снимки : УВ ЛАМПА 10х предварително  :woot

Kak da si napravim UV lampa procheti tuka moje da ti pomogne :) i sry za shlokavicata..

Link to comment
Share on other sites

Kak da si napravim UV lampa procheti tuka moje da ti pomogne :) i sry za shlokavicata..

Ясно ама там е доста сложно :lol: треа ли аз да купувам некви Елерго спестовачни лампи и да ги чупа , като се има предвид , че мойта е готова работеща с сякаква електроника ... така че ...... кои проводници точно треа свържа и към кои на захранването ?!? по късно ще я отвора да вида за ко става въпрос ......... ОБСЧЕ открих друг проблем ... и това е проблема за загряването ..... тая лампа направо се пържи ... не греее кой знае колко , но се пак греее доста :confused как ще се справим с този проблем ?!? мойте 2 вента дали ще са достатъчни за да си охлаждам пц-то достатъчно :confused

Link to comment
Share on other sites

temperaturata shte se kachi s 2-3 gradusa sigurno.. Tazi tvoita lampa sus shtepsel da se vkluchva v kontakta li e? Ako da togava praish 1 dupka na 1 svobodna pastinka ot PCI (tezi koito sa otzad na kutiqta) i ot tam vkarvash kabela i posle v razklonitel :) V hwbg.com e obqsneno kak se pravi zahranvaneto ,za tova ti e taq energospestqvashta krushka..

Link to comment
Share on other sites

temperaturata shte se kachi s 2-3 gradusa sigurno.. Tazi tvoita lampa sus shtepsel da se vkluchva v kontakta li e? Ako da togava praish 1 dupka na 1 svobodna pastinka ot PCI (tezi koito sa otzad na kutiqta) i ot tam vkarvash kabela i posle v razklonitel :) V hwbg.com e obqsneno kak se pravi zahranvaneto ,za tova ti e taq energospestqvashta krushka..

тва за щепсела ми е пределно ясно :lol: ама начи немога да я пусна деректно към захранването така ли :confused или треат лампи и енерго лампи и глупости ....... :lol: иначе май така ще го направя ама много разклонители ша станат като отида на некое лан и ми треат за пц , за лампа и .....

EDIT:ХОРЦААААААА КАЖЕТЕ ОТ КЪДЕ ДА СИ ВЗЕМА СЛЕЕВИНГ КИТ !!!!!!!!!!! АИ В ДРУГИДЕН ЩЕ ВИДА В ЖАР ДАЛИ ИМАТ , ама се пак кажете каде продават и горе долуи на ква цена ! :punk

EdIt 2 : Ето .... напраих си нови пластмасичик си изрязах за Вентилатора и си направих мода , който предложи ХОСТАГЕ за Цд-то ето и снимки .... във вторник имам път към главната и ша скокна да вида и за Слиивинг Кит ... ето и малко СНИМКИ !!!

Link to comment
Share on other sites

тва за щепсела ми е пределно ясно  :lol: ама начи немога да я пусна деректно към захранването така ли  :confused  или треат лампи и енерго лампи и глупости .......  :lol:  иначе май така ще го направя ама много разклонители ша станат като отида на некое лан и ми треат за пц , за лампа и .....

EDIT:ХОРЦААААААА КАЖЕТЕ ОТ КЪДЕ ДА СИ ВЗЕМА СЛЕЕВИНГ КИТ !!!!!!!!!!! АИ В ДРУГИДЕН ЩЕ ВИДА В ЖАР ДАЛИ ИМАТ , ама се пак кажете каде продават и горе долуи на ква цена !  :punk

EdIt 2 : Ето .... напраих си нови пластмасичик си изрязах за Вентилатора и си направих мода , който предложи ХОСТАГЕ за Цд-то ето и снимки .... във вторник имам път към главната и ша скокна да вида и за Слиивинг Кит ... ето и малко СНИМКИ !!!

Dobre e stanalo..

Link to comment
Share on other sites

здравейте пичове начи търся някой който може да ми среже на мен и на един приятел кутйите - по-точно ни тряят кръгли дупки по капаците за вентилатори

ако някой може да праи таквиз неща да обажда :love

Link to comment
Share on other sites

здравейте пичове начи търся някой който може да ми среже на мен и на един приятел кутйите - по-точно ни тряят кръгли дупки по капаците за вентилатори

ако някой може да праи таквиз неща да обажда  :love

за кои капаци говориш ?!? ако за самите капаци на самата кутия ламаринените(или квито са там) можеш да ги изрежеш на горе споменатите фирми .... а пък иначе тия капачета пластмасовите отпред , където съм дал снимки на мойте .. можеш и сам да ги направиш с некой поялник ..... ама преди да го изрежеш си го начертай много точно ... ако ли не можеш дай ги на мен аз ша ти направа :punk

Link to comment
Share on other sites

alienware_case01small.jpg

alienware_case03small.jpg

alienware_case02small.jpg

Това според вас възможно ли е да се направи ? Коя кутия е близко по форма на тази на Alienware ? Сега имам изпити ,но като свършат ще се опитам :)

Link to comment
Share on other sites

Сега имам изпити ,но като свършат ще се опитам :)

и ти ли ..... :( и аз съм така :cry :cry :cry иначе кутията е брутална ..... ама треаше отстрани да е с плекс и вътре един зелен неон ..... и щеше да е по яка според мен де :D

Link to comment
Share on other sites

Тая фирма дето ви говорих се оказаха супер тъпанари :sayjin пари за проект не ми искаха обаче не поискаха да ми отрежат капака :devil щото бил боядисан прахово и щял да им прецака лазера :confused и така казвайте друга фирма щото и GUI ме питаше кво става с тая ами е тва е :angry1 .

Link to comment
Share on other sites

Уффффф , че простотия ..... преди една седмица отивам в RESETCOMPUTERS и им викам :Извинете имате ли Sleeving Kit и какви цветове ? '' и те ми отговарят : Моля , кви сливи , че не разбрах ? '' :lol: тааа хич не ми се обясняваше за кво иде реч и си излезнах ..... неска отивам в JARCOMPUTERS и викам :Добър ден , имате ли Sleeving Kit ? '' и те ми отговарят : Моля , кво е тва ? за кво служи ? '' таааа обясних им и те викат да съм ходил да вида в RESETCOMPUTERS тааа пълна простутия от никъде не мога да изнамера Sleeving Kit айде некой ако знае къде продават да каже , че направооо :angry1

Link to comment
Share on other sites

В Ресет до съм виждал УВ лампи. 2 броя в комплект. Мисля че имаха и платка за цветомузика. Иначе за слеевинг кит в Пловдив не знам дали има. До колкото знам хората си ги поръчват от София.

Link to comment
Share on other sites

Уффффф , че простотия ..... преди една седмица отивам в RESETCOMPUTERS и им викам :Извинете имате ли Sleeving Kit и какви цветове ? '' и те ми отговарят : Моля , кви сливи , че не разбрах ? ''  :lol:  тааа хич не ми се обясняваше за кво иде реч и си излезнах ..... неска отивам в JARCOMPUTERS и викам :Добър ден , имате ли Sleeving Kit ? '' и те ми отговарят : Моля , кво е тва ? за кво служи ? '' таааа обясних им и те викат да съм ходил да вида в RESETCOMPUTERS тааа пълна простутия от никъде не мога да изнамера Sleeving Kit айде некой ако знае къде продават да каже , че направооо  :angry1

В магазина на Жар срещy Лъкито ли ходи? И мен ми трябва слеевинг кит :)

Link to comment
Share on other sites

В магазина на Жар срещy Лъкито ли ходи? И мен ми трябва слеевинг кит :)

Точно там ходих :D :lol: :punk обаче в Reset ме изкефи като ми каза :Кви сливи искаш , че не разбрах ? :lol: :laughing: :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Imam edin vapros narode.

Stava vapros za zakliu4eni Vertex shaders i Pixel shaders...

Ta iskam da pitam 5900 XT s 4 Vertex i 1 Pixel shaders li e ?

Na4i AIDA32 mi pokazva 4e imam 4 Vertex i 1 Pixel shaders a Everest mi pokazva 4e imam 3 Vertex i 1 Pixel shaders...

I ako kartata mi e primerno s 3 V shaders a trqbva da e s 4 kak moga da otkliu4a i 4etvyrtiq 4rez RivaTuner ?

10x predvaritelno !

 

P.S. malko na softmodding go obyrnax ama sorry  :)

ами и аз имам същият "проблем" но предполагам, че и 4-рите са отключени, но Еверест-а не ги засича всички (поне така предполагам)

Everest%20AIDA%20FX%205900XT.JPG

 

p.s. ся като се загледах... еветерста май показва честотите на 2D-то, доката AIDA-та на 3D-то

Link to comment
Share on other sites

WOOOW! WOOOW!!!! WOW!!!

Страхотно! Много готино! Направо изрудия!! Браво Mad^Jack! Мишката е станала много яка - и като форма и като подбиране на цветовете и като положението на диодите. А аз се кефя особено много на моднати мишки, защото жъна небивали неуспехи в тази сфера :)

Още веднъж браво! :)

Link to comment
Share on other sites

Ето още един мод от мен. :) http://metku.net/modgallery/detail.php?id=3740

И някой да знае каде продават приставки за дремели?

Олеееее :woot тва вече е направо лудост .... :punk :wir :tongue наистина мишката е станала невероятна ..... :punk ама ми е интересно от каде си захранил толкова много диоди :confused :wir :tongue и не искам да савам нахален ама за колоко ще ми напоравиш една такава ? :D

Link to comment
Share on other sites

Shade 10x. :) Иначе bate_pesho диодите съм ги захранвал директно от кабела на мишката :D А иначе за 15лв + материалите(диоди и съпротивлениа) мога да ти направя еднa, както ти я искаш :) Ако си заинтересован ми пиши ено ПМ ;)

Link to comment
Share on other sites

Намерих от къде можете да си вземете (включително и аз де) ПЛЕКСИГЛАС и то изгодно ..... значи от PRACTIKER (май , че така се пише) той се намира до захарна фабрика в каршака ..... значи като слизате на долу по Васил Априлов и като стигнете кръстовището на Бул. България завивате в ляво и на 50 м ще го видите .. ОГРОМЕН е ..... и значи цените са .... 1.50м на 1м , което е огромно беше 37 лв ..... имаше най-различни големини ... имаше 0.50м на 1 м за цена не съм го карал да проверява , н о ще се ореантирате горе долу по горната ... И НАЙІВАЖНОТО имаше различни разцветки т рода на синьо ... за дебелина не съм питал .... обаче беше дебеличко ... не мога да ви кажа точно ама към 0.5 см :D :punk :excl: Остава само да кажете от къде и за колко можем да си изрежем капаците :D Аз имам де аама искам да си го направа с моя форма за да е по-яко :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...