Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply
E kvo pyk tolkova..? :hmmm:

Е, няма какво да казваме на черното - бяло, секси е :). Въпреки че на мен лично ми харесва само като е с коса, с гола глава определено не ме грабва.

Link to comment
Share on other sites

Дам усещам типа роли, в които играят младежите "Антураж на Маджо, Малки или Големия Маргин, може и на Куйович..." :)

Link to comment
Share on other sites

Тея холивудски звезди не ви омръзват !

Какво им харесвате не мога да разбера или какво имат те (освен парите естествено) , което един нормален и прилично изглеждащ българин няма ?

Аз изобщо не харесвам мадамите от кино индустрията ... повечето са "особени" в не знам какъв смисъл .

п.п. Извинявам се за намесването на темата или искам просто отговор на въпроса ми .

:laughing:

 

Тея холивудски звезди не ви омръзват !

Какво им харесвате не мога да разбера или какво имат те (освен парите естествено) , което един нормален и прилично изглеждащ бълг%E

Link to comment
Share on other sites

Тея холивудски звезди не ви омръзват !

Какво им харесвате не мога да разбера или какво имат те (освен парите естествено) , което един нормален и прилично изглеждащ българин няма ?

Аз изобщо не харесвам мадамите от кино индустрията ... повечето са "особени" в не знам какъв смисъл .

п.п. Извинявам се за намесването на темата или искам просто отговор на въпроса ми .

:laughing:

Е нали се сещаш, че повечето ги харесваме не защото са супер готини Хора, а заради имагинерните герои, които се опитват да имплантират в хормонално контролираните ни мозъчета.

Link to comment
Share on other sites

Аз изобщо не харесвам мадамите от кино индустрията ... повечето са "особени" в не знам какъв смисъл .

 

 

сигурно.........

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...
Е нали се сещаш, че повечето ги харесваме не защото са супер готини Хора, а заради имагинерните герои, които се опитват да имплантират в хормонално контролираните ни мозъчета.

 

Вместо да гоните химерите, защо не основете една група за взаимопомощ със съфорумниците и взаимно да си помагате за хормоналния контрол? По-добре птиче в ръката, отколкото орелче в небето.

 

:lol:

 

Дето пееха НЛО:

 

Най-добре е нашенка, от село -

даже да е слабичка и бледа,

хвърлям се, ще се оженя смело,

зеленчуци щом баща й гледа.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

JensenAckles49.jpg

 

Jensen Ackles или Дийн Уинчестър, както повечето го знаят от сеиала Supernatural

 

Мнооо як пич xD

Link to comment
Share on other sites

Туп-туп

 

Искам генетичния му материал :blush: :hump: :shy: :blushing: :love :wub:

И аз минах през тая фаза, ама ми мина ;) Иначе е и убавичък, и умничък ;)

Ето едно предложение от мен. Ракетата..... не го слуша главата ейййй.... точно мой тип ;)

Ronnie_O_Sullivan_World_final_2008_Monday_847853.jpg

Link to comment
Share on other sites

Туп-туп

 

Искам генетичния му материал :blush: :hump: :shy: :blushing: :love :wub:

 

Ама сериозно ли? Погледнах от любопитство темата и гледам пост без снимка - цък и щях да падна от стола като му видях физиономията (от изнената и уплаха може би)... Аз по-скоро като грозен бих го класифицирал а гледай какви емоции поражда у жените.... ей НИКОГА няма да ги разбера жените и това е :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...