Jump to content
BulForum.com

121 неща, които всеки мъж трябва да знае за жените!!!


Recommended Posts

Жюжи,

 

ами това го знаем. Само дето не знам, защо жените предпочитат да са красиви, но тъпи, пред това да не са толкоз красиви, но умни. Обаче в крайна сметка, повечето жени са хем некрасиви, хем тъпи.

 

Че това да не е въпрос на избор, това си е божа работа :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
за жените тряа да има специални хапчета с които да им вдъхваш нужното настроение-1 за хубаво,2 за лошо,3 за смях,4 за плач,5 за кино,6 за дискотека,7 за кафе

 

Абе вие ще ги изпотровите тея жени бе... Пък и като искате така вземете си кукли, защо са ви живи хора...

Link to comment
Share on other sites

Че това да не е въпрос на избор, това си е божа работа :)

 

Външния вид да, но интелекта се развива... А с повечко пари се променя и външността ;)

 

EDIT: Ееееееей, свърши ми moderated mode-а. Тази вечер ще се напия!!!

Link to comment
Share on other sites

Че това да не е въпрос на избор, това си е божа работа :)

 

 

И това е вярно, но ако можеха да избират щяха да изберат да са прости, но красиви. Всъщност тези дето стават манекенки и зарязват училището май правят този избор...

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxax :)

Mai si prav :)I to ne za nesto drugo, a zastoto majete nalagat podoben izbor.

Aide sega me zakleimixa kato varla feministka...

Kakto i da e. Ima edna prikazka, okolo koiato mi se varte6e misalta(ve4e uspiax da si izpusna misalta)-be6e nesto ot sorta-umnata jena znae, 4e triabva da e glupava(ne si spomniam to4nite dumi).

I ne moga da razbera zasto "krasotata" i intelekta ne mogat da varviat raka za raka. Zasto triabva da se poso4vat dvete krainosti. Niama idealni xora :) Kato iskate umna i krasiva jena, biite na Gospod dva 6amara, da se opomni kakvo pravi i tova e :)

Baxti, pi6a kato napu6ena...

Link to comment
Share on other sites

И това е вярно, но ако можеха да избират щяха да изберат да са прости, но красиви. Всъщност тези дето стават манекенки и зарязват училището май правят този избор...

 

Ситуацията е безумна. За да могат да избират да бъдат тъпи, но красиви, вероятно ще избират от позицията си на някакви... Ако са тъпи, печелят едната красота и всичко е 6... Ако са умни, не знам, дали наистина това ще изберат. Всичко това е безумно.

Link to comment
Share on other sites

Xaxaxax :)

Mai si prav :)I to ne za nesto drugo, a zastoto majete nalagat podoben izbor.

Aide sega me zakleimixa kato varla feministka...

Kakto i da e. Ima edna prikazka, okolo koiato mi se varte6e misalta(ve4e uspiax da si izpusna misalta)-be6e nesto ot sorta-umnata jena znae, 4e triabva da e glupava(ne si spomniam to4nite dumi).

I ne moga da razbera zasto "krasotata" i intelekta ne mogat da varviat raka za raka. Zasto triabva da se poso4vat dvete krainosti. Niama idealni xora :) Kato iskate umna i krasiva jena, biite na Gospod dva 6amara, da se opomni kakvo pravi i tova e :)

Baxti, pi6a kato napu6ena...

 

 

Ама тя работата е много проста - на едно красиво момиче не му трябва да е много умно. Стига му толкоз, колкото да може да се възползва, както трябва, от това, че е красиво.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако можех да избирам щях да предпочета да съм или най-красивата, или най-умната жена, без значение. Посредствеността не ме задоволява. Ако ще жертвам нещо поне да си струва.

Link to comment
Share on other sites

Аз ако можех да избирам щях да предпочета да съм или най-красивата, или най-умната жена, без значение. Посредствеността не ме задоволява. Ако ще жертвам нещо поне да си струва.
Наистина трябва да сме максималисти.По добре избери най красивата,щото умната не се цени в нашта държава много ;) Сещай се...
Link to comment
Share on other sites

Наистина трябва да сме максималисти.По добре избери най красивата,щото умната не се цени в нашта държава много ;) Сещай се...

Хехе...кой пък се цели в нашата държава. Аз ти говоря за ниво Лауреат на Нобелова награда (поне), а ти за нашата държава :P Нека измисля лекарство против СПИН, а още по-добре против ГЛУПОСТ пък нека не ме ценят в нашата държава.

Link to comment
Share on other sites

Аз бих ти предложил да избереш оптималния вариант, а не максималния.

 

Too perfect is not perfect.
							  Zingam

 

Марийка казва на майка си:

- Мамо, Иванчо си има кофичка.

- И на тебе ще ти купя, миличка.

- Мамо, Иванчо си има лопатка.

- И на тебе ще ти купим.

- Мамо, Иванчо си има пишка.

- Спокойно миличка, като пораснеш ти ще си имаш много пишки, а той ще си остане с една!

 

 

 

 

 

В заведение:

- Госпожице, да ви почерпя едно питие?

- Не, предпочитам да ми платите в брой.

 

 

 

А следващият показва особенно типично поведение на жените :)

 

Вървят си две жаби:

- Знаеш ли, в съседното блато е пълен разврат. Оня ден минах от там и ме изнасилиха. Вчера минах и пак ме изнасилиха. Днес пак ще мина, може пак да ме изнасилят.

Link to comment
Share on other sites

:)

 

Ако имаш предвид последния виц. Не го приемай в буквалния смисъл.

Ако все пак не схванеш, какво имам предвид, ще ти обясня и то не е чак толкоз грубо, колкото звучи ;). Тъй че спокойно!

Link to comment
Share on other sites

Оставете жените да правят каквото си искат. И без това не знаят какво искат цял живот!. Така че, проблеми няма!

 

Ти някога бил ли си жена, за да знаеш какво искат жените?

Link to comment
Share on other sites

да, разбира се! в предишния си живот в южна америка около 1500 година!

 

Проблем?

 

Разбира се, че е проблем-явно нямаш добра памет. Забравил си всичко, което е било тогава. Никой мъж не може да знае точно от какво има нужда и какво иска жената, освен ако тя не му казва в прав текст и той не търси скрит смисъл или пък ако той не чете мисли. Сешаш съ? :wub:

Link to comment
Share on other sites

Никой мъж не може да знае точно от какво има нужда и какво иска жената, освен ако тя не му казва в прав текст и той не търси скрит смисъл или пък ако той не чете мисли. Сешаш съ? :wub:

 

Това е абсолютно вярно. Всяка жена е изтъкана от толкова много парадокси и противоречия, че знае какво иска максимум епсилон* време...

 

______________________

* епсилон - математически термин за крайно малко число. Пример 0.0000000001

Link to comment
Share on other sites

Това е абсолютно вярно. Всяка жена е изтъкана от толкова много парадокси и противоречия, че знае какво иска максимум епсилон* време...

 

______________________

* епсилон - математически термин за крайно малко число. Пример 0.0000000001

 

Йеееее, някой да ме подкрепи най-накрая! 10x, човеко!

Link to comment
Share on other sites

Йеееее, някой да ме подкрепи най-накрая! 10x, човеко!
Съжалявам, останал съм неразбран. На по-прост език: "жената (айде... поне според мен) наистина не знае какво иска, понеже е изтъкана от противоречия"...

 

Редакция: (за да не става чат) това е ясно. Също както и жената не може да разбере напълно мъжа, макар и мъжете да сме като че ли по-логично и рационално изградени. Но път именно заради това е интересно - ако се разбирахме идеално нямаше да има градация, развитие; освен това и щеше да е скучно :D

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, останал съм неразбран. На по-прост език: "жената (айде... поне според мен) наистина не знае какво иска, понеже е изтъкана от противоречия"...

 

Това го разбрах де, въпроса е, че не може да се твърди, че мъжът може да разбере жената-АБСУРД!

Link to comment
Share on other sites

Това го разбрах де, въпроса е, че не може да се твърди, че мъжът може да разбере жената-АБСУРД!

Защо жените трудно намират мъжа на мечтите си?

 

1. Мъжете, които се държат мило, са грозни.

2. Красивите мъже не се държат мило.

3. Красивите и мили мъже са хомосексуалисти.

4. Красивите, мили и хетеросексуални мъже са женени.

5. Мъжете, които не са толкова красиви, но се държат мило, нямат пари. :huh:

6. Мъжете, които не са толкова красиви, но са мили и с пари, мислят, че жените искат парите им. :wacko:

7. Красивите мъже без пари искат парите на жените.

8. Красивите мъже, които не са мили и са донякъде хетеросексуални, мислят, че жените не са достатъчно хубави.

9. Мъжете, които са хетеросексуални, донякъде мили, имат пари и мислят, че жените са хубави, са страхливци.

10. Мъжете, които са донякъде красиви, мили, имат малко пари и слава Богу са хетеросексуални, са срамежливи и

 

НИКОГА НЕ ПРАВЯТ ПЪРВАТА СТЪПКА!!!

:angry1

 

11. Мъжете, които никога не правят първата стъпка, автоматично губят интерес, когато жените поемат инициативата. :rolleyes:

 

И кой, по дяволите, може да разбере мъжете? :angry: :woot

 

”Мъжете са като хубавото вино. В началото са като грозде и е наша работа да ги смачкаме отвсякъде и да ги държим на тъмно, докато узреят в нещо, с което ще искаме да вечеряме” ;) :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...