Jump to content
BulForum.com

Fort Boyard


Psihara^^

Recommended Posts

Чудех се дали да е пусна във Видеотата или тук... Но реших , че темата може да бъде обсъждана ...

Спомняте ли си? Имаше едно време едно такова съзтезание... Пускаха 1 отбор играчи на въпросното място и търсеха разни ключове и тн... Беше много интересно! Ако някой се сеща и разбира френски моля да даде линкове , тъй като аз не го владея... :) Играта се излъчваше преди бая време по ТВ5 (френската) и Ефир 2... Предполагам , че повечето тв-мани ще я знаят...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

И по някоя нашенска се излъчваше... Спомням си я. Действието беше в някакъв стар замък, имаше едни джуджета дето ги водеха играчите насам-натам... Имаше и неща от сорта на Fear Factor щото примерно за да вземат ключа трябваше да бъркат в аквариуми с червеи и паяци, затваряха ги в тъмни стаи пълни с гадости и трябваше да се придвижват в тях опипом с риск да напипат някоя гадория :))

 

Яко беше, да...

Link to comment
Share on other sites

Да...сега излезнах и аз TV-ман. Помня го много добре. Даваха го по (мир на праха й) Ефир 2. Наистина беше много интересно. Трябваше да съберат съответен брой ключове от не помня колко стаи (те избираха в кои стаи да влизат и в кои не) и след това да решат някаква загадка. Ако това го минат, в останалото им време махат тигрите от хазната и нашите събират колкото могат. Обикновено беше за някаква кауза...все бяха я лекари, я някакви активисти... Но наистина много хитро бяха измислени стаите и бяха доста по-красиви и по-малко гнусни от Fear Factor.

Link to comment
Share on other sites

Не, водещите бяха други - един пич май... Джуджетата и други такива разни митологични тичаха с едни факли с тях и ги превеждаха от стая в стая по коридорите...

Link to comment
Share on other sites

Водещите си бяха нормални. Имаше две джуджета, които въвеждаха в някои от стаите и няколко маскирани за загадките, но самите водещи не бяха с нищо специални.

Link to comment
Share on other sites

и аз го помня,действието се развиваше в някъв зловещ френски замък.яко беше :)

Link to comment
Share on other sites

помня че ми беше доста интересно, въпреки че съм бил доста малък тогава... ако не се лъжа имаше някви лъвове.... скачаха за някакъв ключ в морето ....

Link to comment
Share on other sites

m12573hx.jpg Старият седеше горе в една кула ама какво точно правеше ... (май някакви въпроси задаваше)
Link to comment
Share on other sites

Дъртия горе задаваше въпрос и ако не отговориш правилно го хвърляше в морето и.... :)

Аз си спомням , че пратиха 1 тип да търси ключа при 1 змия , а тя се оказа чисто гола мадама , цялата изрисувана... Имаше МЕГА яки приключения , а накрая заключваха 2ма от отбора , а други двама бягаха от някви тигри и събираха монети.. :)

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че монетите бяха в клетката на тигрите/лъвовете и трябваше да се бърка вътре, за да се вадят. А после в шепи и скут се изнасяха на бегом до входа на залата.

 

И, да, шоуто беше велико! :)

Link to comment
Share on other sites

Някой чете ли, какво са написали тия преди него? Половината неща, които се изредиха като нови постове, ги имаше вече... Да, въодушевени сме от спомените, ама пробвайте да се сетите нещо друго...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Шоуто ще започва по bTV. Видях рекламата и разбрах, че ще се състезават играчи от СЪрбия, България и Гърция. Някой някакви подробности има ли?

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Инфо, но не знам 12 отбора ли се състезават едновременно, по 4 от нация, някой ако е наясно с правилата да разясни
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много ни е муден отбора. Все едно са им прекъснали дрямката заради състезанието. :zzz

Link to comment
Share on other sites

Много ни е муден отбора. Все едно са им прекъснали дрямката заради състезанието. :zzz

Много си прав....това състезание го гледам с интерес от 10 години...и едва днес, гледайки нашите, установих, че ми е доста скучно... ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...