Jump to content
BulForum.com

121 неща, които всеки мъж трябва да знае за жените!!!


Recommended Posts

споредмен много от нещата са голяма измислица , но точките 1,2,33,49,52,58,60,69 са вярни аз 100 аз лично познавам мъж който бродира гоблени и прави много големи пари от тва нещо :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply

Дайте сега да си изпъкваме недостатъците... Приемете го, свикнете с него, не можеш да промениш жената, тези работи са й в кръвта. Единственото, което можеш да направиш е да се опиташ да свикнеш с тях, в противен случай - увисваш. Ами, ако те почнат да изтъкват нашите...? не 120, ами 1200 няма да стигнат :) В крайна сметка жената си е жена, това е. Каквото и да я правиш, каквато и да е... все пак всички знаем и предимствата й, нали... :)

Извод: Свиквай или се махай!

Link to comment
Share on other sites

Дайте сега да си изпъкваме недостатъците... Приемете го, свикнете с него, не можеш да промениш жената, тези работи са й в кръвта. Единственото, което можеш да направиш е да се опиташ да свикнеш с тях, в противен случай - увисваш. Ами, ако те почнат да изтъкват нашите...? не 120, ами 1200 няма да стигнат :) В крайна сметка жената си е жена, това е. Каквото и да я правиш, каквато и да е... все пак всички знаем и предимствата й, нали... :)

Извод: Свиквай или се махай!

 

И ся мацките те гледат с възхищение. Не знаех, че жените имат различна кръв от мъжете. Така ли е? Щото, така излиза от казаното от теб...

И господи, пише се изтъкване. Как можа да напишеш изпъкваме - могат да им изпъкват циците, но не и недостатъците... мале че си $!@... Аман от нравствени философи на килограм... изчели Паулу Куелю и вече знаят всичко за нещата от живота...

 

Иначе не би могло да се каже кой пол има повече недостатъци. То зат'ва е интересно. Както не можеш да промениш жената - така не можеш да промениш и мъжа. Но ако и разните му маймуни едно време мислеха по този начин все още щяхме да висим по дърветата, да се дръгнем един-друг, да ядем плодове и да се замеряме с изпражненията си...(ако приемем за вярна теорията за еволюцията, която има достатъчно доказателства) Не е грях, че не са/не сме съвършени, но все пак ако никой не се старае да се подобри - да ви сера на представата за живот...

 

Редакция: 1936 поста - ФОРЦА ЮВЕЕЕ !!!

Link to comment
Share on other sites

Е, разбира се и двата пола имат недостатъци, но все пак мисля, че при жените са доста повече, а и по-дразнещи... Примери бол...няма да изброявам. Всяка жена притежава повече от 50% от посочените характеристики... Някои пък са притежавани от 100% от жените...

И все пак не можем без тях...

Чекията си е чекия ама $%ането си е @#ане....

Link to comment
Share on other sites

И господи, пише се изтъкване. Как можа да напишеш изпъкваме - могат да им изпъкват циците, но не и недостатъците... мале че си $!@... Аман от нравствени философи на килограм... изчели Паулу Куелю и вече знаят всичко за нещата от живота...

 

 

Ахахаха кой го каза....ти си най-големия философ във форума пич....да не говорим че в повечето случай казваш едно и също но с по-сложни думи....не казвам че аз съм перфектен и че мненията са ми бисери ама поне не съм като теб....имаше тема с различните видове юзъри във форум....имаше спамери...флуудъри сякви и твоя тип беше там някъде....нищо лично....

Link to comment
Share on other sites

Пич, иди се напий и почни да се хвалиш с белите петна в ограничения ти мозък. Поне ще ти се случи нещо хубаво през тази 2005-та година. Което за съжаление няма да помниш :))

Аз също не съм идеален, но поне се опитай като ще ме засягаш - да ми изтъкваш кусурите, които притежавам наистина. Не да импровизираш :))

А за флъдерството, опитай се да изчислиш кой по колко мнения е изписал на ден от датата на регистрирането си, но извинявай - може би задачата е прекалено сложна. На този час май си избягал за да се напиеш и не знаеш как става.

 

Но всъщност май разбирам, проблемът ти с мен се състои във футболните ми предпочитания :)) И че си знам мярката на пиене :Р

Link to comment
Share on other sites

аз лично познавам мъж който бродира гоблени и прави много големи пари от тва нещо :)

 

Браво на тоя човек, но не ти ли е споменавал, че гоблените не се бродират, те се шият :lol: Айде не се заяждайте кой колко недостатъка има, защото недостатъците за едни са предимства за други. И какво, лошо ли е, че понякога една жена, за да направи удоволствие на мъжа си, сяда и погледва някой и др. мач с него?

Link to comment
Share on other sites

... да ви сера на представата за живот...

 

Ами и ние ти серем на твойта...

 

Браво на тоя човек, но не ти ли е споменавал, че гоблените не се бродират, те се шият :lol: Айде не се заяждайте кой колко недостатъка има, защото недостатъците за едни са предимства за други. И какво, лошо ли е, че понякога една жена, за да направи удоволствие на мъжа си, сяда и погледва някой и др. мач с него?

 

Мда лошо е, щото почват да задават тъпи въпроси и след 10-15 минути им омръзва и почват да те занимават с глупости... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Пич, иди се напий и почни да се хвалиш с белите петна в ограничения ти мозък. Поне ще ти се случи нещо хубаво през тази 2005-та година. Което за съжаление няма да помниш :))

Аз също не съм идеален, но поне се опитай като ще ме засягаш - да ми изтъкваш кусурите, които притежавам наистина. Не да импровизираш :))

А за флъдерството, опитай се да изчислиш кой по колко мнения е изписал на ден от датата на регистрирането си, но извинявай - може би задачата е прекалено сложна. На този час май си избягал за да се напиеш и не знаеш как става.

 

Но всъщност май разбирам, проблемът ти с мен се състои във футболните ми предпочитания :)) И че си знам мярката на пиене :Р

 

 

Наздраве Философе.... :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ами и ние ти серем на твойта...

Поне ще се занимаваш с нещо типично за теб. Но смятам, че не е нужно да изтъкваш своя тоалетен заместител на умствената дейност и да се опитваш да го приписваш и на други хора говорейки в множествено число.

Мда лошо е, щото почват да задават тъпи въпроси и след 10-15 минути им омръзва и почват да те занимават с глупости... :angry:

Неспособността да намериш интересна тема за разговор или съвместно забавление си е лично твой проблем. Не е хубаво по себе си да съдиш и за околните ;)

 

П.П. Пиянка, наздраве и на теб :]

Link to comment
Share on other sites

И ся мацките те гледат с възхищение. Не знаех, че жените имат различна кръв от мъжете. Така ли е? Щото, така излиза от казаното от теб...

И господи, пише се изтъкване. Как можа да напишеш изпъкваме - могат да им изпъкват циците, но не и недостатъците... мале че си $!@... Аман от нравствени философи на килограм... изчели Паулу Куелю и вече знаят всичко за нещата от живота...

 

Иначе не би могло да се каже кой пол има повече недостатъци. То зат'ва е интересно. Както не можеш да промениш жената - така не можеш да промениш и мъжа. Но ако и разните му маймуни едно време мислеха по този начин все още щяхме да висим по дърветата, да се дръгнем един-друг, да ядем плодове и да се замеряме с изпражненията си...(ако приемем за вярна теорията за еволюцията, която има достатъчно доказателства) Не е грях, че не са/не сме съвършени, но все пак ако никой не се старае да се подобри - да ви сера на представата за живот...

 

Редакция: 1936 поста - ФОРЦА ЮВЕЕЕ !!!

 

1-во, това, че си иказвам мнението по въпроса, не значи че го правя в името на нещо, още по-малко за такава простотия. Не знам ти на какво се надяваш, но моите "мацки" не ги търся по интернет, още по-малко във този форум (без да обиждам никой, разбира се).

2-ро, интересно ми е къде по-точно видя думата "изпъкване" в моя пост? Съмнява ме да си по-грамотен от мен (не хваля мен, а се съмнявам в теб).

3-то, да, на мен също са ми омръзнали философите, копиращи постове на някой с акъл, или пък прочели малко литература (ПаулУ Куелю). Иначе, нямам нищо против да чета умни критики и мнения, жалко че са рядкост. Но... какво да се прави, все пак нали за това е форумът - сборник от мнения, различни мисления и информация на различни хора, някои интересни, други - не.

4-то, мисля, че се върна доста назад за маймуните, все пак тук говорим за здраво-мислещи интелигентни хора, не за животни. Май не разбра мисленето ми - не искам да кажа, че жените не са достатъчно интелигентни за да променят тези качества (120-те) у себе си. Просто казвам, че няма да го направят. За маймуните има приспособяване и опитомяване, за жените - няма. В кръвта им е. Не е нужно да са с различна кръв от мъжете, то е до навици, не до кръв.

5-то, "ФОРЦА ЮВЕЕЕ !!!" - ?!? Има си места за всичко. Човеко, не ми говори за интелигентност, правопис, пунктуация и философия!

Link to comment
Share on other sites

1-во, това, че си иказвам мнението по въпроса, не значи че го правя в името на нещо, още по-малко за такава простотия. Не знам ти на какво се надяваш, но моите "мацки" не ги търся по интернет, още по-малко във този форум (без да обиждам никой, разбира се).

2-ро, интересно ми е къде по-точно видя думата "изпъкване" в моя пост? Съмнява ме да си по-грамотен от мен (не хваля мен, а се съмнявам в теб).

3-то, да, на мен също са ми омръзнали философите, копиращи постове на някой с акъл, или пък прочели малко литература (ПаулУ Куелю). Иначе, нямам нищо против да чета умни критики и мнения, жалко че са рядкост. Но... какво да се прави, все пак нали за това е форумът - сборник от мнения, различни мисления и информация на различни хора, някои интересни, други - не.

4-то, мисля, че се върна доста назад за маймуните, все пак тук говорим за здраво-мислещи интелигентни хора, не за животни. Май не разбра мисленето ми - не искам да кажа, че жените не са достатъчно интелигентни за да променят тези качества (120-те) у себе си. Просто казвам, че няма да го направят. За маймуните има приспособяване и опитомяване, за жените - няма. В кръвта им е. Не е нужно да са с различна кръв от мъжете, то е до навици, не до кръв.

5-то, "ФОРЦА ЮВЕЕЕ !!!" - ?!? Има си места за всичко. Човеко, не ми говори за интелигентност, правопис, пунктуация и философия!

 

1то Жалко, че сам не можеш да четеш написаното от себе си. Хем да не ти говоря за пунктоация, правопис и т.н. - хем продължаваш да ми даваш теми за размисъл, добре, тук може да се приеме за техническа грешка, но

2то отново прочетох поста ти - там все още си пише "Дайте сега да си изпъкваме недостатъците... " - прочети сам.

3то Съгласен.

4то съгласен - частично. Това, което се опитвах да кажа е, че приемането и свикването с недостатъците ни според мен не води до никъде. Развитие е да се опитваш да ги поправиш. Поне аз така виждам част от смисъла на живота си, ако искат да го търсят и в тоалетната хората.

5то Дори и да има хора, които могат да ми кажат какво и как да говоря и да се съобразя - ти не си сред тях. Както самия ти каза - форума е сборник на мнения, приеми моето за поредния идиотски подпис.

 

Редакция: NEO, не знам що за нещастник трябва да съм, за да се обидя на жалките резултати от тоалетните ти напъни. Не заслужаваш дори ново мнение...

Link to comment
Share on other sites

Поне ще се занимаваш с нещо типично за теб. Но смятам, че не е нужно да изтъкваш своя тоалетен заместител на умствената дейност и да се опитваш да го приписваш и на други хора говорейки в множествено число.

 

Неспособността да намериш интересна тема за разговор или съвместно забавление си е лично твой проблем. Не е хубаво по себе си да съдиш и за околните ;)

 

П.П. Пиянка, наздраве и на теб :]

 

Хммм ако не се сещаш ти почна да си извъкваш тоалетната дейност... Аз като седна да гледам мач, не обичам да ме разпитват: "Тоя що го ритна така?" "Онзи що не му вземе топката?" и такива подобни... Опа забравих, че ти си вечния слабоумен мислител, който сигурно си блъска главата, защо играчите са 22 а не примерно 24... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Мда лошо е, щото почват да задават тъпи въпроси и след 10-15 минути им омръзва и почват да те занимават с глупости... :angry:

 

Еми нормално е да проявят интерес, да попитат какво точно става, ако не разбират... Или ако им доскучае да се сетят за нещо друго. Все пак жените имат способността да мислят и говорят, не са само за гледане и е***е.

Link to comment
Share on other sites

Еми нормално е да проявят интерес, да попитат какво точно става, ако не разбират... Или ако им доскучае да се сетят за нещо друго. Все пак жените имат способността да мислят и говорят, не са само за гледане и е***е.

 

Мда ама когато гледам мач искам да ме оставят на мира да се насладя на играта, да си псувам играчите и съдята и да си коментирам играта с приятели които си имат понятие от футбол... Не да ме питат къде ще ходим довечера, кво съм правил вчера, кво станало с еди-коя си приятелка и т.н. ;)

Link to comment
Share on other sites

Мда ама когато гледам мач искам да ме оставят на мира да се насладя на играта, да си псувам играчите и съдята и да си коментирам играта с приятели които си имат понятие от футбол... Не да ме питат къде ще ходим довечера, кво съм правил вчера, кво станало с еди-коя си приятелка и т.н. ;)

 

Ясно, ние си знаем, че мачът винаги е бил по-важен от жените ви :( Това ни е съдбата: да ни изместят някакви топки :woot

Link to comment
Share on other sites

за жените тряа да има специални хапчета с които да им вдъхваш нужното настроение-1 за хубаво,2 за лошо,3 за смях,4 за плач,5 за кино,6 за дискотека,7 за кафе

Link to comment
Share on other sites

Е невиждам как да избера да не гледам ЦСКА - Ливърпул, вместо да правя някои други занимания, които могат всеки ден да ти се случат!

Link to comment
Share on other sites

Еми да не ми се сърдят нежния пол ама повечето неща са вярни. Ама наистина те са прекрасни.......... :love Никой не може да го отрече :wub:

Link to comment
Share on other sites

Учителката на Иванчо влиза в час и пита класа:

- Деца, кажете ми какво е подсъзнание...

Иванчо става и казва:

- Госпожо ще Ви разкажа нещо, а Вие ще ми кажете какво е.

Вървят две жени по улицата и едната ближе сладолет, а другата го смуче. Коя от двете е омъжена?

Учителката:

- Тази, която го смуче.

Иванчо:

- Не, г-жо. Тази, която има халка на пръста, а това, което Вие си помислихте, е подсъзнание.

 

 

 

 

 

Попитали "Радио Ереван":

-Защо ураганите имат женски имена?

"Радио Ереван" отговорило:

- Защото един ураган действа точно както жената. Развихря се внезапно, отнася половината къща и също така внезапно изчезва.

 

 

 

 

 

Попитали "Радио Ереван":

- Ще има ли любов при комунизма?

"Радио Ереван" отговорило:

- Няма да има пари, няма да има и любов.

 

 

 

 

 

Дневник на програмист:

1-ви ден.

Инсталирах си Windows 3.11 - кефя се.

2-ри ден.

Инсталирах си Windows 95 - жесток кеф.

3-ти ден.

Инсталирах си Windows NT - върховен кеф. Не съм изпитвал такъв през живота си...

4-ти ден.

Спах с жена - жалко подобие на 3.11.

Link to comment
Share on other sites

Учителката на Иванчо влиза в час и пита класа:

- Деца, кажете ми какво е подсъзнание...

Иванчо става и казва:

- Госпожо ще Ви разкажа нещо, а Вие ще ми кажете какво е.

Вървят две жени по улицата и едната ближе сладолет, а другата го смуче. Коя от двете е омъжена?

Учителката:

- Тази, която го смуче.

Иванчо:

- Не, г-жо. Тази, която има халка на пръста, а това, което Вие си помислихте, е подсъзнание.

Попитали "Радио Ереван":

-Защо ураганите имат женски имена?

"Радио Ереван" отговорило:

- Защото един ураган действа точно както жената. Развихря се внезапно, отнася половината къща и също така внезапно изчезва.

Попитали "Радио Ереван":

- Ще има ли любов при комунизма?

"Радио Ереван" отговорило:

- Няма да има пари, няма да има и любов.

Дневник на програмист:

1-ви ден.

Инсталирах си Windows 3.11 - кефя се.

2-ри ден.

Инсталирах си Windows 95 - жесток кеф.

3-ти ден.

Инсталирах си Windows NT - върховен кеф. Не съм изпитвал такъв през живота си...

4-ти ден.

Спах с жена - жалко подобие на 3.11.

 

 

Не намерих кой знае каква връзка има поста ти с темата, ама щом сме тръгнали...:

 

Иванчо пита баща си:

- Тате, какво е това парадокс?

Баща му отговаря:

- Еми, сине, сега ще ти го обясня с примери, та да ти е по-лесно да го разбереш:

Жена, ела тука. Я кажи сега, ако дойде един арабски шейх и ти предложи един милион долара, за да спиш с него, ще го направиш ли?

Жената отговаря:

- Ами да, нямаме пари, по този начин ще спасим семейството, разбира се.

- Добре. Дъще, ела за малко.

Дъщерята идва.

- Я кажи сега, ако дойде някакъв баровец и ти предложи 3 000 лева, за да спиш с него, ще го направиш ли?

Тя отговаря:

- Разбира се, всичко в името на семейството!

Бащата казва на сина си:

- Ето сине, това е парадокс - пълна къща с курви и пак няма пари!

Link to comment
Share on other sites

Vicove li ste si razkazvame? Ne vi li stignaxa tezi 121 to4ki? Ami proiavete malko tvor4estvo i izmadrete oste :)

 

Edin maj popital Golpod:

-Zasto jenata e tolkova krasiva?

-Za da moje da e xaresva6.

-A zasto e tolkova glupava?

-Za da moje da te xaresva...

Link to comment
Share on other sites

Жюжи,

 

ами това го знаем. Само дето не знам, защо жените предпочитат да са красиви, но тъпи, пред това да не са толкоз красиви, но умни. Обаче в крайна сметка, повечето жени са хем некрасиви, хем тъпи. :love

 

 

Йорки,

 

че как да няма връзка с темата! Туй са просто още няколко точки към списъка :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...