Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

едва 2 години закъснение,и то когато вече са излезли и трите конзоли от новото поколение

 

пак повърната храна за пц геймърите :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eazy, пак изпадаш в глупав хейтъризъм, не виждам никакъв вариант, в който RE4 да е "повърната храна".

 

Да, закъснява, но излиза и не знам как една страхотна игра може да е повърната, само защото е закъсняла.

Link to comment
Share on other sites

като излезе ще я видим дали е повърня или не, защото за PS2 е доста добра. Е поне със сигурност за xbox никога няма да излезне.

Link to comment
Share on other sites

за ps2 е доста по-слаба от gamecube версията.

ще излезе отдавна след като е спряла да се продава за gamecube и ps2.

Link to comment
Share on other sites

смятам да си взема втора ръка още някоя от конзолите от вече старото поколение

или gamecube или xbox

просто трябва да се изиграят,halo,ninja gaiden,zelda,metroid

Link to comment
Share on other sites

Колко ще струва Wii?

Най-после Nintendo внесоха повече яснота около цената на новата конзола Wii.Официялната информация е,че кутията "Няма да струва повече от 250$ в Щатите!"

Но доларите може и да се окажат само 200?Особено след излючителното успешно представяне на Е3 2006.С подобна ценова политика (и с перфектна рекламна) Nintendo има всички шансове да спечели за кауззата хора, които не са виждали видеоигра през живота си.

До 31март 2007г. компанията ще разпространи 6 милиона системи на световния пазар и очаква да продаде 17 милиона игри!Остана едниствено да разберем и точната дата за излизане на Wii.

Copy From Gamers`Workshop :)

Link to comment
Share on other sites

Gaiden-a само на XBox ли е бе? Мамицата им!

da igrata e samoza X kutiqta

Edna ot malkoto igri koqto mnogo me pleni s krasota game-play grafika istoriq no taka i ne mojah da e vratna za

za Ninja Gaiden Black stava vapros sas vseki chapter stavashe vse po trugno napravo nevazmojno za minavane. Ne mi se misli kak shte izglejda Ninja Gaiden 2 za X360 kashona

skoro bqh pusnal filmche za versiqta za PS3 koqto shte se kazva Ninja Gaiden Sigma ako ne se laja

sashto bqh gledal edno video kadeto obqvqvat God of War 3 ofisialno za PS3 ( no oshte nqma tochna data za izlizaneto ) opredeleno kato gledam filmchetata na God of War 2 za PS2 igrata shte e porednoto zlatno predlojenie za vaprosnata konzola koeto trqbva da bade izigrano

shto se otnasq do wii mislq che e dobra no kato broi zaglaviq ne me plenqva neshto

a chetoh che veche v technomarketa sa se zdobili s Wii a slluchaono da im se namira i X360 da otida da vidq kak izglejda i iventualno probvam

Link to comment
Share on other sites

просто трябва да се изиграят,halo,ninja gaiden,zelda,metroid

толкова ли се мразиш?

всъщтност като се замисля,ти май шутър не си барал през живота си,тъй че хейло сигурно ще ти хареса :lol:

Link to comment
Share on other sites

ако си от ония дето са играли порта на halo 1 за пц и се правят на компетентни,моля те спри.играта няма нищо общо с тази за xbox и пц порта наистина нищо не струва

освен тва говоря за halo 2

 

и да ,изиграл съм пц шуутърите реклами на енджини- half life 2,doom 3 и farcry

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

За Far Cry и Doom разбирам, но е просто глупаво да наричаш Half Life 2 "engine demo". Понякога сериозно се замислям, наистина ли мислиш, че добрите неща, които плюеш са боклуци или си ги плюеш просто по задължение, като конзолен привърженик. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ако си от ония дето са играли порта на halo 1 за пц и се правят на компетентни,моля те спри.играта няма нищо общо с тази за xbox и пц порта наистина нищо не струва

 

и да ,изиграл съм пц шуутърите реклами на енджини- half life 2,doom 3 и farcry

Току що се погаври с най-любимите ми игри... halo 1 .. за PC че какво не ти харесва не мога да разбера :)

 

Защо пък само реклами на engines?! за half life 2 специално мога да кажа че е последната игра която изигирах... просто не искам да си развалям впечатлението с някакви бози след нея :) върна ми надеждата че хората продължават да правят добри неща дори и днес когато всичко се прави с цел максимално бързо извличане на печалба...

 

едит: че какво му е на doom 3 бре.. на мен ми хареса :)

Edited by afx
Link to comment
Share on other sites

играта няма нищо общо с тази за xbox и пц порта наистина нищо не струва

и какво точно му е различното м-у кашон версията и пц версията?щото аз лично знам,че игрите са 1:1.

 

и да ,изиграл съм пц шуутърите реклами на енджини- half life 2,doom 3 и farcry

 

играл си първите нива на тия игри на супер лесна трудност,или си ги играл целите на нормална,че и висока трудност?някак си не разбирам какво не му харесваш на хл2 или пък фаркрай

halo 1 .. за PC че какво не ти харесва не мога да разбера :)

мога да изпиша един доста голям ферман,ако желаеш,но едва ли ще има смисъл ;)

Link to comment
Share on other sites

ето затова смятам ,че е престъпление да се портват конзолни хитове за пц.

 

все едно да ми кажете,че dmc 3 за pc е същото като за ps2

Link to comment
Share on other sites

ето затова смятам ,че е престъпление да се портват конзолни хитове за пц.

сори бате,приеми,че в случая бънджи са нахранили конзолните фенове с някъв нещастен полуфабрикат.

като събереш смелост да се аргументираш в тая тема ела да ми се обадиш къде са разликите м-у конзолната и пц версията на хейло-аз през останалото време ще ти се радвам как злобееш на изцепките от други форуми. ;)

Link to comment
Share on other sites

не мога да се аргументирам,защото съм играл само halo 2 и то съвсем малко,а пц портове въобще не съм тръгвал да играя

но това което чета навсякъде че хало 1 за пц и ексбокс си имат много разлики което е нормално за порт

разбира се игрите са едни и същи,най-вероятните проблеми е ,че играта изглежда по-грозно на пц,управлението 100 % ще е много по куцо (шото играта е правена за xbox джойстик)

 

относно dmc3 примерно дори самите пц геймъри се оплакаха от това че портът е некадърен даже без да са виждали оригинала за ps2

Link to comment
Share on other sites

но това което чета навсякъде че хало 1 за пц и ексбокс си имат много разлики което е нормално за порт

разбира се игрите са едни и същи,най-вероятните проблеми е ,че играта изглежда по-грозно на пц,управлението 100 % ще е много по куцо (шото играта е правена за xbox джойстик)

а пък аз четох други неща,че двете версии са толкова идентични,че от бънджи дори не са си направили труда да поизгладят някои от очевадните недостатъци на изграта.всичко е еднакво-левъл дизайна(до колкото копи-пейст на 3 нива може да се нарече левъл дизайн),оръжията,ии-то(до колкото съществува),противниците...разчитам на странични източници,но bottomline-a от три различни места е един и същ-ако сте играли хейло за конзола,пц версията не предлага абсолютно нищо ново освен мултиплейър и vice versa съответно-за конзоладжиите смисъл няма да играят хейло за пц.

портът в това отношение е адски добър,като се изключи само това,че играта не е особено добре оптимизирана,но и с това се живее някак си.най-важното е,че играта е абсолютно бъг-фрии,с някои дребни звукови glitch-ове,но това може и да е заради вградения саунд на дъното ми.

 

а за управлението-сериозно,няма да коментирам.не управлението с мишка и клавиатура,а играта е куца,защото е правена за кашон.

мастър чииф стрейфи като няква склерозирала бабка,мерника му е по-голям и от xbox360,скока се използва точно на едно място,оръжията са сакати и безинтересни(че и безполезни даже),а противниците са меко казано скучни-аз лично двайсе и косур часа се млатих на едни и същи нива с едни и същи противници(само цвета им се променяше-все едно разцъквах старите биит ем ъп игрички),ползвайки криво-ляво едни и същи оръжия.всичко щеше да е окей ако не беше дразнещата гейм механика като цяло,която,джъст бай дъ уей,я пропагандираха за мега-революционна(говоря за презареждащият се щит,възможността да мъкенш две оръжия,ИИ-то и прословутото бъги).

 

играта можеше да е ОГРОМНА,ако не трябваше да я осакатяват до толкова,че да може да се играе на конзола.повечко и по-разнообразни оръжия,по-разчупен левъл дизайн,по динамичен екшън,повече като брой и разнообразие противници и играта щеше да е нещо много по-различно,но уви...

 

не ме разбирай погрешно-като инсталирах играта очаквах да се наслядя на един от най-добрите шуутъри правени някога.наистина исках играта да е толкова добра,колкото я описваха,но още на втория час разбрах с какво си имам работа...

 

едит-за дмк3 нищо не мога да кажа,нищо не съм и казвал.един ден я видях качена в локала,потърсих малко инфо в нета,осведомих се,че портът е безбожно осран и спрях да се интересувам от нея.

Edited by pi4aga
Link to comment
Share on other sites

незнам,пак ти казвам говориш за единицата.halo 2 била най-добрата игра за xbox, а нея вече я няма портната за пц

освен това е много популярна и има големи сървъри за xbox live

Link to comment
Share on other sites

живи и здрави-да са им стабилни сървърите и да си цъкат хората-мултито ще си остане най-забавната част от шуутърите.

двойката може и да е по-добра,но аз лично дори няма да си направя труда да изпиратствам играта като я портнат за пц догодина.също както няма да си направя труда да играя COD 2 или който и да е от милионите MOH експанжъни,т.е. ако нещо не ми е харесало веднъж,едва ли ще ми хареса в бъдеще-игри,музика,списания,автомобили,филми-важи за почти всичко(че дори и за жени :bgrin: ) :)

Edited by pi4aga
Link to comment
Share on other sites

Igral sam na Halo 2 kato sqlo ne e losha, no moga da kaja che Halo 3 shte e nesho mnogo nad 2 zatova se ochakva s netarpenie ( makar da ne sam i fen ) az pone ochakvam ( interesno mi e kak shte izglejdat ) Ninja Gaiden 2, Jade Empire 2, ForzaMotorsport 2, Lost Planet, Mass Effect, Assassin's Creed za tezi se seshtam vmomenta

 

samo ne mi e qsno kak taka technomarket sa se zdobi li s Wii konzolata a ne sa vzeli i edna dve broiki ot X360

Link to comment
Share on other sites

забележете кво пише един свеж пц геймър в форума на дата.бг

 

Цитат:

Епа тука едно приятелче ми каза че има емулатор за новото плейистешанче. Глеам тука в нета имаше в един сайт с игрички за него gamespot ама незнам как да ги свалям. Катерат там хората и видех едно куестче resident evil 5 дето е по фимъ дайте линк за него и за емулатор за WII 3 че знам че е за плейстеишънче играта и нема да ми тръгне на pc то а мерси предварително

 

Pibata ,между другото mgs 3 subsistence взе ли си я оригинална ? Как върви онлайн и кефят ли те режимите ?

 

жалко ,че пал рилийса не може да се запише по ония начин и да я играя,а тряя да се взима оригинал.

а слимовете не могат да си променят id-то на ntsc за съжаление

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...