Jump to content
BulForum.com

Fort Boyard


Psihara^^

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Наще големи мързели излезнаха все едно са отишли ей така един следобед да поиграят малко и да се върнат. Дано другите ни отбори да са по-добре :angry:

Link to comment
Share on other sites

Като ги гледам кви мекошави пендели и кви лигави куклички са избрали ми идва да счупя телевизора.

Link to comment
Share on other sites

Абе от де ги бяха събра ли тези мухали ,наште.То бива нещастници ,ама на на фона на сърбите ,бяхме гола вода :(

Link to comment
Share on other sites

Просто нашите са ги събирали на интелектуално ниво. Каквото и да си говорим, повечето задачи бяха с физическо значение - по-силен си, следователно печелиш. Сърбите бяха спортисти до един, което на теория е автоматична победа, което после се доказа и на практика. ;)

 

Обаче това бънджи наистина мисля, че много напрегна нашия в ръцете и за това не успя да нареди кулата... :(

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да каже кога и по коя телевизия го дават? Че и мен сега ме налегнаха спомени, май даже музиката взех да се сещам...

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да каже кога и по коя телевизия го дават? Че и мен сега ме налегнаха спомени, май даже музиката взех да се сещам...
Много е трудно да се скролне няколко поста по-нагоре и да се прочете.
Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да каже кога и по коя телевизия го дават? Че и мен сега ме налегнаха спомени, май даже музиката взех да се сещам...

bTV

Link to comment
Share on other sites

Аз го хванах накрая :( ама сега го свалям и ще го гледам и после може и аз да споделя мнение.

Иначе преди много ме кефеше да го гледам. :)

Link to comment
Share on other sites

Просто нашите са ги събирали на интелектуално ниво. Каквото и да си говорим, повечето задачи бяха с физическо значение - по-силен си, следователно печелиш. Сърбите бяха спортисти до един, което на теория е автоматична победа, което после се доказа и на практика. ;)

 

Обаче това бънджи наистина мисля, че много напрегна нашия в ръцете и за това не успя да нареди кулата... :(

Ккакво интелектуално ниво имаха,че нашия човек гледаше като пукъл при логическите задачи,добре че беше флегма ,та сръбкинята дръпна ръчките по-бързо :angry:

Иначе след бънджито адреналина е голям и без да си си натоварил ръцете ,ти треперят от адреналиновия шок

Link to comment
Share on other sites

скучна работа беше вчера, да не говорим че нашите туристи бяха под всякаква критика :zzz дано следващото предаване да е по-интересно

Link to comment
Share on other sites

Само като си спомня вчерашното предаване и пак почва да ме хваща яд!!!

Как може да имаме такива флегми като тея беее как бееее всички други бяха спортисти до един, тука са се сабрали някви никви дето освен митака и водещата на тупото споко другите не съм ги виждал даже!!!Толкова ли не можаха да намерят някви спортисти бе, аз да бях щях да се справя по-добре от тия безгръбначни. Както каза някой по-горе... тука са само някви "наши" дето БTV-то са си ги избрали тяхни хора... Просто няма такива злетаци като българите тва е! Срам и позор!

Link to comment
Share on other sites

Хм, мислех да оплюя първото отборче на България, но виждам, че вече е сторено :)

 

Иначе си спомням, че в стаята с делвите преди имаше много повече гадини - скорпиони дори. Сега имаше само бели мишки и разни течности.

Link to comment
Share on other sites

Преди години в кулата нямаше ли един старец. Ако не се лъжа, той даваше логическите задачи преди. Спомням си и как арестуваха(затваряха) някои участници. Наистина чуждите версии бяха по яки. Преди около 10 дена говорих с продуцента на българската версия. Уверяваше ме, че е много интересно и задължително да го гледам. Надявам се следващите епизоди да са. А как ви се стори монтажа. Според мен доста интересни моменти просто са изрязани :(. Рекламите няма да ги коментирам.

Link to comment
Share on other sites

Това за стареца в кулата и аз си го спомням. Освен това когато не им достигаха ключове, си пъхаха ръцете в устата на статуя на глава на лъв и оставаха заключени там и въобще не можеха да участват в събирането на съкровището. А сега обратно - само са ги затруднили малко с онези прозрачни "неща".

Като че ли и на мен повече ми харесваше версията, която вървеше доста отдавна по френските канали и също се надявам следващите епизоди да са по-интригуващи, защото това предаване го чакам да почне отдавна и имам големи очаквания към него.

Link to comment
Share on other sites

Преди години в кулата нямаше ли един старец. Ако не се лъжа, той даваше логическите задачи преди.

Колкото и мъдър да е бил, сигурно и той не еуспял да открие тайната на дълголетието. ;) Но иначе беше наистина интересна личност.

 

То по принцип предаването си е интересно, но дано поне следващия път нашите отбори не са такива марди. Айде сърбите нали ни мразят (както всички останали комшии), разбирам ги защо бяха толкова нахъсани. Ама нашите кат не им пука и постоянно се чудеха как да се врътнат, за да са по-фотогенични на камерите.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за вас, ама за малко да се попилея от смях докато гледах как Краси Ванков се бори с тенджерите :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Май няма да ги дават, защото имаме 4 отбора, които ще играят с 4 сръбски и 4 турски, което са 8 предавания и после за финала не знам колко ще са. А доколкото си спомням предаванията бяха 12 за цялото шоу

Link to comment
Share on other sites

Айде и ние да се разпишем! ! ! :) Браво!

Да наистина....определено имаше разлика от представянето на първия отбор (въпреки номера на лентата с тенджерите :laughing: )...а най ме изкефи мадамата с ходенето по въжето - даже и в силния вятър се стегна и не падна докрая. :punk

Link to comment
Share on other sites

Да наистина....определено имаше разлика от представянето на първия отбор (въпреки номера на лентата с тенджерите :laughing: )...а най ме изкефи мадамата с ходенето по въжето - даже и в силния вятър се стегна и не падна докрая. :punk

Много добре се представи на въжето. Накрая много се панира, цялата трепереше. А това с кофите беше мноо яко и музиката за фон беше... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...