Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

Мислих да не се намесвам, ама сега няма как. Виж значи ти искаш така неречения МЪЖ или МОМЧЕ до теб да носи по-"топли" цветове с цветчета и да има по-гладка кожа от теб. Еми и аз съм противник на тва. Нали за тва има момчета и момичета ;). Иначе дай сички да се изпедерастим. Много моля не съм чобанин или стар войвода, но НЯМА ДА БЪДА и сладникаво педалче само и само за да се харесвам на ЖЕНА ;).

Никъде не съм споменала за цветчета и глупости. Не ми преписвай реплики. Искам мъжа до мене да се поддържа, демек да се обезкосмява, където е нужно, защото ако има два косъма на гърдите - няма смисъл, да, ама ако е някоя горила, по -добре да не ми се вясва. Същото важи и за краката, да се къпе редовно, да е подстриган добре и да използва хубав парфюм. И това, ако е гейско? ...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply
Никъде не съм споменала за цветчета и глупости. Не ми преписвай реплики. Искам мъжа до мене да се поддържа, демек да се обезкосмява, където е нужно, защото ако има два косъма на гърдите - няма смисъл, да, ама ако е някоя горила, по -добре да не ми се вясва. Същото важи и за краката, да се къпе редовно, да е подстриган добре и да използва хубав парфюм. И това, ако е гейско? ...

 

Хехе така както ми звучиш май си излизала с някоя балканска мечка дето са го къпали когато се е родил и после още 1 път когато са го кръстили ако изобщо е кръщаван. Това си е елементарна хигиена и обезкосмяването на гърдите въпреки че едва ли ще са 2 косъма има разлика в гъстотата и дължината. За обезкосмяване на по-интимни места не виждам какво да коментираме и това си важи и за 2та пола. На мен специално ми е много отблъскващо жена с "вълна" предполагам е същото и от "другата страна на барикадата"... За парфюмите дефиницията за хубав е относителна - на теб може да ти харесва Chanel #5 а за мен да е отвратителен, но ако имаш предвид под парфюм да не разбира афтършейв old spice примерно - съгласен съм, пък и си е признак малко от малко на класа в известна степен а и човек според който 15лв са скъп парфюм представям си каква ще му е реакцията когато за рожден ден на приятелката си трябва да избере нещо примерно от магазин Lero :)

Link to comment
Share on other sites

Хехе така както ми звучиш май си излизала с някоя балканска мечка дето са го къпали когато се е родил и после още 1 път когато са го кръстили ако изобщо е кръщаван...

Хаха да пази Господ, не съм, но има много такива индивиди, за жалост ...

спирам по темата.. защото се отклонихме от същността й:Д

Link to comment
Share on other sites

абе има една такава бозава тема в тя и той не разваляйте темата със спорове отностно това как трябва да се поддържат мъжете. всеки си решава сам за себе си, ама тва мъж да си бръсне краката е меко казано грозно. за другото не ми прави чак толкова впечатление, но специално краката много ме дразни :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gavin Rossdale за момичетата :D

 

7070346.jpg

Link to comment
Share on other sites

off

Добре ,на Копче поста не се прие като подигравка, обаче мъж постне ли предложение ,веднага мрънкате че серем по темата... жени.....

/off

Link to comment
Share on other sites

Цакам ти испанеца-състезател с друг испанец-състезател!

 

4lt1m5z.jpg

 

Даниел Сордо

 

И бонус - Дани Сордо (ляво) с бонус - Себастиан Льоб (дясно)

 

4kmj7nk.jpg

 

Поздрав за всички дами с поне малко вкус! :P

Link to comment
Share on other sites

Аз бих се разделил с бъбрек + 1/2 черен дроб, ако можех да изглеждам така:
Дай бъбрека и ще ти направя същата брадичка :devil
Link to comment
Share on other sites

Аз бих се разделил с бъбрек + 1/2 черен дроб, ако можех да изглеждам така:

jh3b1.jpg

Аз бих разделила всичко с теб,само да ми го дадеш насам :P :love :wub:

Link to comment
Share on other sites

eddie-cahill1.jpg

249701~Eddie-Cahill-Posters.jpg

 

тоя беше едно гадже на рейчъл, ся гледам че и в CSI се мярка.дано ви хареса :D

Link to comment
Share on other sites

Аз бих се разделил с бъбрек + 1/2 черен дроб, ако можех да изглеждам така:

:love Изглеждаш милионища пъти по-прекрасно и невероятно от глазурирания холивудец!!!! :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...