Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply

другаря Газзев

5115033_gazzaev300.jpg

г-н Батков

460x398.jpg

другаря Лебзяк

lebzyak.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

не те ли кефят другарите?

Link to comment
Share on other sites

ми няма нищо секси в пенсионери с мустаци според мен

 

Ti sama kaza seksu dumata. Kato mine vreme shte vidish teq mustachi, che chudesa pravqt kato te pogadelichkat kadeto trqbva :D :D

Link to comment
Share on other sites

:confused :confused :confused

ти един мъж ако не е с мустаци май не го харесваш а

 

Az myje po princip ne haresvam, ama vse pak mustaka si e klasika pri liubovnicite. Q se zamisli malko, Dqdo Stefcho, leka mu pryst, Milko Kalaidjiev, Hitler (sigurno i toi e bil dobyr, sled kato takiva voiski sa go slushali). :)

Link to comment
Share on other sites

мустака е голяма работа.

след няколко години няма да те кефят такива педерастчета като крумчо, а малко по-мъжествени хора

Link to comment
Share on other sites

Глупаво е да лепиш етикети...като е хубав, значи е гей, а? Познаваш ли го, любовника му ли познаваш или какво?! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Глупаво е да лепиш етикети...като е хубав, значи е гей, а? Познаваш ли го, любовника му ли познаваш или какво?! :blink:

 

Крумчо действително е обратен, ама няма значение. Така и не разбрах любовника му кой е. Нана не искаше да каже :D.

 

Ъъъ.. аз нали такова... нямам право на глас в тази тема, ама един мъж, на който открито завиждам за външността е Тил Швайгер.

 

till.jpg

Link to comment
Share on other sites

Глупаво е да лепиш етикети...като е хубав, значи е гей, а? Познаваш ли го, любовника му ли познаваш или какво?! :blink:

скъпа, и аз съм хубав, но не съм гей.

а той не е хубав и е педал :)

Link to comment
Share on other sites

скъпа, и аз съм хубав, но не съм гей.

а той не е хубав и е педал :)

 

дай да те видим де та и ти да влезнеш в класацията :lol:

Link to comment
Share on other sites

дай да те видим де та и ти да влезнеш в класацията :lol:

 

 

Ем че гейче е крум, ама не издавам източника си на информация :) Колкото до мустака, момчетата са прави, на едно мнение съм с тях. Дава повече вид, и мъжественост. Вие момите к'во ?? радвате се на кюсето под носа, а като видите кюсе над челото....... :sick Ем то си е вашо мнението, всеки си има вкус, но щом ние мъжете мислим че ще изглежда по-добре, не ми е ясно вие, където се предполага че ги харесвате много повече от нас, не мислите като нас. Незнам дали се изразих достатъчно ясно. да дам пример. Според мен, ако ние мислим че един пич ( при положение че трябва моми да аресваме ), и при все това мислим че е добре изглеждащ, вие трябва звезди да му сваляте :) Малко е сексистко мнението ама......не исках така да прозвучи :)

Link to comment
Share on other sites

ей би ей си ей би го каза много добре.

 

1001704nz7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

Моят модел за мъжко съвършенство.. Моят адски добър и верен приятел Гено.. И НЕ Е ГЕЙ! :)

genogenoso9.th.jpg

s6001014rc0.th.jpg

 

e ti veche stavash grub. to maitap maitap ama ti veche.. :D

Link to comment
Share on other sites

ей би ей си ей би го каза много добре.

 

1001704nz7.th.jpg

 

You're almost as gay as me O_o.

 

А иначе един друг хубавец е бившият вокалист на Финтрол - Тапио Вилска

 

330px-Tapio_Wilska-Wacken2005.png

Link to comment
Share on other sites

ей би ей си ей би го каза много добре.

 

1001704nz7.th.jpg

 

 

Мерси :) Никога не бях си прочитал така името :) зарибявка е :) инак абакаб си го викам, на майчин говор :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...