Jump to content
BulForum.com

Ботев Пловдив


nakatak_zick

Recommended Posts

Вие пък баси програмата дето имате. Първо Левски, после и ЦСКА-то. БФС-то веднага се възползваха от възможността да демонстрират строгостта си :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ей това не им харесвам на жълтите - паднахте - окей. ама веднага почнахте да ревете срещу Лилчо.ама като ви спасява неспасяеми е велик, нали?

уж вярна публика, може ли срещу свой да говорите, бе?

 

 

 

 

п.с. бАТ Митю и Лилю - :punk

Edited by LPFC
Link to comment
Share on other sites

Начи ок Лилчо много пъти ни е спасявал и вадил от калта за тва респект ма пък и колко пъти не е прецаквал зарва като цяло спред мен му е в реме да земе да се пенсионира или да стане резерва на някой по-млад перспективен повратлив и пъргав вратар който ще може да прави спасявания които сега Лилчо неможе заради своео бая наднормено тегло,щот той докато се хвърли да направи някой плонж и топката вече е минала под него

Edited by Dunc
Link to comment
Share on other sites

Вие пък баси програмата дето имате. Първо Левски, после и ЦСКА-то. БФС-то веднага се възползваха от възможността да демонстрират строгостта си :tongue

Да демонстрират строгостта си или за поверен път да отклонят вниманието от престъпното съдиство и нагласени мачове?

Като съберемем 3-те мача на Ботев и мачовете на Локото (Вие ще кажете 3 или 4 бяха) тва прави половината мачове от А група за сезона в Пловдив! Бутат се разни отбори като Черно море и се опитват да затрият пловдивския футбол...

Link to comment
Share on other sites

Начи ок Лилчо много пъти ни е спасявал и вадил от калта за тва респект ма пък и колко пъти не е прецаквал зарва като цяло спред мен му е в реме да земе да се пенсионира или да стане резерва на някой по-млад перспективен повратлив и пъргав вратар който ще може да прави спасявания които сега Лилчо неможе заради своео бая наднормено тегло,щот той докато се хвърли да направи някой плонж и топката вече е минала под него

абе земи са застреляш бе-Лилчо е лидерът и гръбнакът на отбора.Ко да пусне-Славчо Тошев ,дет в 2 мача му вкараха 10 гола ли?Или павел Станев дет дори и Хасково не го щеше?От Лилчо трудно ще намерим по-добър вратар и тва ,че направи 1 изключително тъпа грешка в този мач не променя фактат ,че без него отборът няма да е същия.Не знам какво ще правим ако се пенсионира :cry

Link to comment
Share on other sites

Всеки прави грешки,нормално е,никoй не е безгрешен.Кво толкова ревете против Лилчо не мога да разбера.Голяма работа като сбърка в Ловеч.

 

ПС:Феновете на други отбори да си гледат техните отбори и техните публики

Link to comment
Share on other sites

Да демонстрират строгостта си или за поверен път да отклонят вниманието от престъпното съдиство и нагласени мачове?

Като съберемем 3-те мача на Ботев и мачовете на Локото (Вие ще кажете 3 или 4 бяха) тва прави половината мачове от А група за сезона в Пловдив! Бутат се разни отбори като Черно море и се опитват да затрият пловдивския футбол...

Не се опитват да го затрият, просто у шопия ги е страх от нашите отбори и затова се правят тея мизерии. Локото биха говеждите дано и ние да ги бием, ба си мафията :sick

Link to comment
Share on other sites

Не се опитват да го затрият, просто у шопия ги е страх от нашите отбори и затова се правят тея мизерии. Локото биха говеждите дано и ние да ги бием, ба си мафията :sick

По-голямата част от футболните фенове на ЦСКА и Левски също с интерес чакат този мач. Даже един приятел цесекар щеше да си вземе отпуска и да доеде специално на мача с тях, щото знае че такива мачове като Ботев-ЦСКА си заслужават.

Страх ги е Томов, Батков, Сираков и другите в БФС. Щото тези 2 мача на Ботев могат да върнат интригата в първенството. И после да има заряд в ЦСКА-Левски. А сега всичко ще е протоколно, ще си разменят реплики един месец, ще има скучен мач, ЦСКА ще е шампион. А после ще купят на кило французи, бразилци, мароканци, портогалци и т.н. и ще гледаме есенни срамни представяния по европейските терени.

И не се налагат тимове само от София! БФС толерира варненските отбори. Силово се опитват да направят от Варна футболен град. Весо Минев го удариха с предмет - наказание имаше ли? Къв е тоя отбор на Черно море - 3ма пловдивчани, 5-6 чужденеца и само 2-3 тяхни юноши? Наскоро даже решиха да се самообяват за най-старият професионален клуб в България.

Да не говорим за отбори като Вихрен, Беласица, Видима, Литекс, Локо Мездра. Някой с торба пари решил да прави футбол в градове, в които не могат да съберат повече от 7-8000 човека на трибуните. А през това време отбори с традиции като Етър и Добруджа са в долните дивизии. Да не говорим за "чудото", което се случи на Пирин - сега вече никой не знае кой е истинския отбор там. С такова управление българският футбол не го чака нищо добро!

Link to comment
Share on other sites

Да демонстрират строгостта си или за поверен път да отклонят вниманието от престъпното съдиство и нагласени мачове?

Като съберемем 3-те мача на Ботев и мачовете на Локото (Вие ще кажете 3 или 4 бяха) тва прави половината мачове от А група за сезона в Пловдив! Бутат се разни отбори като Черно море и се опитват да затрият пловдивския футбол...

Написах го саркастично, но явно не си ме разбрал :) . БФС тая година абсолютно преебаха нещата, което е нормално като се има предвид кой ръководи там. Ако въобще може да се говори за някакво ръководство. Батето беше златен, щото угаждаше на всички, ама го прецакаха за жалост ;) .

 

Иначе ЦСКА-то вместо да получат 2 мача наказание заради хвърлена бутилка по Краси Димитров, която го уцелва(!) получават 1000 лева глоба. Смях от всякъде :laughing:

 

Трябва двете агитки да се обединят и да вдигнат еднакви транспаранти срещу БФС и тези тенденциозни решение, които само вредят на пловдивския футбол.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм Ботевист, ама да ви питам - а кой накара феновете на Ботев на направят тея простотии в Ловеч?

Васе, стига приказвай глупости майна. :)

 

Емоцията трудно може да бъде удържана,нали се сещаш.А и не знам какво толкова е попчечило на мача нахлуването на 2-3 фина при спряла игра :blink:

 

Ако в тиквите в БФС бяха останали поне малко мозъчни клетки,щяха да направят компромис!Така както направиха с Левски, за да си празнуват титлата пред публика и да изтъпрят наказанието си през новото първенство.Можеха да ни накажат за домакинството с Литекс и един мач от новия шампионат.Но тиквите си остават тикви и това е :sick

Link to comment
Share on other sites

Еми не знам дали може да се говори за обединение или нещо от сорта, нито съм човека, който ще каже какво ще стане де, но наистина с това решение БФС доказаха, че пумията срещу ПЛОВДИВСКИЯТ футбол е пълна :angry1 :sick: :sick

Link to comment
Share on other sites

И аз съм Ботевист, ама да ви питам - а кой накара феновете на Ботев на направят тея простотии в Ловеч?

Не ги одобрявам, но в крайна сметка какво толкова е станало? В момент на радост 2-3 фена са влезли на терена, за да поздравят футболистите. Това престъпление ли е? В Англия в такива случай след като усмирят фена обикновенно го оставят да догледа мача с белезници, а в БГ на всеки фен се нахвърлиха по 4-5 полицая.

 

Бомби, факли и т.н. нали има полиция и претърсване преди да влязат на стадиона? Мен ме карат да си хвърлям капачката на бутилката с минерална вода, а там не могат да видят факли и димки!

Защо никой не пита как се вкарват такива неща по стадионите?

Защо вместо да се накажат по 4-5 човека, за които има явни и сигурни доказателства за хулигански прояви се наказват 20000?!? В Англия където проблема с футболното хулиганство е много по-сериозен няма огради между трибуните и терена и не съм виждал Челси или Ливърпул да играят на празен стадион.

 

 

Написах го саркастично, но явно не си ме разбрал :) .

Да, така е. доста афектиран бях (и още съм).

Link to comment
Share on other sites

Тъпо племе сме преди около седмица или две изказване на пЛАМЕН Марков :"Българският футбол е в много лошо състояние в момента,и върви на долу"(илои нещо от тоя род)...

В превод: когато провинциалните отбори бият столичните футбола в държавата бил в упадък а когато столичните бият имало разцвет във футбола явно...Що не вървят да се еее...

Вчерашният брой на "меридиан мач" имаше страхотна статия за Ботев и Литекс ,че това бил най-добрият мач който България е гледала от години насам и само суперлативи за Ботев.Дори да е поръчкова тази статия(възможно е ) аз свалям шапка на този журналист и се надявам следващите два мача Ботев да скъса жартиерите на столичните отбори и така да "опропасти" още повече футбола в България. :punk

Edited by kodi
Link to comment
Share on other sites

Има надежда...

 

БФС пита ЦСКА: Искате ли с Ботев пред пълни трибуни

Малко след като стана ясно наказанието на Ботев от два мача пред празни трибуни и последвалия огромен обществен натиск в подкрепа на "канарчетата", от БФС са започнали сондаж за намаляване на санкцията на един двубой. Както е известно Дисциплинарната комисия наказа пловдивчани с две домакински срещи, които по ирония на съдбата са сблъсъците с родните грандове Левски и ЦСКА.

 

За да намалят санкцията обаче от футболната ни централа възнамеряват да се допитат и до ЦСКА. Ако армейците дадат положителен отговор, е твърде вероятно феновете на Ботев и ЦСКА да наблюдават своите любимци от трибуните на стадион "Христо Ботев". Ако червените не се съгласят, от БФС се опасяват, че евентуално намаляване на наказанието ще предизвика недоволството на червената България, която пак ще съзре, че централата работи в полза на Левски. Именно това е най-голямата пречка пред хората на "Иван Асен" да вземат самостоятелно решение, заради което никой не иска да си вкара "главата в торбата", както твърдят от ДК.

Link to comment
Share on other sites

Има надежда...

е и каква е идеята?

да паднем от уефски, да бием цецка и агонята на уефски за шампионската титла да продължи :laughing:

абсолютни боклуци са всички от бфс - то. няма да има оправия в бг футбола. вижте в русия какво стана - не може да се предвиди изхода на мач, чехи и хървати са светлинни години напред, гърците и те така...само у нас и при комшиите всеки втори мач е с нареден съдия :sick

Link to comment
Share on other sites

Разбира се, че няма да искат пълни трибуни... то ако е пълно най-много Х да вземат чорбарите....

Edited by Zaio
Link to comment
Share on other sites

Признайте си - кой беше?

 

Иначе по темата - наистина, каква случайност, да накажат Ботев точно за гостуванията на софийските "грандове"... Не им е приятен факта, че "провинциалния отбор" традиционно маже псевдограндовете...

Link to comment
Share on other sites

кой мажем бе, нямаме победа над левски от онва 4-3 през деветдесет и някоя :huh:

един Х и тва е от тогава...цска е яло бой, ама много важно, един път на няколко сезона е нормално и за световните грандове да падат.

не обозрявам решението на бфс, ама трябваше да накажат и цска за бутилката :angry:

Link to comment
Share on other sites

Бихме Левски 4:3 през 97г,после като гости 1:0 през 98г.Иначе ЦСКА по-редовно ги бием,ама БФС показа пак двоен критерий.:angry:

Link to comment
Share on other sites

Бихме Левски 4:3 през 97г,после като гости 1:0 през 98г.Иначе ЦСКА по-редовно ги бием,ама БФС показа пак двоен критерий.:angry:

Мисля, че победите над Левски са през сезон 96/97. Тогава бяхме под чертата, бихме Левски в последния есенен кръг и накрая завършихме 5ти.

А през 98-ма пролетта вече се борихме да не изпаднем. Тогава бихме ЦСКА 3:1, а за тях онази пролет играеха Б.Генчев, Трифон Иванов, Емо Костадинов и Стоичков (той беше контузен за мача срещу нас).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...