Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тва е друго нещо...Наистина ако ше се дават по 100 лв. за оригинална игра,то поне да е ексклузивна

 

Интересно понятие,телевизорна графика.Вземи виж графиката на smackdown vs raw 2006,god of war,black,mgs3 и по-специално на Gran Turismo 4.

Пък и да не забравяме ,че на конзола се играе от 2-3 метра на голям телевизор,а на пц от 20-30 цм

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

войната на конзолите-супер забавно филмче

забележете зад човека на нинтендо се появиха зелда и марио,зад тоя на сони -солид снейк и кратос

а американеца със самоделно оръжие :)

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

излезе оками

Играта е ФЕНОМЕНАЛНА! Мисля че всеки уважаващ себе си геймър трябва да я играе. Може да е лесна, но си заслужава да се играе дори само заради страхотния арт. Когатох натиснах "New Game" започна едно филмче в което камерата минава през една гора и стига до Okami Amaterasu (богиня на слънцето приела формата на вълк) и тя започва да тича. Настръхнах докато го гледах. В едно review пишеше: "XBOX 360 може да има по-добра графика от PS2, но няма игра притежаваща магията на визията, която Okami притежава." А с четката освен че можете да атакувате, можете да поправяте разни неща като мостове, да карате цветя и дървета да растaт и много други неща.

 

Gamespot: 9/10

IGN: 9.1/10

Gamespy: 5/5

Gamestats: 9.4/10

Triple Seven (Мод в официалния форум на Capcom) написа:

Famitsu gave Okami 39 out of 40 possible points (4 editors voting), quite an achievement.

 

edit:

Update:

and 4 times 90 (again 4 editors) from Dengeki PS2

Link to comment
Share on other sites

Хората които ще се здобият с PS3

ще се насладят на една много добра игра

 

Ninja Gaiden: Sigma

13282-Untitled-1.jpg

 

Като изгледах трейлара играта е като версията за ХБОХ но с някои обновения

Link to comment
Share on other sites

Завърших Yakuza - 9.5/10 !

Винаги съм мислил ,че на игрите също могат да бъдат произведение на изкуството,а не просто детско забавление и губене на време.Тази игра е точно такава.Всъщност от 3-те metal gear solid -а(които трябва да се разглеждат като една цяла игра),никоя друга игра не е успявала да ме грабне така с историята си.Знам,че технически играта куца по доста параметри,но въпреки всичко бих й дал толкова висока оценка.Може би това е малко емоционално,поради това че я довърших току що.

Доста е критикувана заради не многото комбота и удари,но според мен плюс 8те скрити движения при сенсея бойната система е напълно завършена и удобна.Все пак това не е типична бийт ем ъп тупалка тип streets of rage.

Хареса ми разнообразието и 72-те скрити мисии.Оказа се че от тях съм изиграл само 38.

Иначе друг минус са моделите на героите.Изглеждат като ранна ps2 игра от 2001-ва.Тук sega трябваше да се постараят повечко,но никога не съм държал толкова на графиката,стига да не е много грозна.

Сюжета може да конкурира,който и да е филм.Японците винаги успяват да създадат култови персонажи,в които има живот макар да са виртуални.

Казума е почти толкова култов ,колкото Solid Snake,поддържащите герои-Date,Kage,Fuma...

 

Съвсем сериозно ,малко страни от темата,в момента японското кино е най-качественото в света...

пп.

ся се захващам с Okami,знам ,че няма да ме разочарова

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

emi na4i ot toku 6to svur6iloto TGS(tokio game show)se vijda prosto zavidnata prednina na grafikata na ps3 igrite....vsqka igra izglejda unikalno qka s unikale ngameplay (no si4ko e samo trailer de)na4i azsu mgolqm fen na bude6teto ps3 tuiakto iamm ps2 i 4akam igri kato devil may cry 4..resident evil 5 ...MGS4..i tvasa samo igrite ot starriq ps...ako trqbva da govora izanovite zaglvaiq prosto...nqa da mi stignat dni..ae <3

Link to comment
Share on other sites

Okami се оказа най-красивата игра която съм виждал.

наистина Okami има в себе си уникална магия

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Okami се оказа най-красивата игра която съм виждал.

наистина Okami има в себе си уникална магия

пффф и аз искам ного да е вида плззз ае да напрайм няква размяна или нещо такоа ного искам да е врътна...ако някой е зелк оригинална плзззззззззззззззззз да пише <3

Link to comment
Share on other sites

пиратска ми е

в европа все още не е излязла официално,така че не можеш да я намериш на оригинален диск-чак януари догодина

играя USA- NTSC рилийс-а

играта е трудна да се опише с думи

най красивото нещо свързано с гейм индустрията изобщо

най креативният и оригинален геймплей който съм виждал

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Okami (US version) - 10/10

 

"Зелдата" за Плей 2 и най-добрата игра за тази конзола.

Тва го казва един от най-компетентните конзолни геймъри в България,човек който е писал статии в neogamer.

Link to comment
Share on other sites

Не знам как играете с тези джойстици. Онзи ден пробвах МК за ПС2 и нито джой видях нито стик. За 5 минути ми вкара толквоа енрви, че... друго си е клавиатурката. Фак конзоли.

Link to comment
Share on other sites

Е не е така бе батко! Двуизмерни fighting игри са си баш за конзолен пад. Не с аналоговите ръчки разбира се. Нали си има кръстатка, с нея играй. Аз на клавиатура не мога да направя пукнат удар, а с кръстатката съм машинка. :D

Link to comment
Share on other sites

Не знам как играете с тези джойстици. Онзи ден пробвах МК за ПС2 и нито джой видях нито стик. За 5 минути ми вкара толквоа енрви, че... друго си е клавиатурката. Фак конзоли.

като не можеш да игреш тва си е твой проблем.не значи че конзолите са тъпи

Link to comment
Share on other sites

Не знам как играете с тези джойстици. Онзи ден пробвах МК за ПС2 и нито джой видях нито стик. За 5 минути ми вкара толквоа енрви, че... друго си е клавиатурката. Фак конзоли.

задавих се от смях

тва е най смешното нещо което някога съм чел в интернет ,просто съм изумен

освен тва мк е най тъпия файтър за пс2

virtua fighter,soul calibur и tekken са 100 пъти по добри

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...