Jump to content
BulForum.com

Конзолна Тема


Lil Scrappy

Recommended Posts

Tekken e баси тъпнята. А тези джойстици са олицетворение на неудобното управление. За нищо не стават.

 

ХАХАХАХА :D , пич скьсвашме от смях. Игри като fighteri и аction adventure games както и много други са предназначени за конзоли както strategy games i fpsovete са предназначени за PC. Тва че си едно фен-боиче не означава че конзолите са тьпи, според мен даже не си и пробвал игра за пс2.

 

А по темата за кои е наи добьр фаитьр, според мен е "Street Fighter Aniversery Collection" след него е "Mortal Kombat" а накрая са Soul Callibur и Tekken.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Фенбойче? Съвсем не. За другите мъжави файтери (изключвам Стрийт Файтер) може и да са за конзолки, но МК е в пъти по-удобна за игра на клавиатура или от тези игри с ръчките. Те са от едно време,може и да не ги помниш. Но ПС джойстика е просто пълна глупост. А дали съм играл игри за ПС...в последните 13 години са ми минали стотици игри през ръцете на всякакви платформи, така че тук се излагаш вече. А и между другото темата никога не е била кой е бил най-добрия файтер. Този офтопик дойде от Eazy-E, но му е простено. Той само това знае да ръси. Сега си разцъквам МК Трилогията на PC-то където и е мястото на тази игра и е в пъти по-яка от прехвалената ви конзолка. И най-хубавото - клавиатурата не ми вибрира. Това е най-голямата глупост, която можеха да измислят тези, които ги разработват.

Link to comment
Share on other sites

Ахаха....последните файтъри правени за пц са разни 2д-та от преди 10 години

супер жалка работа

нито ше видите мк дедли алаиънс,нито десепшън нито мк армагедон дето излиза тия дни

 

трилогията пък я има и за пс1 и изобщо 2д морталите излизаха за конзоли с години преди да излязат за пц

АХАХАХХАХА вибрацията може да се изключва бе има си On/off

некомпетентността ти няма край просто

 

ся 100 % като излезе мк армагедон в арената разни леймъри ше почнат да питат

"ама тва ше го има ли за пц" , "ама тва с емулатор върви ли"

:lol:

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Новия Мортал с под името Армагедон ще е уникално луд

изгледайте тези 2 game-playa

 

Naistina noviq mortal 6te e mnogo lud izliza samo sled 3 dni. Engina kato gledam 6te e po barz i po dobar.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се да е добър.Най-големият проблем на десепшън и дедли алаиънс е че не бяха балансирани.Освен това са мудни.

Дано мидуей са си взели поука

Link to comment
Share on other sites

xbox 360 взе да набира скорост .гледам че в последно време са излезли доста яки заглавия

Link to comment
Share on other sites

xbox 360 взе да набира скорост .гледам че в последно време са излезли доста яки заглавия

Кои заглавия имаш предвид ?

скоро излизат следните предложения: ( до един месец де )

.........................................

Tom Clancy's Splinter Cell Double Agent Hot

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas Hot

Forza Motorsport 2 Hot

FIFA 07 Hot

Pro Evolution Soccer 6 Hot

NFS Carbon Hot

Call of Duty 3 Hot

Gears of War Hot

WWE SmackDown vs. Raw 2007 Hot

Dead or Alive Xtreme 2

Eragon

Superman Returns

F.E.A.R. Hot

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Sq go svalqm. Ako moje6 dai si mnenieto kato go svali6 4e az sigurno 6te go svalq dosta kusno. A za xbox360 naistina sa po4nali da izlizat qki zaglaviq sq se 4uda kfo da si zema ps3,xbox ili wii zaradi tova 6te iz4akam do kraq na drugata godina nqkade da zemat takmo da izkarat nqkuv svesten 4ip pone za xbox i da vidq dali ps3 6te ima uspex.

Link to comment
Share on other sites

MK Armagedon shte si zaslujava

Но хубавото е че ще има и Mortal Kombat Next-Gen

for Click PS3 and Click Xbox 360 version

с течение на времето ще се появи повече инфо шотове филмчета и др.

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

ИЗЛЕЗЕ MGS 3 SUBSISTENCE с онлайн-пал версията

ся е тегля...винаги съм мечтал да играя онлайн най великата игра за всички времена !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Доволен съм от mortal kombat armageddon !

pibata ,разбра ли как стават фаталите бе.май има няква нова система и не мога да усетя

Link to comment
Share on other sites

втора ръка пс2 с чип върви 300 лв

чисто ново е 400 лв.за чип искат над 100 лв а ако е новия slim модел над 150

ще трябва да отделиш още 50 лв за мемори карта,60-70 за втори джойстик и към 50 за мулти тап ако искаш да играеш на we9 2v2 и на още много игри

 

Ами слима е 300 кинта чисто нов с 1 джойстик и мисля една игра в технополис и техномаркет. Вчера го видях щото едно приятелче лудна да си купува за колата :). Ама като му казах че се иска чипче за по така игри дето не струват по 60 лева и се озъби :)

 

xbox 360 взе да набира скорост .гледам че в последно време са излезли доста яки заглавия

 

Не знам има ли я в БГ ама 419 долара е точната цена на която я видях тая игра в щатите и ми прилоша ;).

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

ми цената падна.миналата година по тва време беше 400 лв. без чип. с чипа ставаше към 500.мемори карта 65,втори джойстик 65 ,мулти тап 40,ргб кабел 20-30 и става дълга и широка :)

Link to comment
Share on other sites

ми цената падна.миналата година по тва време беше 400 лв. без чип. с чипа ставаше към 500.мемори карта 65,втори джойстик 65 ,мулти тап 40,ргб кабел 20-30 и става дълга и широка :)

 

Ako тия цифри са верни само ще ти кажа че тука дерат много кожи. Ако не се лъжа 16 долара беше една мемори кард там ама 8 или 32 МБ не помня.

Link to comment
Share on other sites

разбира се че са верни и много добре знам че дерат кожи.

в пловдивския пулсар до края на тва лято искаха по 65 лв. и за мемори карта и за джойстик.

вече е възможно да са паднали.аз си взимах от един човек от бургас който внася от германия,и той ми искаше по 40 лв за джойстик и 40 за мемори карта

смятай ква е надценката.да не говорим че пулсар е официален вносител на сони.

Edited by EazY-E
Link to comment
Share on other sites

Eazy-e fatalite sa mnogo lesni eto ti edin da se pooprajnqva6 s nego puk natataka moje6 sam da si misli6 kombinacii.

 

f(forward) s(sqare)

b(back) t(triangle)

u(up) x(x :) )

d(down) c(circle

 

f,f+t d,d+t b,b+t u,u+t f,f+x. Tfa e samo edna ot kombinaciite fatalite ne sa mnogo slojni ama ima mnogo ot tqx v mnogo videove (primerno moje6 da go butne6 s lice nadolu i ima drugi kombinacii , moje6 da go butne6 na kolene i ima drugi kombinacii moje6 da si izkara6 me4 i ima drugi kombinacii i tn. awe izob6to kombinaciite ot fatali sa vsevazmojni). Za sega sum stigal do 10 kombinacii navednuj.

 

Edit: I az sum mnogo dovolen ot igrata. Konquesta e qk engina e po burz i po interesen. Kreate A Fighter e mnogo qko (napravix si staromodniq reptile ot mk2 :P ). Ima mnogo boici, areni izob6to igrata ne e za izpuskane ako imate konzola.

 

Edit2: Abe 4udex se kfa konzola da si zema za koleda ps3 ili xbox360 ili moje bi wii i nakraq re6ix da si zema novo pc puk konzolite gi ostavqm za drugata godina da naberat skorost s igrite i da izlezqt svqstni 4ipove. Puk i sega kato izlezne windows vista na kompaniite 6te im e mnogo po lesno da suzdavat igri tui4e o4akvam mnogo dobri zaglaviq za pc za sledva6tata godina.

Edited by PiBaTa
Link to comment
Share on other sites

Ааа...тея фатали са супер тъпи !Незнам закво махнаха уникалните фатали,те бяха от най-хубавите неща в играта.Тоест можеше да има и криейт а фаталити и уникалните фатали за всеки файтър,вместо да ми слагат някви глупави картинги

Link to comment
Share on other sites

Да питам някой знае ли с каква програма да записвам дисковете с игри за чипиран PS2 и изобщо има ли някакви хватки като записваш че си свалих едни игри от арената ама не знам как точно се записват

Link to comment
Share on other sites

записвай с dvd decrypter на скорост 2.4

и записвай на качествени двд-та ,за да не тормозиш оптиката

тоест verbatim,traxdata

Link to comment
Share on other sites

Pibata,а да те питам,на moves list всичките удари и комбота на героите ли са написани или само част от тях.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...