Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

записвай с dvd decrypter на скорост 2.4

и записвай на качествени двд-та ,за да не тормозиш оптиката

тоест verbatim,traxdata

А има ли значение дали диска е + или - и само iso файла ли трябва да запиша.И на Data Disk ли да записвам с тая програма че не съм запознат с нея.И ако има някви други такива дребни детайли ако можеш да ме светнеш.10x.

Link to comment
Share on other sites

къв дата диск бе човек.даваш просто select a file хващаш iso-то,правиш скорост 2.4 и записваш.

няма значение дали е +R или -R ,ps2-ката ги чете и двата вида двд-та.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

за пс2 излезе smackdown 2007.други интересни заглавия- sega genesis collection, SOCOM US Navy Seals Combined Assault

Link to comment
Share on other sites

Момчета, съвсем добронамерено го казвам, ама ако някой толкова върло дебне и души какво ново излиза, да се запише за един RSS feed направо и да се свърши работата, спрете да тикате тая тема постоянно отгоре, просто защото е излязло някое ново заглавие.

Link to comment
Share on other sites

окей,може ли да пускам нова тема за всяко ново заглавие което излиза ? :laughing:

Link to comment
Share on other sites

:laughing:

 

Добре, мисля, че в крайна сметка така е по-добре. Аз не съм и много съгласен с пускането на теми от останалите хора за всяко ново нещо, което се изцвъка на .tw-то ама ей на.

Link to comment
Share on other sites

Gears of War и за PC?

17.11.2006 : VlaDiMir4o

Без да искат PC Gamer позволиха да изтече информация, че култовият шутър от трето лице на Epic Games Gears of War, разработен ексклузивно за Xbox 360, по всяка вероятност ще се пръкне и за PC през идните новогодишни празници. You NEWB разполагат със сканирана страница от техния все още неизлязъл декемврийски брой, на която ясно се вижда как геймката се мъдри под надписа Games for Windows. Естествено, все още нямаме официално потвърждение от страна на Microsoft. Но ако тази новина се окаже вярна, то ни очаква досег с една наистина уникална геймка, получила изключително положителни отзиви.

 

Това ако се окаже вярно ебати shit-a аз се канех като се здобия с Х360 Gears of War да ми е първата орегинална игра

добре с експлузивен рейтинг излезе и кво ся видяха че е търсена и вече се мисли ПС версия какво ли няма да направят за повече кинти дейба ( но по този начин ще изгубат бая покупки на Х360 завбъдеще ) предстоят да излезнат още няколко хитови предложения за Х360 и ако тогава изтекат новини за ПС версия май ще мина и аз към PS3 :) ;) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ako pita6 men si prav donqkade. Microsoft izglejda se konkurirat sami ama kakvo im puka dali 6te e za xbox ili pc igrata pak 6te imat golemi pe4albi, prosto iskat parvo da q izkarat za xbox za da oberat pove4eto prodajbi a sled tova za pc za horata koito ne sa si q zeli za xbox. Microsoft sum gi priznal v edno ne6to i tova e 4e znaqt kak i koga da izkarvat kinti :).

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

Това са новините за сега относно:

Без PC версия на Gears of War... засега

23.11.2006 : VlaDiMir4o

 

Microsoft Game Stidios разсеяха слуховете, че култовият шутър от трето лице на Epic Games Gears of War, разработен ексклузивно за Xbox 360, ще излезе през идните коледни празници и за PC. Засега компанията не планира издаването му за която и да е друга платформа, което е жалко, защото това е една наистина уникална геймка, получила изключително положителни отзиви. Бъдете сигурни, че ще ви държим в течение, ако има някакво развитие по въпроса.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

в пловдивския техномаркет има сложено nintendo wii на една плазма.даже поиграх малко на wii sports-на бокса и на боулинга...съвсем новаторски геймплей наистина...представям си кво ще стане като излезат ударните заглавия.иначе вече има нова зелда.

цената на конзолата е 640 лв,а една игра е 112 лв.

Link to comment
Share on other sites

в пловдивския техномаркет има сложено nintendo wii на една плазма.даже поиграх малко на wii sports-на бокса и на боулинга...съвсем новаторски геймплей наистина...представям си кво ще стане като излезат ударните заглавия.иначе вече има нова зелда.

цената на конзолата е 640 лв,а една игра е 112 лв.

 

 

лично смятам че Wii е доста добър избор за next-gen конзола, досега никога не съм имал нинтендо.

Игрите са забвни, дълги и много добре изпипани. незнам как ще стои въпроса с мод-чиповете ама това няма да ми попречи да си го купя, а и пропуснах доста яки заглавия за gamecube.

Edited by Kalisto
Link to comment
Share on other sites

ми нинтендо винаги е била приятна конзола,която обаче се цели в детската аудитория 10-12 годишни.

детски игри предимно,макар и много стойностни.пък и винаги самите конзоли са били с приятен дизайн наподобяващ играчка.

Link to comment
Share on other sites

ми нинтендо винаги е била приятна конзола,която обаче се цели в детската аудитория 10-12 годишни.

детски игри предимно,макар и много стойностни.пък и винаги самите конзоли са били с приятен дизайн наподобяващ играчка.

 

така е, от както съм хванал джоистика все подбирам сериозни заглавиякоито в повечето случаи ми деистваха натоварващо на психиката ама така пък се увеличава тръпката от геимплея :punk .а сега все повече се насочвам кам такива по не ангажиращи весели и интересни игри от които Nintendo предоставя голям избор.

Link to comment
Share on other sites

и аз почвам да се изправям пред дилема- wii или ps3.второто ще е тройно по скъпо,но пък ще си струва,защото е истинска некст ген. конзола.wii пък хардуерно не е голям скок дори спрямо game cube ,дори игрите вървят на по-ниска резолюция от xbox 360 и ps3,ама некст ген. при него е самото управление.убеден съм ,че тва ще е най-успешната конзола на нинтендо от snes насам.

Link to comment
Share on other sites

и аз почвам да се изправям пред дилема- wii или ps3.второто ще е тройно по скъпо,но пък ще си струва,защото е истинска некст ген. конзола.wii пък хардуерно не е голям скок дори спрямо game cube ,дори игрите вървят на по-ниска резолюция от xbox 360 и ps3,ама некст ген. при него е самото управление.убеден съм ,че тва ще е най-успешната конзола на нинтендо от snes насам.

 

тва за управлението е наистина нещо като иновация,а точно такова нещо предизвиква интерес не само между геимърите.а nes и snes поведе света към ТВ-геиминга с своите уникални платформени игри по времето на 8 и 16 битовите конзоли

Edited by Kalisto
Link to comment
Share on other sites

якото е ,че конзолите се развиват всестранно и предлагат всякви новости.преди не съм си и представял ,че може да се появи нещо като wii

пц игрите се развиват само от към графика,ама никва креативност,нищо ново ,само зарибявка за заблудените ,които харчат за ъпгрейди.

и ps3 и nintendo wii предлагат много нови неща за гейминга като цяло,докато xbox 360 е само скок от към графика и се доближава повече до пц-тата отколкото до конзолите въпреки ,че има и не малко невероятни ексклузивни игри за него.

иначе ако ps3 е над 1500 лв като дойде тук е възможно да се ориентирам към wii за другата коледа.

дори и сега цената му не е много висока за възможностите които предлага

Link to comment
Share on other sites

ps2 излезна на доста сериозна цена , по мои спомени кам 2002г. беше към хиледарка и нагоре,може да се бъркам :blink: ,а 2004 си я купих за 633лв от подлеза на центъра .аз ще изчакам можеби година да видя как ps3 се нанася на пазара, ат към игри и мод-чипове,ако не си купя дотогава Wii, но със сигурност няма да е xbox360.

Link to comment
Share on other sites

Аз храня някакви глуповати и най-вероятно празни надежди PS2 да поевтинее година след излизането на PS3, за да мога да си позволя да си взема една двойка, но едва ли.

Link to comment
Share on other sites

поевтиняло си е .ся е 300 лв. без чип,миналата година беше 400.

освен тва в момента оригинален джойстик + мемори карта на промоция ся е 60 лв общо.

а преди няколко месеца само джойстика беше 65 лв.

 

за 360 лв. можеш да си вземеш ново пс2 със чип .

2-ра ръка можеш да намериш и за 180 без чип.

като излезе ps3 цената на ps2 съвсем ще падне и тук. - 100 %

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...