Jump to content
BulForum.com

Филмът,който остави траен отпечатък в душите ви..


Recommended Posts

  • Replies 145
  • Created
  • Last Reply

За мен най-якия филм е Final Destination 2. Просто нямах думи след като го изгледах. Накрая на филма дори може да повярвате че всичко в него е истинско. Изгледайте го. Няма да съжалявате, гарантирам ви. Сюжетът може и да не е най-великия, който сте виждали, но в цялостното усещане на филма има нещо.

 

Ето тук може да немрите повече инфо

 

 

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

За мен този филм е Black Hawk Down. :happy:

Това е филм по действителен случей за воената акция проведена в Сомалиа.

Link to comment
Share on other sites

Определено Big Fish !

Tim Burton e гениален ! :punk

Link to comment
Share on other sites

Филмите, които са ми въздействали са много , но сега мога да се сетя само за някои , естествено! Уникален филм за мен е "Зелената миля" :excl: "Биг фиш" е несравним :punk :excl: Няма да забравя "Английският пациент" или "Гладиатор"(може би защото съм го гледал към 10 пъти :D )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

ЛЮБИМИТЕ МИ ФИЛМИ СА ХУБАВА ЖЕНА И МРЪСНИ ТАНЦИ. ДОРИ НЕ МОГА ДА ОПРЕДЕЛЯ С КАКВО СА ТОЛКОВА ЗАВЛАДЯВАЩИ, НО ГИ ОБОЖАВАМ :) ПРОСТО ИМА НЕЩО В ТЯХ - КЛАСИКА СА СИ ВСЕ ПАК

Link to comment
Share on other sites

1) Requiem For A Dream - коментар... Помня преди в училище ( предполагам че и в други училища е така),в час по биология ни пускаха някви филмчета как жена ражда.Гледката нито беше много приятна,нито научих нещо.

Та ако вместо този филм бяха пускали Requiem for a dream ,може би сега наркоманите в България щяха да са с 20,30% по малко.Това е филма който всеки би трябвало да е гледал.

Както един съфорумец каза:

"най въздействащия филм който съм гледал досега е requiem for a dream. след края на филма може би 1 час стоях и гледах екрана с празен поглед"

 

2) City of God - коментар... реалноста ( може би най-добрият не-американски филм който съм гледал )

Link to comment
Share on other sites

FOREST GUMP; THE SHWAHSHANK REDEMPTION; KIDS; TRAINSPOTTING; THE THIN RED LINE; FIGHT CLUB; SNATCH; LOCK, STOCK & TWO SMOKING BARRELS;UNBRAKABLE; THE SIXTH SENSE; LAYER CAKE; ALIEN (PART I, PART II) THE GODFATHER (PART I); IRREVERSIBLE (<-- tozi izrodski film nqma kak da ne ostavi "traen otpe4atak v du6ata mi"); HEAT; CITY OF ANGELS;A SENSE OF A WOMAN; TRAFFIC; 21 GRAMS; CRASH; BABEL; DON'T MOVE; COLLATERAL; MAN ON FIRE; ALI; A GOOD YEAR; BEFORE SUNRISE; (ne znam dali moje da se vpi6e tuk no iskam da dobavq i tozi neveroqten serial--->) FRIENDS (kolkoto i da e kli6irano, FRIENDS si e nai-dobroto....)

Link to comment
Share on other sites

Fat Pizza ^^. Иначе да, филмите с Вини Джоунс - Mean Machine, Lock Stock and two smoking barrels, Snatch са яки. Но опредлено и на мен ми въздейства много Trainspotting. Уникаленм филм!

Link to comment
Share on other sites

Изкуплението Шоушенк... Гледах го в много труден, от живота ми, момент и остави трайни следи в мен. Не ми е любим но.... Незабравим!

Link to comment
Share on other sites

Номер 1 на всички времена: Изкуплението Шоушенк. Не знам колко пъти съм го гледал, но всеки път го изглеждам до последната буква на надписите. След този филм Морган Фриман стана един от любимите ми актьори. Изгледакл съм доста филми с него и мога определени да твърдя, че почти няма слаба роля. Яд ме е че дълго време Оскарите все го подминаваха.

Link to comment
Share on other sites

Трансформърс.....този филм остави такива непоправими щети в съзнанието ми, че едва ли ще погледна фантастика поне 5 години... Да не говорим пък за филм създаден по комикс или нещо от сорта :sick

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...