Jump to content
BulForum.com

най-секси мъж


Recommended Posts

  • Replies 439
  • Created
  • Last Reply
Ама в Американски Психар е най-добре. ;)

Хей, Пол!....

:D

 

Аз искам официално да се възмутя във връзка с един от настоящите "горещи" мъже в киното - Хавиер Бардем. По каква линия, по дяволите, жените го смятат за секси? Та той е такова дърво в лицето. Съвсем спокойно може да играе някой ент в следващия Lord of the Rings. Дори аз съм по-готин от него :P.

Link to comment
Share on other sites

2006102091207667479_rs.jpg

 

Jonathan Rhys Meyers за дамите :P

Link to comment
Share on other sites

Ама сериозно ли? Погледнах от любопитство темата и гледам пост без снимка - цък и щях да падна от стола като му видях физиономията (от изнената и уплаха може би)... Аз по-скоро като грозен бих го класифицирал а гледай какви емоции поражда у жените.... ей НИКОГА няма да ги разбера жените и това е :(

 

Поста е без снимка, щото още не съм се научила да ги качвам и карам по лесния начин :P Ама и като преглеждам алтернативната тема за мъжките страсти и аз НИКОГА няма да ги разбера мъжете и това е :D

 

ЕТО едно БГ предложение :woot

Link to comment
Share on other sites

connor.jpg

Ще спасява света в новия 'Терминатор', бе-е-е-е! :music

Мдам... бях го споменала няколко поста по-нагоре... прекалено много ми харесва, просто е прекалено.

 

Най-големия...

Ама в Американски Психар е най-добре. ;)

О дааааа........ там е... идол!

 

ЕТО едно БГ предложение :woot

Той погрозня Юкселчо вече. Преди няколко годинки беше шоколадче, сега е марципанче.

Link to comment
Share on other sites

Той погрозня Юкселчо вече. Преди няколко годинки беше шоколадче, сега е марципанче.

 

Някои мъже колкото повече остаряват, по-секси стават: ПРИМЕР!

 

Шоколад, марципан - става за смукане, блокче по блокче :D :blush:

Link to comment
Share on other sites

Някои мъже колкото повече остаряват, по-секси стават: ПРИМЕР!

Ама и ти един пример даде...

 

Шоколад, марципан - става за смукане, блокче по блокче :D :blush:

Хахаха... направо ме разби с това изказване :lol: Браво, явно си разбираш от работата :punk

Link to comment
Share on other sites

Някои мъже колкото повече остаряват, по-секси стават: ПРИМЕР!

 

Очаквах да видя Робърт Де Ниро а то кой - "доктор Рос"... пак по-добре от онзи дето ме стресна като го видях (сериозно онзи другия ми грознее и то доста) :)

Link to comment
Share on other sites

Очаквах да видя Робърт Де Ниро а то кой - "доктор Рос"... пак по-добре от онзи дето ме стресна като го видях (сериозно онзи другия ми грознее и то доста) :)

Ееее стига го плю горкия човечец, "Майкъл"-чо е сладичък, ама само във филма, иначе наистина е малко ... недодялан.

Link to comment
Share on other sites

Ееее стига го плю горкия човечец, "Майкъл"-чо е сладичък, ама само във филма, иначе наистина е малко ... недодялан.

 

Абе недей така... с повече грим и подходящо осветление може и да не е толкова страшен, но тогава като го видях се стреснах :)

Link to comment
Share on other sites

Абе недей така... с повече грим и подходящо осветление може и да не е толкова страшен, но тогава като го видях се стреснах :)

А какво ще кажеш за ето това гейско изпълнение, умирам от смях ;)

wentworth_miller_lit.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ама и ти един пример даде...

Хахаха... направо ме разби с това изказване :lol: Браво, явно си разбираш от работата :punk

 

Че какво не му е сексито пък, дори го избраха за №1 за 2007!!! Е, да вярно, не съм избрала най-доброто фото, ама не ми се ровеше повече :P . И да - шоколадовите изделия са ми слабост :wub:

 

Абе недей така... с повече грим и подходящо осветление може и да не е толкова страшен, но тогава като го видях се стреснах :)

 

Аз затова го сложих на линк ;) , че да те стряскам баш преди Коледа, току-виж си ме оставил без подарък :)

 

А като бях млада ;) харесвах ТОЗИ :P

Link to comment
Share on other sites

craigferguson_3.jpg medium_craig.jpg

 

До него Слави може спокойно да се върне на селу да копай барабой. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 1 month later...

Gino Yevdjevic:

 

tangra_gino_masa_mario1.jpg

 

Та той дори не е хубав по някакъв класически начин... Обаче е толкова магнетична личност, роден е за сцена!

На 49-годишна възраст вилнее и се радва като дете... Страхотен!

Link to comment
Share on other sites

С риск да изглежда гейски, харесва ми излъчването на този...

Ужасно противен:) Въпреки това има страхотни плочки, да му се не види...

Номинирам този :

Мдааааам ;) И аз го харесвам, но в действие, не на снимка.

Link to comment
Share on other sites

Ужасно противен:) Въпреки това има страхотни плочки, да му се не види...

 

Неспособността ти да оцениш британския чар и преди всичко стил е разочароваща :D

 

Mr One Two - президент! :D

Link to comment
Share on other sites

Неспособността ти да оцениш британския чар и преди всичко стил е разочароваща :D

 

Mr One Two - президент! :D

Това не е ли този от Gamer? На обложката определено седи по-добре.

 

Иначе винаги ще ме кефи Christian Bale на тази снимка

600full-the-machinist-photo.jpg

Link to comment
Share on other sites

Иначе винаги ще ме кефи Christian Bale на тази снимка

Крисчън заедно с Чарлийз Терон са сред звездите, на които се възхищавам за начина, по който си играят с килограмите, но все пак винаги изглеждат фантастично.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...