Jump to content
BulForum.com

121 неща, които всеки мъж трябва да знае за жените!!!


Recommended Posts

имаш ли мускули и пари,лепат ти се всички жени.

 

 

какво и трябва на жената?

Портфейче пълно със злато и дебел врат на който да може да се оплаква,хаха..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Мускулите имат малко общо... Най-привлекателната черта на мъжа е била и винаги ще бъде властта... Парите автоматично дават такава, така че ако не ви се лепят жените, просто помислете как да направите много пари... Ще се учудите колко еротичен е един пълен портфейл...

Link to comment
Share on other sites

66. Жените си показват задника и др., за да прелъстяват.

дай-боже всеки ден ! :) нищо против нямам :)

 

121 - ммммдаммм в България е така, ама дебели американки не искам :) :laughing:

 

Тия глупости кат ги чета и се смея с цялото си сърце. Кой е казал, че трябва да са верни. :tongue

както казват едни мн добъри приятели (бай ти Адам и бай Джейми)

"Another myth BUSTED!!!" :busted2:

P.S. за да не бъда грешно разбран тук, искам да кажа, че мита в който жените са жалко копие на човек или нещо подобно не е вярно. Това, че повече мъже работят на трудни работи или пък карат коли нека си е така. АЗ лично не искам жена, която да копа камъни в мината или да е някво борче и да лъха на Тестостерон! Нека си гледате външния вид и да сте по всеотдайни на мъжа, пък после ще видите 200 правила, колко са добри жените. И да ви кажа - смейте се и Вие на тези глупости, никой от нас(може и да има изключения) не казва, че са истина всичките- едно, две, три (максимум 120*базик*) са истина ама кой е идеален, пък и ние имаме такива недостатъци

Link to comment
Share on other sites

жени ....просто някои не6та са НАИСТИНА ВЕРНИ дори и без да подозирате

"9. Жените са клюкарки" е не ви ли интересуват интригите,а ?Ае моля ви се ама секи ден ставам свидетел на лицемерство и тем подобни глупости :sick

Така 4е земете се стегнете :)

 

Мускулите имат малко общо... Най-привлекателната черта на мъжа е била и винаги ще бъде властта...

 

Абсолютно вярно ,само слу6аите какво каза гаджето на един приятел

"Ми имаи тялото на 50 цент и 6те те запомня цял живот"

Малеееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ми ходи му праи свирки ма! :ph34r: :angry1

 

122.Употребяват думи,на които дори зна4ението не знаят!

Понякога го правят кат се праят на голямата работа :angry:

Link to comment
Share on other sites

Па ние лапаме мухите тука по форума, дай да стааме едни мутри...! :)

 

Мда ве то така се става с философстване и правене на голямата работа в чата и по форумите... :wacko:

 

жени ....просто някои не6та са НАИСТИНА ВЕРНИ дори и без да подозирате

"9. Жените са клюкарки" е не ви ли интересуват интригите,а ?Ае моля ви се ама секи ден ставам свидетел на лицемерство и тем подобни глупости :sick

Така 4е земете се стегнете :)

 

 

 

Абсолютно вярно ,само слу6аите какво каза гаджето на един приятел

"Ми имаи тялото на 50 цент и 6те те запомня цял живот"

Малеееееееееееееееееееееееееееееееееееееее ми ходи му праи свирки ма! :ph34r: :angry1

 

Че защо да не иска момичето да има приятел с хубаво тяло? Явно е някъв гърбав тънкаж или някоя свиня и тя се е опитала да му напомни да се грижи за тялото си... Той все едно не иска приятелката му да има тялото на Джена или пък на Лани Барби :love

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Това пък са 10-те неща, които ВСЕКИ мъж ЗНАЕ за жените (не е мое, видях го в Интернет).

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10. Имат цици.

 

11. Стават за ебан.

Link to comment
Share on other sites

11. Стават за ебан.

Това го научават малко по-късно, но констатацията относно циците е вярна относно мъжете на всякаква възраст.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Това пък са 10-те неща, които ВСЕКИ мъж ЗНАЕ за жените (не е мое, видях го в Интернет).

 

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10. Имат цици.

 

Незабравяйте че има и такива дето нямат :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ей това никога не съм го разбирала. Аз ли съм единствения човек, който иска с него да се отнасят добре и да са мили и съответно и аз се стремя да съм мила? И защо на колкото по-зла кучка се правя толкова повече мъжете се влачат след мен? Т.е. като съм мила и добра съм скучна....ааай сиктир...писна ми! От днес съм девствена.

 

м да,права си,но не съди мъжете само,и жените го имате този минус,например както последната ми приятелка,аз обичах да се отнасям нежно към нея,а тя гадината постоянно си дрънкаше неините си глупости и на два пъти ме нарани загрубях и тя омекна,но вече беше късно,бих и шута,мразя груби жени.Просто бъди себе си

Link to comment
Share on other sites

Мдам... Вярно е че когато жената гърчи мъжете... те се влачат след нея ... и доста жени са го разбрали това и го използват твърде успешно...

 

може този номер да върши работа за определено време, но в крайна сметка на нас ни писва и показваме среден пръст на кучките :) в резултат на това по-земните жени печелят бонуса ;) (мда онези които първоначално пропускаме поради вътрешните си инстинкти)

 

Заканил съм се да проверя какви са хората (в частност - жените ;)) в чужбина.. като поживея там след време. Много ми се иска да направя съпоставка в българките и ... молете се да не се окаже че проблема е във вас.. и че аз просто не съм се родил на правилното място, щом полагам някакви нечовешки усилия :)

 

Мне нямам намерение да отида някъде другаде с мисълта че ще бъда нещо по различно - ще си бъда себе си както винаги тъй като аз по друг начин не мога ;)

Link to comment
Share on other sites

Много философи ей. Няма 5-6, всеки ги вади едни такива абсолютни стойности, чак смешно ми става. Няма ли вече някой да каже абсолютната "истина" накрая, че да се раздвижат малко нещата. Не за друго, ама утре сутрин пак ще разглеждам форума докато пия кафе и ми се иска деня да почне с нещо по-смешничко така да се каже. Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

Много философи ей. Няма 5-6, всеки ги вади едни такива абсолютни стойности, чак смешно ми става. Няма ли вече някой да каже абсолютната "истина" накрая, че да се раздвижат малко нещата. Не за друго, ама утре сутрин пак ще разглеждам форума докато пия кафе и ми се иска деня да почне с нещо по-смешничко така да се каже. Мерси предварително.

отговора винаги е 42!

За повече информация, обърнете се към себе си.

Link to comment
Share on other sites

абсолютната истина е: жените миришат! някои на хубаво!

 

много як подпис и при това верен,браво

Link to comment
Share on other sites

Аве ей ко мрънкати жените туй жените онуй кът са ви толкоз противни и дразнещи дремете кът мисири и лъскайте бастуна. Мноог притенций имате жинити талиа да били онакиа да били бе га ни миришат на пот и чесън и немът там долу разпънат гарван ич не ми ги фалети жината тряяя да е космата да мирише иначе ша я объркам с пидиразин и мое стани биля. Гат си прокарам пръст по анусчито и го подуша арумата тряя да е кат ни жина ми инак туй нйе бива. Жината тряя да пърди да урига и да има ина цяла вежда и мустак по-голям от моя. Ку ина жина мое тия работи туй ми тряя дъ знам зъ нея другото съ екстри към пакета ...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...