Jump to content
BulForum.com

121 неща, които всеки мъж трябва да знае за жените!!!


Recommended Posts

Извинявам се, но не можах да се сдържа...

 

Разхождал се Адам в райските градини и се чувствал много тъжен и самотен. Решил да помоли Господ да му помогне и Господ му отвърнал.

"Разбирам те, Адам и затова ще създам за теб една жена, която ще бъде най-хубавото същество в райските градини, ще отгатва всяко твое настроение, ще те дарява с любов и нежност, ще те направи щастлив. Но ти ще трябва да си платиш!"

"Колко ще струва?"-попитал Адам

"Ще ти струва едната ръка, единия крак, лявото око и десния тестис" бил отговора.

Замислил се Адам и най накрая се обърнал отново към Господ и попитал.

"А какво бих получил срещу едно ребро?"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
Добавка @ Aquila: Понякога си толкова сладък, истински мацко, та се чудя къде гледат жените та не се избиват за тебе... Друг път, като се изкажеш ей така :cry - ами знам накъде гледат... в правилната посока явно... ;) :)

Ауу от това сигурно трябваше да ме забли, добре че друг се грижи да ме боли повче и неусещам подобни неща.

НЕСЪМ казал, че сте глупави (поне не всички), просто исках да кажа, че тъй като това, което става в главите ви е перфектен пример за Брауново движение, вие самите доста често незнаете какво искате, а се сърдите на нас, че не сме ви разбирали. Мъжете по природа са добри в точните науки и не си падат много по недомлъвки и намеци.

Познавах няколко изключително интилигентни и целенасочени жени (даа и такива има не се изненадвайте), които понякога се държаха толкова детински и глупаво, че се чудех дали наистина са те.

 

В края на нещата ние си ви обичаме, кой както знае, независимо какви сте, усмисляте ни деня (и ноща :bgrin: ) и даваме всичко за вас, а от вас се иска само да ни казвате малко по-ясно точно какво.

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се, но не можах да се сдържа...
(колега съфорумец @ Dec 11 2005, 15:39)

Разхождал се Адам в райските градини и се чувствал много тъжен и самотен. Решил да помоли Господ да му помогне и Господ му отвърнал.

"Разбирам те, Адам и затова ще създам за теб една жена, която ще бъде най-хубавото същество в райските градини, ще отгатва всяко твое настроение, ще те дарява с любов и нежност, ще те направи щастлив. Но ти ще трябва да си платиш!"

"Колко ще струва?"-попитал Адам

"Ще ти струва едната ръка, единия крак, лявото око и десния тестис" бил отговора.

Замислил се Адам и най накрая се обърнал отново към Господ и попитал.

"А какво бих получил срещу едно ребро?"

Вицът е смешен, но който гледа на човешките отношения като на сделка, където трябва да се получава, а пък да се дава съвсем малко, ако може и никак... кво да ти кажа... :) Куклите не са много скъпи и веднъж се плаща - после цял живот доволен :P
Ауу от това сигурно трябваше да ме забли, добре че друг се грижи да ме боли повче и неусещам подобни неща.

НЕСЪМ казал, че сте глупави (поне не всички), просто исках да кажа, че тъй като това, което става в главите ви е перфектен пример за Брауново движение, вие самите доста често незнаете какво искате, а се сърдите на нас, че не сме ви разбирали. Мъжете по природа са добри в точните науки и не си падат много по недомлъвки и намеци.

Познавах няколко изключително интилигентни и целенасочени жени (даа и такива има не се изненадвайте), които понякога се държаха толкова детински и глупаво, че се чудех дали наистина са те.

 

В края на нещата ние си ви обичаме, кой както знае, независимо какви сте, усмисляте ни деня (и ноща biggrin1.gif ) и даваме всичко за вас, а от вас се иска само да ни казвате малко по ясно точно какво.

Нямам идея защо си мислиш, че пиша тук, за да го заболи някого... Просто представям една женска гледна точка в този общо взето мъжки форум. За мене е ясно, че който наистина иска да разбира жените, всъщност ги разбира и не се дразни от това, че не мислят по мъжки. Убедена съм, че ако бяхме логични, предсказуеми, неинтуитивни, щеше да ви е скучно и нямаше да си скъсвате г**а да тичате след нас - какво щеше да провокира ловджийските ви инстинкти? :)

 

Колкото за ясното казване - прав си, според мен тази разлика между двата пола трябва да се учи в училище, както се учат биологическите различия :D

Link to comment
Share on other sites

мила Мила, ако толкова ти се иска, кажи си, все ще съберем пари за 1 вибратор!
Хехехе, жестът ти ме трогва, но вероятно аз съм най-далеч от нуждата от вибратор от целия форум :) Жалко, че не мога да бъда по-ясна, но е така :)
Link to comment
Share on other sites

Нямам идея защо си мислиш, че пиша тук, за да го заболи някого...
Точно това си беше целта ама карай, не се сърдя :)

 

Убедена съм, че ако бяхме логични, предсказуеми, неинтуитивни, щеше да ви е скучно и нямаше да си скъсвате г**а да тичате след нас - какво щеше да провокира ловджийските ви инстинкти? :)
Никой не иска да ставате такива, а просто самите вие да знаете какво искате(и не ми казвай, че знаете, защото съм сигурен, че ще го напишеш с една ръка, а с другата ще си заключила пръсти) от там нататък ние ще се оправим... някак си.
Link to comment
Share on other sites

Вижте сега Mr. Garrison го е казал преди няколко сезона:

 

Mr. Garrison: I just don't trust anything that bleeds for five days and doesn't die.

 

Вицът е смешен, но който гледа на човешките отношения като на сделка, където трябва да се получава, а пък да се дава съвсем малко, ако може и никак... кво да ти кажа... :) Куклите не са много скъпи и веднъж се плаща - после цял живот доволен

 

Една колежка ми разказваше, как една нейна приятелка била много възмутен, когато като казала на новото си гадже, че иска нещо, той й отговорил: - Ами купи си го. вместо да й го купи като първото й гадже. В същото време същата тази колежка макар да не го казваше директно, също смяташе, че гаджето с което живее е длъжно да я издържа и да й купува, каквото й се прииска.

 

Тъй де, те човешките взаимоотношения са си всъщност сделки, където по-добрите дават малко, а вземат много.

Link to comment
Share on other sites

QUOTE(Mila @ Dec 11 2005, 16:32) *

 

Нямам идея защо си мислиш, че пиша тук, за да го заболи някого...

Точно това си беше целта ама карай, не се сърдя :)

Хубаво е, че не се сърдиш... Не е хубаво, че преиначаваш истината, за да ти е удобна.

 

Никой не иска да ставате такива, а просто самите вие да знаете какво искате(и не ми казвай, че знаете, защото съм сигурен, че ще го напишеш с една ръка, а с другата ще си заключила пръсти) от там нататък ние ще се оправим... някак си.

Не знам за всички жени, но в основни линии искаме едно и също. Защо да си заключвам пръстите - аз ясно знам какво искам от отношеинята си с мъжете - и в резултат на това съм го намерила и му се радвам. Няма никакви тайни и конспирации тука. Който знае какво търси, си го намира рано или късно, нали? :)

@ Zingam - много мъдро и смешно изречение... Съмнявам се господина да има щастлива връзка с жена обаче :)

Добавка - чак сега видях втората част на изказването ти... извинявай, че ти реагирах. На човек, който мисли, че "човешките взаимоотношения са си всъщност сделки, където по-добрите дават малко, а вземат много." нямам какво да кажа... Продължавай да се опитваш да излъжеш света... :unsure: :(

Link to comment
Share on other sites

Не съм чак толкоз лош.

...трябва да призная, че ми даде да се разбера.

 

 

 

И все пак:

 

- Вуте, оти лажеш Пена?

- Оти, ако не я лажем, че иде друг да я лаже!

Link to comment
Share on other sites

Не съм чак толкоз лош.

...трябва да призная, че ми даде да се разбера. Сега ми остава или да се обеся или да ида в Тибет, където да разсъждавам върху същността на живота.

Не смятам. И изобщо не твърдя, че си лош. Просто демонстрираш избор, доста различен от моя, което прави комуникацията почти невъзможна :) Но само с мен ;) хехехе, така че ще продължаваш да се разбираш прекрасно с онези, които почти месец плюха жените на воля в тази тема :lol: :punk Така че горе главата :beerchug
Link to comment
Share on other sites

Не смятам. И изобщо не твърдя, че си лош. Просто демонстрираш избор, доста различен от моя, което прави комуникацията почти невъзможна :) Но само с мен ;) хехехе, така че ще продължаваш да се разбираш прекрасно с онези, които почти месец плюха жените на воля в тази тема :lol: :punk Така че горе главата :beerchug

а ти, мила ми феминистке, що всяка критика към цицоносителките я приемаш кат лична обида?

не виждам да е плюто много по жените и никой тука не ги мрази, а само споделяме трудността в непосилната задача да бъдат разбрани тез въплъщения на хаоса.

извинявам се за вулгаризмите, ама просто ти много хубаво се изчервяваш и гневиш при употребата им.

Link to comment
Share on other sites

Баси...след прочитането на всички мнения се чувствам повече мъж от всякога. Честно да ви кажа и аз не ги разбирам жените. Включвам себе си в това число. Понякога се чувствам ужасно нещастна, че съм жена (не и когато ме спрат полицаите и се измъквам с усмивка:)), но си казвам "Добре, че не съм и мъж, щото ще трябва да се разправям с разни кокошки само и само, за да ми пуснат и да ми сготвят." В края на краищата решавам, че искам да съм просто Човек и спирам да мисля за глупости.

Link to comment
Share on other sites

а ти, мила ми феминистке, що всяка критика към цицоносителките я приемаш кат лична обида?

не виждам да е плюто много по жените и никой тука не ги мрази, а само споделяме трудността в непосилната задача да бъдат разбрани тез въплъщения на хаоса.

извинявам се за вулгаризмите, ама просто ти много хубаво се изчервяваш и гневиш при употребата им.

О, не си прав, скъпи ми Мобо :)

1/ Нито една обида тук не приемам лично, защото нито един от пишещите в тази тема не ме познава лично :)

2/ Не съм се обидила дори не-лично, а като представителка на женския пол. Просто ми беше любопитно да видя как ще реагирате (като ощипани), когато постна едно постче, което е около 10 пъти по-малко от началното в тази тема ;)

3/Не съм феминистка. Разбирам трудностите ви, само застъпих тезата, че те не са толкова големи, когато човек наистина иска да разбере жената - справка - приятелят ми :)

4/ Да се гневя? :lol: В този форум само се забавлявам :punk Гневя се на съвсем други неща и тогава торнадото е сериозно, можеш да ми вярваш :lol: Пък и защо да се гневя, когато някой се опитва да изкара други виновни за собственото си несправяне с някоя ситуация? Това, общо взето, е забавно - както и в моя пост, така и в началния. Когато не се приема твърде насериозно, разбира се. Тогава може да бъде тъжно...

 

snejko, не разбрах защо се чувстваш така. Аз успях да се зарадвам, че съм жена, въпреки че не е лесно. Смятам, че да си жена е прекрасно. Можеш да оцениш мъжете от всички страни. И да ги обичаш :)

Link to comment
Share on other sites

мила, ако не го приемаш лично не можах да разбера защо отговаряш на всичко винаги.

аз например ако реагирах кат теб на твоите провокации трябваше да седна да те убеждавам колко не съм грозен и не чак толкоз тъп (според теб щом "ставам" и съм свободен значи нещо съм дефектен). и при такава постановка ти ми говориш за прехвърляне на отговорност при несправяне със задачата? е аз пък не ща да се задоволявам с "приемливи" неща, а предпочитам най-добрите.

 

и още се чудя как никой не те заяде за откровената ти меркантилност при поставянето на наличието на пари в даден индивид редом с качества като интелект и физическа привлекателност.

 

а пък хич не ме плаши с природни стихии.

 

 

снежко, ама кат си човек за секс не можеш ли да мислиш? и кога най-сетне ще се зимаме с тебе или да се нареждам на опашката?

Link to comment
Share on other sites

снежко, ама кат си човек за секс не можеш ли да мислиш?

Мисля бе. Човек + Човек = Страхотен Секс

@Aquila...ама, че си дребнав. Гледай по-мащабно на нещата. Или искаш да кажеш че хомосексуалистите не правят страхотен секс???

@mobo...от теб терена, от мен вазелина:)

Link to comment
Share on other sites

women are nothing more than whores!

 

ето това трябва да се знае за тях!

лека нощ, ку...., ъъ, дами!

Ццццц знаех си че няма да издържиш цял ден :lol:

 

 

Мисля бе. Човек + Човек = Страхотен Секс
Зависи от комбинациите то Човека има два пола :P

 

 

@Aquila...ама, че си дребнав. Гледай по-мащабно на нещата. Или искаш да кажеш че хомосексуалистите не правят страхотен секс???
Нямам такъв опит, за да знам, но щом казваш, че си мъж може да се прежала.
Link to comment
Share on other sites

Мисля бе. Човек + Човек = Страхотен Секс

@Aquila...ама, че си дребнав. Гледай по-мащабно на нещата. Или искаш да кажеш че хомосексуалистите не правят страхотен секс???

ама снежко, не ми отказвай така гадно де. милата ме обяви за гей и аз така се зарадвах, че ти си мъж....

ще я видим тая работа с хомосексуалния секс....

Link to comment
Share on other sites

уж темата беше "жена и мъж" после стана "човек + човек" накрая на двуполови ще го докарате.

 

Блазе им на охлювите. Не се разправят за глупости с настървени к***и, нито с н******ни е***и.

Link to comment
Share on other sites

мила, ако не го приемаш лично не можах да разбера защо отговаряш на всичко винаги.

аз например ако реагирах кат теб на твоите провокации трябваше да седна да те убеждавам колко не съм грозен и не чак толкоз тъп (според теб щом "ставам" и съм свободен значи нещо съм дефектен). и при такава постановка ти ми говориш за прехвърляне на отговорност при несправяне със задачата? е аз пък не ща да се задоволявам с "приемливи" неща, а предпочитам най-добрите.

 

и още се чудя как никой не те заяде за откровената ти меркантилност при поставянето на наличието на пари в даден индивид редом с качества като интелект и физическа привлекателност.

 

а пък хич не ме плаши с природни стихии.

снежко, ама кат си човек за секс не можеш ли да мислиш? и кога най-сетне ще се зимаме с тебе или да се нареждам на опашката?

Извиняам се... мислех, че съм писала на български... no comment... :blink: :blink: :blink: :confused :blink: :blink: :blink: Всъщност, Мобо, отговарям, когато някой се обърне към мен, защото смятам, че така е възпитано. А лично приема нещата този, който смята, че всеки хумористичен текст е насочен лично срещу него и после казва, че са го нарекли гей... :unsure:

 

Ае лека ви нощ. :)

Link to comment
Share on other sites

Ае лека ви нощ. :)

 

Ти "лека нощ" ми каза, мила,

но лека ли ще е нощта?

Щом двама ни е разделила,

тогава ще е тежка тя!

 

Макар душата ти любяща

да чака края на нощта,

ти с "лека нощ" не ме изпращай,

защото ще е тежка тя!

 

Блазе на тез, които знаят,

че двама ще са през нощта!

Те "лека нощ" не си желаят,

но винаги е лека тя!

 

Пърси Биш Шели

 

Пиша го по спомен, така че ако имам грешка в паметта, поправяйте и бийте...

 

По темата...ами по темата дават горепосоченото стихотворение. Изчетох цялата тирада от 3-4 страници дълги постове пуснати днес. Повечето бяха весели... И все едно. Имаше няколко крилати лафа от темата на Мобо и на Карамана май, с които да затворя устите на другите и техните собствени, но в крайна сметка те бяха така крилати, че отлетяха от съзнанието ми. Пък това "лека нощ" и Мила...отиде работата на Пърси Биш...той го е казал... Друго няма...

Link to comment
Share on other sites

Не смятам. И изобщо не твърдя, че си лош. Просто демонстрираш избор, доста различен от моя, което прави комуникацията почти невъзможна :) Но само с мен ;) хехехе, така че ще продължаваш да се разбираш прекрасно с онези, които почти месец плюха жените на воля в тази тема :lol: :punk Така че горе главата :beerchug

 

 

"Някои хора разправят за мен, че съм ужасен човек.

Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша.

Пазя го в един буркан със спирт на бюрото си."

(изказването се приписва на Стивън Кинг)

 

 

:sayjin

 

 

 

 

 

Две забележки само: не мисля, че съм демонстрирал, какъвто и да е конкретен и избор, който да е надежден източник да си правиш изводи като този.

И втората е, че имам усещането, че много голяма част от "мъжете" и "жените" тук са си всъщност само момченца и момиченца, което само по себе си обезмисля цялата тема. Е може и да има и още една групичка, такива като мене, на които нито по акъла, нито по външния им вид, да им познаеш годините. :bgrin:

 

Не че не е възможна комуникацията, ама с жени не е лесно да се говори:

 

"Вървя си аз по улицата вчера, и гледам - чудно красива девойка. Реших да се запозная, а тя - кой знае защо - се развика и избяга с писъци.

Жалко, че бях пиян като мотика и не можех да говоря, иначе щях да й обясня защо съм целия насинен и дрехите ми са в кал, и къде съм намерил ножа..."

Link to comment
Share on other sites

Извиняам се... мислех, че съм писала на български... no comment... :blink: :blink: :blink: :confused :blink: :blink: :blink: Всъщност, Мобо, отговарям, когато някой се обърне към мен, защото смятам, че така е възпитано. А лично приема нещата този, който смята, че всеки хумористичен текст е насочен лично срещу него и после казва, че са го нарекли гей... :unsure:

 

Ае лека ви нощ. :)

аз пък също си мислех, че пиша на български, но явно прекалявам със сложните изречения. вече ще гледам да ползвам предимно прости. така евентуално няма да им се губи смисъла при предубедено четене.

 

ае добро ти утро.

Link to comment
Share on other sites

GeorgiK и Zingam, толкова сте ми сладки – благодаря и на двамата. Ето ви едно малко коледно подаръче:

bq_box_gerbsroses_med.jpgchristmasgift.jpg

 

И на всички - приятен ден :) :santa:

Link to comment
Share on other sites

Баси...след прочитането на всички мнения се чувствам повече мъж от всякога. Честно да ви кажа и аз не ги разбирам жените. Включвам себе си в това число. Понякога се чувствам ужасно нещастна, че съм жена (не и когато ме спрат полицаите и се измъквам с усмивка:)), но си казвам "Добре, че не съм и мъж, щото ще трябва да се разправям с разни кокошки само и само, за да ми пуснат и да ми сготвят." В края на краищата решавам, че искам да съм просто Човек и спирам да мисля за глупости.

само да кажа,че няма по-прекрасно нещо от тва да си жена :love :P

Link to comment
Share on other sites

само да кажа,че няма по-прекрасно нещо от тва да си жена :love :P
Има. Да си мъж на прекрасна жена :smile:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...