Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

EazY-E

Сигорно ще ти стане кофти но това е положението

Metal Gear Solid 4 On 360

но да не забравя ме че ще излиза Ninja Gaiden и за PS3

хехе много интересно от какво може да стане на някой кофти. Да не губи пари от това? Или злобата е голяма работа

Link to comment
Share on other sites

в случая бих се радвал,защото не съм отписъл варианта да си взема и xbox 360 при положение че е два пъти по евтин от пс3.

обаче в случая си мисля ,че ще стане както с mgs2 -първо излезе за ps2 ,а чак 2 години по късно за xbox

а mgs3 изобщо не излезе

 

иначе не е хубаво,щото мисля,че всеки знае ,че най-добрите заглавия ВИНАГИ са ексклузивните.

мултиплатформеност=посредственост

Link to comment
Share on other sites

1000 % най хубавата файтинг игра.толква е дълбока,че за разучаването на един герой ти трябват месеци.не става с безразборно помпане на бутно.vf 4 evolution е истински шедьовър

 

ако x360 набере добър каталог заглавия като това може и то да се вземе

все пак важни са заглавията ,а не платформата

Link to comment
Share on other sites

Hora az imam i az PS2 prosto ne sym vidql temata. Dobra tema makar 4e az na skoro go kupih 4e be6e eftiniika. Imam mnogo igri za nego men si4ki mi davat igri koito pitam ima PS2 te tuk kanadcite samo tova igraqt pove4eto sa console playeri. Sega naskoro prikliu4ih s God Of War nenormalna igra imam Star wars revenge of the sith mnogo qki igri i predi 2 dena si pory4ah ot ebay Spiderman 2 The movie game 4e ne e bqh igral a tq za conzola e qka dokato za PC e provaliha. Ina4e imam o6te Jak 3 imam i Mortal Kombat Amrmageddon i v momenta na neq igraq i igrata e stra6no dobra ima razli4ni fighting styles moje6 da si pravi6 svoe fatality i tem podobni mnogo qka igra. Mislq da si vzema i God Of War 2 mnogo mi se cyka , poneje tova mi e edna ot liubimite igri na PS2, a zabravih da spomena i Devil May Cry si4kite gi imam. Az sega edin priqtel si kupi PS3 i si4kite igri mi dade za PS2-to mu izob6to malko tuk zaglyhna si4ko kat izlezna PS3 v magazinite si4ki iz4istiha za PS2 napravo 6tandovete si4ko v ko6tnici slagaha i oka4vaha PS3 posteri i takiva raboti 2 sedmici predi izlizaneto. Ama az ne syjelqvam za PS2-to ima tolkova igri koito ne sym izigral vse o6te qki i si cykam leka poleka dokato stane malko po evtino PS3 4e gledam sega tiq koito uspqha da gi kupat si gi prodavat na 2oina cena daje i pove4e mnogo vyrvqt ... si4ko e ludnalo. Ami tova e za sega sorry 4e vi pi6a taka ama me myrzi da se staraq.

Link to comment
Share on other sites

Ето според още едно експлозивно заглавие за Х360 на Capcom

lostplanetextremecondition_xbox360boxboxart_160w.jpg

ако ва е заинтересувало може да изгледате първите 10 минути от нея:

Lost Planet - Extreme Condition: The first 10 minutes

лично на мен играта ще ми допадне както и Gears of War

Link to comment
Share on other sites

аз пък тия дни ше прибавям към колекцията си една стара ,но супер готина конзола- nintendo 64 :punk

Link to comment
Share on other sites

аз пък тия дни ше прибавям към колекцията си една стара ,но супер готина конзола- nintendo 64 :punk

един приятел ми беше оствил едно нинтендо64 с 3 касети zelda...,zelda majora's mask i nightman. Два месеца неможах да излизам от вкащи, и неуспях да ги изиграя, много дълги и зарибителни игри заслужава си... :punk

Link to comment
Share on other sites

ми аз главно заради mario 64,mario carting,zelda occarina of time,golden eye

 

по принцип с този хардуер nintendo 64 имаше шанса да стане една от най-успешните конзоли,но не стана.

да не забравяме ,че sony буквално им откраднаха final fantasy 7 под носа.а в последствие тва стана може би най-успешното и продавано конзолно rpg

 

иначе nintendo 64 е конзолата с най-добър дизайн според мен.освен това е първата ,която поддържа 4 джойстика ,без да има нужда да купуваш мулти тап.

също изпреварва сони с аналоговия си джойстик(сони в последствие правят дуалшока,цели 4 години след появата на пс1)

 

също nintendo 64 има място в което можеш да поставиш допълнителна платка рам(намерих си и такава платка),за по-добра графика

 

пп. весели празници :)

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Eazy, препоръчвам ти Diddy Kong Racing, по моето скромно мнение е осезаемо по-добро от Mario Kart, направо мога да кажа, че е най-добрия kart/mini рейсър за коя да е платформа изобщо (да, играл съм Crash Team Racing :D ) И Banjo-тата са яки, макар че Banjo Tooie още се емулира зле и посича.

 

Весели празници на всички! :D

Link to comment
Share on other sites

ще я потърся и нея.тук ще ми е супер трудно да намеря квито и да е било игри за нинтендо 64.ще разчитам на 2-3 познати от чужбина. там поне може да се намери нещо втора ръка

иначе на първо време ще имам mario 64-една от най добрите игри. в игн. гледам й дават оценка 9.8/10 :blink: имам бегъл спомен как преди 9-10 години в подлеза бяха изложили нинтендо 64 с мариото и като я видях гледах като гръмнат

Link to comment
Share on other sites

Abe hora, x-box 360 shte e vinagi po-izgodnata pokupka. Nali vi kazah oshte predi vreme - kogato sony pusnat ps3, x-boxa "slu4aino" shte bude kraknat. Sega gi prodavat promocionalno v amazon za po 100$ par4eto (osven ako ne sa gi izkupili). Trqbva da si nenormalen, za da si kupish ps3. Otdelno ps3 = ps2 elektronika + nqkvi podobreniq. I tova se dulji na fakta, 4e taka i ne uspqha da napravqt neshto raboteshto ot sony... a plana beshe za koleda konzolata da e na pazara. E na pazara e, ama e v guza... wii e po-dobra pokupka ot neq. Otdelno sony shte si zagubqt pove4eto ekskluzivni zaglaviq po red pri4ini. Vsashnost ako produljavat da sa tolkova tesnogradi na sledvashtiq spin pri konzolite, shte trqbva da se borqt za pazar s nintendo, ne s microsoft... koito shte sa totalni dominatori na pazara. Razlikata v PR otdelite sushto e golqma.

Link to comment
Share on other sites

За мен голямата грешка на сони е убийствената цена на конзолата, в сравнение с конкурентите.И не само че е убийствена за клиентите,ами е убийствена и за тях ,щото губят от всяка продадена конзола.

Просто много се изхвърлиха с този хардуер,ама мисля ,че са пресметнали риска.

Голяма грешка е ,че пренебрегнаха европейския пазар.

Иначе сега за ps2 се появяват последните заглавия които ще станат платинени- god of war 2,rogue galaxy,final fantasy 12,yakuza 2

Относно тва с mgs4 слабо ми се вярва да се появи за box,но се надявам да стане.

Слаб начален каталог за сони- за момента единственото което привлича внимание е virtua fighter 5

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

V greshka si... ne sa presmetnali riska... v momenta, v koito trugnat da svalqt cenite shte stane iznenadata - ot microsoft sushto shte obqvqt svalqne na cenite. A kakvo se okazva v momenta - xbox 360 = po-dobar i lesen za izpolzvane dev kit i po-golqm pazar... e koi razrabot4ik shte e tolkova nenormalen, 4e da se mu4i da pravi igra s po-truden dev kit(pove4e vreme za razvoi) i za po-malka auditoriq... osven ako sonny ne mu platqt s platineni $. Da ne govorim, 4e tezi hardwareni vuzmojnosti, koito konzolata uj ima sa neizpolzvaemi po red pri4ini. Konzolata e PS2 s po-dobar videochip. Kato cqlo xboxa ima po-golqma vazmojnost za po-detailni izobrajeniq, no minusa mu e... 4e ima po-malka... makar i po-burza pamet. S 2 dumi, detailni no kusi niva. Otdelno sony shte prodavat konzolata si sus zaguba oshte dosta vreme... meseci. I 4ak, kogato po4nat eventualno da pe4elqt, to shte doide vreme za novite konzoli... a poznai koi otnovo e po-napred s razrabotkata na next-gen koznolite...

Link to comment
Share on other sites

ше ги видим.мисля,че поне я Япония имат 1000 процентов шанс за успех ,което си е напълно достатъчно сони да си виреят.

 

xbox пък все още е конзола с малка аудитория(добрите заглавия и за двата екс бокс-а се броят НА ПРЪСТИ).

така че и x360 още нищо не са показали.

за мен най -доброто некст ген заглавие дося е за nintendo wii -новата zelda

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

не мога да повярвам че се впечатляваш от толква малоумни неща.в интернет може да пише абсолютно всичко.

мога да пусна статия че много хора разменят psp за gameboy

кой нормален човек ще си купи току що излязлото пс3 и след 1 месец ще го размени за 2.5 пъти по малко струващото нинтендо wii.и тва при положение че все още не е излязло нищо от очакваните хитови заглавия за ps3

просто си търсиш нон стоп някви статийки да подклаждаш безпочвената си хейтърщина към сони

Link to comment
Share on other sites

To4no zatova gi smenqt, shtoto nqma nishto svqsno za tqh. A cenata se znae, 4e shte padne sled 2 meseca. I ne prosto gi smenqt... a vzemat i cash. A to ne e samo da pusnesh nqkade si tema... ako poglednesh po-vnimatelno shte vidish, 4e ima OBQVI za razmqna...

I ne, ne sum hater... prosto se opitvam da ti kaja 4e taq konzola shte vidi svqt samo sred nai-golemite fenove na sony, zashtoto na praktika ne struva. Ako govorihme za PS1 i 2... evala teq konzolki kurteha za vremeto si... poslednata i sega dosta dobre si se igrae. No PS3 ne e inovaciqta, koqto navsqkade trabqha, 4e shte bude.

Edited by basten
Link to comment
Share on other sites

Всички хубави игри за ps3 ще почнат да излизат след март 2007 (когато дойде в европа)

На японците им стигат засега новия ridge racer 7 ли е 8 поред нз вече и virtua fighter 5.

Най-добрите игри за ps са с европейска насоченост.Говоря за metal gear,jak,final fantasy,god of war

японците ще залягат основно на rpg-та от сорта на disgea и dragon quest.има десетки рпг-та които излизат само в Япония.Те ще играят тва.

Яките игри ще излизат когато конзолата се появи в европа.

За wii пък има само една Зелда която става за игра.На всичко отгоре същата излезе и за gamecube като разлика в графиката почти няма.

x360 пък не блести с кой знае кви игри дося.повечето са мултиплатформени и ги има за pc.

Та тези които са сменяли ps3-то са били американци разбира се.Ми да не са го взимали,не гледат ли ,че почти няма игри за него.Или може би са научили чак след като са го купили. :laughing:

 

платформата няма значение.до каква степен се използват хардуерните възможности също няма значение стига заглавието да е добро и да е ексклузивно.като е ексклузивно няма как да го сравниш с графиката която би вадило на друга платформа и ще си доволен на това което е.

 

тея неща са само слухове ,но ако vf5 и mgs4 се появят и за x360 то би бил супер избор за некст ген конзола.при положение че има и ninja gaiden и ново halo,dead or alive и некст ген pro evolution

Да не говорим ако го изпиратстват по някав начин.

Особено в България най-успялата конзола винаги е тази с доброто пиратство.Ние въобще не присъстваме в картата към която се целят разработчиците.

Ако бокса бъде изпиратстван първи(което е най вероятно) той 1000 % ще е най-популярната конзола у нас.

Link to comment
Share on other sites

x-boxa ako ne si razbral go izpiratstvaha "savsem slu4aino" na primierata na PS3...

I da ima vamzojnost da sravnqvash ka izglejdat igrite na razli4ni konzoli...

Wii moje da se polzva i v kompiutarni igri... kato naprimer half-life 2... ima site posveten na tova.

I da amerikanci sa tezi, koito si smenqt konzolite... predvid, 4e v evropa nqma... a do mart mesec ti kazah, 4e e planirano namalenie na cenite za PS. Taka 4e zashto da si kupuvat neshto, koeto ne mogat da izpolzvat. I ne e li logi4no tezi koito sa go kupili da iskat da go smenqt?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...