Jump to content
BulForum.com

121 неща, които всеки мъж трябва да знае за жените!!!


Recommended Posts

Пичове нарушавате 2 от най-важните точки! :)

 

1. Жените винаги знаят повече. Първо знаят повече от всеки мъж на света, а второ (но не и по значение) повече една от друга. Как го постигат - не зная, но зная че са твърдо убедени в това.

2. Жените винаги са прави. Не спорете с жена. Ако го направите най-много да загубите времето си.

Съгласявайте се с всичко и живота ви ще бъде по-приятен. Така де приемайте всичко, което ви кажат мадамите, така ще ви обичат и вие ще сте щастливи и те ща са щастливи. Вместо да критикувате мадамите за техните недостатъци, защо не се възползвате от тях? :)

 

Ей тва е едно хубаво мнение наистина :D Вместо да се примирите, че жените съществуват и са такива, каквито са, вие сядате и им търсите недостатъци. Естествено е ние да търсим начини да се защитим, на никой не му е приятно да му изреждат какво не му е наред. Така и така няма да се оттървете от нас, нито ние от вас-защо не опитаме да се помирим и да намерим общ език?

Относно висенето по магазини и тоалетни: пак казвам, не всички са така.

П.П.: Тоя пост е последният ми отчаян опит да ви убедя, че тези 121 неща за жените са чиста шега (същевременно пълна глупост) и не могат да се приемат за чиста монета. Който не е съгласен... Абе здраве да е. Аз повече думи нямам...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 236
  • Created
  • Last Reply
защо не опитаме да се помирим и да намерим общ език?
Странно защо, но ми прозвуча като 69 :blink:

 

 

П.П.: Тоя пост е последният ми отчаян опит да ви убедя, че тези 121 неща за жените са чиста шега (същевременно пълна глупост) и не могат да се приемат за чиста монета.
А аз си мислех, че само точка 121 е вярна, но щом казваш, че е пълна глупост :huh:
Link to comment
Share on other sites

Ей тва е едно хубаво мнение наистина :D Вместо да се примирите, че жените съществуват и са такива, каквито са, вие сядате и им търсите недостатъци. Естествено е ние да търсим начини да се защитим, на никой не му е приятно да му изреждат какво не му е наред. Така и така няма да се оттървете от нас, нито ние от вас-защо не опитаме да се помирим и да намерим общ език?

Относно висенето по магазини и тоалетни: пак казвам, не всички са така.

П.П.: Тоя пост е последният ми отчаян опит да ви убедя, че тези 121 неща за жените са чиста шега (същевременно пълна глупост) и не могат да се приемат за чиста монета. Който не е съгласен... Абе здраве да е. Аз повече думи нямам...

 

 

:) Ти малко трудно се вписваш в понатието жена, още повече, че звучиш точно като малко, но надъхано момиченце. В крайна сметка тази тема е за жените, а не за момиченцата, колкото и отракани да са те.

Link to comment
Share on other sites

:) Ти малко трудно се вписваш в понатието жена, още повече, че звучиш точно като малко, но надъхано момиченце. В крайна сметка тази тема е за жените, а не за момиченцата, колкото и отракани да са те.

 

Не знам какво е твоето понятие за жена, от това, което видях в досегашните ти постове съдя, че не искам и да знам. Темата не е за това аз какво съм. Когато намериш жена, която да отговаря на всичките 120 определения, дадени тук, ела ми се обади. А ако въпреки всички тях отговаря и на 121-то, значи си :love

Link to comment
Share on other sites

1. Аз не вземам тази тема на сериозно, не съм писал нищо на сериозно, защото не ми пука и защото това общо взето си е майтап. Ти явно още не си дорасла до толкова, че да схванеш, че става въпрос точно за това.

2. Има малки момиченца, девойки и жени. А ти май си някъде към началото на второто. :wir Нищо лошо няма в това! Напротив! Само не се вързвай на такива теми толкоз много. То пък всъщност, ако никой не им се вързва, ще бъде много скучно. :D

 

Здраве!

Link to comment
Share on other sites

Ей тва е едно хубаво мнение наистина :D Вместо да се примирите, че жените съществуват и са такива, каквито са, вие сядате и им търсите недостатъци. Естествено е ние да търсим начини да се защитим, на никой не му е приятно да му изреждат какво не му е наред. Така и така няма да се оттървете от нас, нито ние от вас-защо не опитаме да се помирим и да намерим общ език?

Относно висенето по магазини и тоалетни: пак казвам, не всички са така.

П.П.: Тоя пост е последният ми отчаян опит да ви убедя, че тези 121 неща за жените са чиста шега (същевременно пълна глупост) и не могат да се приемат за чиста монета. Който не е съгласен... Абе здраве да е. Аз повече думи нямам...

не им ги търсим кусурите - те се виждат с просто око. всеки ги има, само жените ги отричат.

кат пораснеш ще разбереш.

Link to comment
Share on other sites

не им ги търсим кусурите - те се виждат с просто око. всеки ги има, само жените ги отричат.

кат пораснеш ще разбереш.

 

Мда така е... Аз си знам кусурите и си признавам че ги имам ама просто съм си такъв и тва е...

Link to comment
Share on other sites

П.П.: Тоя пост е последният ми отчаян опит да ви убедя, че тези 121 неща за жените са чиста шега (същевременно пълна глупост) и не могат да се приемат за чиста монета. Който не е съгласен... Абе здраве да е. Аз повече думи нямам...

Май ти си единствената, която не приема тази тема като шега :P

Още думи

Нещо съм си била противоречала :]

 

:) Ти малко трудно се вписваш в понатието жена, още повече, че звучиш точно като малко, но надъхано момиченце. В крайна сметка тази тема е за жените, а не за момиченцата, колкото и отракани да са те.

 

Birthday21 November 1989

 

Близо си до истината :) ) Освен това е скорпион - за мен всички жени скорпиони са кучки, и изключенията от тази ми хипотеза няма да ме разубедят. :D

Link to comment
Share on other sites

Абе хора не виждате ли, че резултат няма да постигнете. Примирявайте се. Нека си мислят каквото си искат. Важното е от цялата работа да сте щастливи и доволни. Радвайте се, че можете да разполагате с толкова наивни същества. :lol: Съгласявайте се с тях и ще бъдете щастливи и обичани. Пък това дали наистина се съгласявате си е ваша работа. Ако тръгна и аз да споря най-много да си изгубя времето. Не виждам защо противоречите на тези 121 безспорни теореми :) :lol: .

 

Евала на тоя, който е седнал да систематизира тези така ценни правила.

Link to comment
Share on other sites

1. Жените винаги знаят повече. Първо знаят повече от всеки мъж на света, а второ (но не и по значение) повече една от друга. Как го постигат - не зная, но зная че са твърдо убедени в това.

1. Мъжете винаги знаят повече. Първо, знаят повече от всяка жена на света, а второ(но не и по значение) повече един от друг. Как го постигат - не зная, но зная че са твърдо убедени в това.

2. Жените винаги са прави. Не спорете с жена. Ако го направите най-много да загубите времето си.

2. Мъжете винаги са прави. Не спорете с мъж. Ако го направите най-много да загубите времето си.

 

3. Жените имат един основен метод за убеждаване. Те плачат.

3. Мъжете имат един основен метод за убеждаване. Те казват, че са мъже и за това са прави.

4. Жените винаги имат какво още да кажат. Ако нямат - плачат. Но тъй като винаги имат - чудя се как се изхитряват да поплачат все пак.

4. Мъжете винаги имат какво още да кажат. Ако нямат-обвиняват. Обикновено прехвърлят вината си върху жените и мърморят до втръсване.

5. Жените са немилостиви. Или поне по-малко от мъжете.

5. Мъжете са немилостиви. Или поне по-малко от жените.

6. Жените са по-малко състрадателни.

6. Мъжете са по-малко състрадателни.

7. Жените са небрежни.

7. Мъжете са небрежни.

8. Жените са самомнителни.

8. Мъжете са самомнителни.

9. Жените са клюкарки

9. Мъжете са клюкари.

10. Жените са завистливи

10. Мъжете са завистливи.

11. Жените са глупачки.

Мъжете са глупаци.

12. Жените са скандалджийки.

12. Мъжете са скандалджии.

13. Жените са некомбинативни.

13. Мъжете са некомбинативни.

14. Жените мърморят.

14. Мъжете мърморят(дори повече от жените).

15. Жените не обичат други жени.

15. Мъжете не обичат други мъже.

16. Жените отстъпват пред абсолютни глупости, ако ги твърди мъж.

16. Мъжете отстъпват пред абсолютни глупости, ако ги помоли жена.

17. Жените намират кусури на всичко.

17. Мъжете намират кусури на всичко(тази тема е абсолютно доказателство)

18. Жените пердашат децата си повече от мъжете.

18. Мъжете са способни да пребиват децата си.

19. Жените подкокоросват мъжете да вършат големи глупости.

19. Мъжете са много податливи дори за глупости.

20. Жените се кикотят.

20. Мъжете често се кикотят, но мразят да им го казват в прав текст.

21. Жените решат ресните на килима с гребен.

21.Е, това май никой не го прави.

22. Жените се разхождат по бельо в къщи и миришат на кухня.

22. Мъжете се разхождат по бельо и миришат на кухня.

23. Жените се гнусят повече от машинно масло, отколкото от лайно.

23. Като минат казарма май мъжете не се гнусят от нищо.

24. Жените не виждат когато преминат от светло в тъмно помещение.

24. Надявам се природата да е позволила мъжете да могат да го правят, но май не е така...

25. Жените са неотстъпчиви.

25. Мъжете са неотстъпчиви.

25. Жените предават себе си. Как тогава да си убеден, че няма да предадат тебе?

25. Мъжете предават себе си. Как тогава да си убеден, че няма да предадат тебе?

27.  Жените предават себе си. Как тогава да си убеден, че няма да предадат тебе?.

27. Мъжете предават себе си. Как тогава да си убеден, че няма да предадат тебе?.

28. Жените са големи мърли. Надникнете в по 5 женски и мъжки стаи в студентските общежития и ще се уверите сами.

28. Мъжете са големи мърлячи.

29. Жените четат розови романчета.

29. Мъжете гледат сапунки и не си го признават. :P

 

Няма да продължавам. Скучно е, а и просто думичката "Жените" трябва да се замени с "Мъжете"...Правете си изводите сами. Само нещо не успях да схвана как някой, който се движи с "наивни" същества успява да бъде над тези "наивни" същества... Истинската същност на човека се разшифрова от обкръжението му....

Link to comment
Share on other sites

Бухахахаха, како не вярвах, че ще паднеш до там да се връзваш на тази тема :D

 

Правилно предположих в началото на тази тема, че ще последва огън и жупел от страна на обидените представителки на нежния пол :D

 

И все пак - ако не съдържаха истина написаните от AssasiN неща - нямаше да се ядосват толкова жените. Нормално ли е да се засегне човек, ако му кажат, че има много грозни крила и са му проскубани перата?

Link to comment
Share on other sites

1. Жените винаги знаят повече. Първо знаят повече от всеки мъж на света, а второ (но не и по значение) повече една от друга. Как го постигат - не зная, но зная че са твърдо убедени в това.

1. Мъжете винаги знаят повече. Първо, знаят повече от всяка жена на света, а второ(но не и по значение) повече един от друг. Как го постигат - не зная, но зная че са твърдо убедени в това.

 

 

Това твърдение може да мине за доказателство на първото твърдение.

 

 

2. Жените винаги са прави. Не спорете с жена. Ако го направите най-много да загубите времето си.

2. Мъжете винаги са прави. Не спорете с мъж. Ако го направите най-много да загубите времето си.

 

Това твърдение може да мине за доказателство на първото твърдение.

 

 

3. Жените имат един основен метод за убеждаване. Те плачат.

3. Мъжете имат един основен метод за убеждаване. Те казват, че са мъже и за това са прави.

 

 

Не познавам мъж, който да е използвал този метод. Аз доколкото съм мъж, не го правя.

 

 

4. Жените винаги имат какво още да кажат. Ако нямат - плачат. Но тъй като винаги имат - чудя се как се изхитряват да поплачат все пак.

4. Мъжете винаги имат какво още да кажат. Ако нямат-обвиняват. Обикновено прехвърлят вината си върху жените и мърморят до втръсване.

 

 

Мъжете винаги има, какво да кажат - това е вярно. Второто, ако нямат обвиняват е по-скоро женска черта, но не мога да я отрека, че е възможно в някои случаи някои мъже така да правят. Има два вида мъже, които мърморят и които не мърморят, но по-скоро мърморливите мъже мърморят на други мъже, а се сдържат пред жените. Това твърдение е по-скоро частен случай. Иначе жените са способни да приказват до втръсване.

 

 

5. Жените са немилостиви. Или поне по-малко от мъжете.

5. Мъжете са немилостиви. Или поне по-малко от жените.

 

 

Жените не прощават!

 

 

6. Жените са по-малко състрадателни.

6. Мъжете са по-малко състрадателни.

 

 

Това е вярно.

 

 

7. Жените са небрежни.

7. Мъжете са небрежни.

 

 

И според мен мъжете са по-небрежните.

 

8. Жените са самомнителни.

8. Мъжете са самомнителни.

 

 

?

 

 

9. Жените са клюкарки

9. Мъжете са клюкари.

 

 

А - не! Това си е типично женска черта. А клюкарки мъже са тези с много женски черти в характера - п....ци!

 

 

10. Жените са завистливи

10. Мъжете са завистливи.

 

 

Според мен жените завиждат на други жени. Ако един мъж има нещо, което искат, сигурно ще го свалят, за да го получат. Докато мъжете могат да завиждат, както на мъже, така и на по-успели жени, тоест май мъжете наистина са по-завистливи, но в крайна сметка и двата вида са завистливи.

 

Въпросът е: чия завист причинява повече беди?

 

 

11. Жените са глупачки.

Мъжете са глупаци.

 

 

Че жените са си глупави глупави са, както някой каза един виц, защо Господ е направил Ева глупава, който отговорил, за да харесва Адам.

ОБАЧЕ щом толкоз много мъже търчат подир полите на жените и извъртат погледи и т.н. май мъжете са глупаци, с изключение на малцината, които не го правят и не са обратни.

 

12. Жените са скандалджийки.

12. Мъжете са скандалджии.

 

 

Жените са скандалджийки! Врясаците и писаците са оръжието на по-слабия - по-силният бие!

 

13. Жените са некомбинативни.

13. Мъжете са некомбинативни.

 

 

Жените са комбинативни. Армията е перфектния пример, че мъжете са многократно пъти по-комбинативни от жените.

 

 

14. Жените мърморят.

14. Мъжете мърморят(дори повече от жените).

 

 

Това май се повтаря.

 

 

15. Жените не обичат други жени.

15. Мъжете не обичат други мъже.

 

 

Това не е вярно. Първо гейовете (ако могат да се броят за мъже), обичат други мъже. Мъжете могат да бъдат много добри приятели, за разлика от жените (това съм го чувал от зрели жени да го потвърждават, а не само опита). Иначе в смисъл на физическа любов - разбира се, че не!

 

 

16. Жените отстъпват пред абсолютни глупости, ако ги твърди мъж.

16. Мъжете отстъпват пред абсолютни глупости, ако ги помоли жена.

 

 

Оригиналното твърдение не ми се струва много вярно, но второто е доста, доста вярно, макар да не важи за всички мъже. Едно уточнение: не всяка жена, може да предизвика всеки мъж, да върши абсолютни глупости.

 

 

17. Жените намират кусури на всичко.

17. Мъжете намират кусури на всичко(тази тема е абсолютно доказателство)

 

 

ЖЕНИТЕ НЕ СА ВСИЧКО!!!! ХАХАХАХА! Това не беше добавено в списъка, но ето го сега: - Жените си мислат, че се най-важното и единственото нещо, тоест те са всичко!

 

 

18. Жените пердашат децата си повече от мъжете.

18. Мъжете са способни да пребиват децата си.

 

 

Оригиналното твърдение е вярно! Жените пердашат децата си повече от мъжете, второто важи само за някои по-алкохолизирани типове или серсемлии. Колко пъти сте виждали по улиците баща да бие детето си? А майки - често!

 

 

19. Жените подкокоросват мъжете да вършат големи глупости.

19. Мъжете са много податливи дори за глупости.

 

 

Ето Жужи потвърждава, че поне едно твърдение от списъка е вярно.

 

 

20. Жените се кикотят.

20. Мъжете често се кикотят, но мразят да им го казват в прав текст.

 

 

Не ми е ясно, какво е искал да каже мъдрият човек, съставил списъка.

 

 

21. Жените решат ресните на килима с гребен.

21.Е, това май никой не го прави.

 

 

Жените нямат въображение! С това смятам, че се има предвид, това че жените често се заяждат за най-дребните детайли, а пропускат съществените неща!

 

 

22. Жените се разхождат по бельо в къщи и миришат на кухня.

22. Мъжете се разхождат по бельо и миришат на кухня.

 

Старомодните жени и съвременните мъже :punk

 

 

23. Жените се гнусят повече от машинно масло, отколкото от лайно.

23. Като минат казарма май мъжете не се гнусят от нищо.

 

 

И има защо :rolleyes:

 

 

24. Жените не виждат когато преминат от светло в тъмно помещение.

24. Надявам се природата да е позволила мъжете да могат да го правят, но май не е така...

 

 

... напротив.

 

 

 

25. Жените са неотстъпчиви.

25. Мъжете са неотстъпчиви.

 

 

Това твърдение противоречи на 19-то ти твърдение! Кое от двете е вярно, а? :devil

 

 

25. Жените предават себе си. Как тогава да си убеден, че няма да предадат тебе?

25. Мъжете предават себе си. Как тогава да си убеден, че няма да предадат тебе?

 

Виж твърдение 4. от списъка - а моята добавка, когато жените нямат, какво да кажат, почват да приказват, каквото им дойде или да повтарят думите на партньора им по разговор.

 

 

28. Жените са големи мърли. Надникнете в по 5 женски и мъжки стаи в студентските общежития и ще се уверите сами.

28. Мъжете са големи мърлячи.

 

 

Вярно! :love

 

 

29. Жените четат розови романчета.

29. Мъжете гледат сапунки и не си го признават. :P

 

 

 

Няма да продължавам. Скучно е, а и просто думичката "Жените" трябва да се замени с "Мъжете"...Правете си изводите сами. Само нещо не успях да схвана как някой, който се движи с "наивни" същества успява да бъде над тези "наивни" същества... Истинската същност на човека се разшифрова от обкръжението му....

 

 

Не става. Списъкът може да не е много точен, но общо взето е вярен и не може да се прехвърли 1:1 върху мъжете. Хайде проявете въображение и напишете оригинален списък със 121 неща за мъжете или ще потвърдите моето твърдение, че жениете нямат въображение?

 

Задаваш следния въпрос: "Само нещо не успях да схвана как някой, който се движи с "наивни" същества успява да бъде над тези "наивни" същества... Истинската същност на човека се разшифрова от обкръжението му...." Отговорът е много прост: с ум и тарикатщина :D Вземи например духовниците, политиците, главатарите на банди, екстрасенсите и т.н. Това е в основата на човешкото общество, но различните субекти в различни мащаби, всеки според възможностите си!

 

Благодаря за упражнението - разкърших си ръцете!

 

Всичко хубаво на всички!

 

Тъй като ми писна от тоя шибан живот, аз като най-слабохарактерният мъж във форума правя следното:

 

 

 

и минавам в нелегалност!

 

:) Карамане пробвай да пребориш живота с 3 м въже и дебела греда на височина също около 3 метра, това ще е по-ефективен метод от преминаването в нелегалност, защото от живота друг начин да се избяга няма.

 

Обаче по-добре стой тука, защото имаш забавни мнения и са от малкото, които си струва да се четат в този форум (забележка аз предимно чета, а не пиша, освен дето се олях в тази тема : )...

 

(музика от 80те)

 

 

Не не си отивай, ще ни стане тъжно!

 

 

 

 

 

П.П. Един съвет към момченцата: Ако искате да имате успех със жениете, правете се, че не знаете нищо от този списък и никога не им го изтърсвайте. Жените може на бой да носят, ама на критика - не!

Link to comment
Share on other sites

И каква е идеята на цялото това надвикване-надписване? Нито те ще се променят, нито ние ще спрем да ги обичаме (поне повечето от нас ;) )

Link to comment
Share on other sites

Ахахахахах :lol: Каква забавна тема! :lol: :D Айде,айде,не е нужно да се биете...заради жените.

жужи :punk Гоу гърл! B)

И бъдете мили с жените,че...само лошо ви чака иначе :devil :wub:

Link to comment
Share on other sites

Доста следях тази тема, но все се въздържах да пиша, ама айде преди да я затворят.... :P Жени, не го приемайте като предателство, но много от тези неща са верни, НО за някой жени. Всяка една е различна, но мисля, че всяка притежава по няколко от тези 'качества'. Не съм съгласна само с това, че някои мислят, че за мъжете не може да се напише такъв списък. Само че и той няма да е пълен и точен, понеже мъжете сте също толкова различни... а един от вас и... толкова прекрасен колкото пише в 121 :love

Може мисленето ми да е нещо криво, но мисля че който и да ни е направил(не казвам, че е бог...) е дал по равно. Мъжете имат едни недостатъци, жените - други. Според мен точно затова така си пасваме ;) Мисля, че когато човек(или жена - майтап :lol: ) намери своята половинка, спира да търси нейните/неговите и своите недостатъци(освен когато иска да стане по-добър) и просто се радва, че е обичан/обича.

Link to comment
Share on other sites

Близо си до истината :) ) Освен това е скорпион - за мен всички жени скорпиони са кучки, и изключенията от тази ми хипотеза няма да ме разубедят. :D

 

Ей за това изказване те подкрепям с 2 ръце, 2 крака и още каквото имам ... От личен опит .... Ако видите жена скорпион бягайте надалече.

Link to comment
Share on other sites

Доста следях тази тема, но все се въздържах да пиша, ама айде преди да я затворят.... :P Жени, не го приемайте като предателство, но много от тези неща са верни, НО за някой жени. Всяка една е различна, но мисля, че всяка притежава по няколко от тези 'качества'. Не съм съгласна само с това, че някои мислят, че за мъжете не може да се напише такъв списък. Само че и той няма да е пълен и точен, понеже мъжете сте също толкова различни... а един от вас и... толкова прекрасен колкото пише в 121 :love

Може мисленето ми да е нещо криво, но мисля че който и да ни е направил(не казвам, че е бог...) е дал по-равно. Мъжете имат едни недостатъци, жените - други. Според мен точно затова така си пасваме ;) Мисля, че когато човек(или жена - майтап :lol: ) намери своята половинка, спира да търси нейните/неговите и своите недостатъци(освен когато иска да стане по-добър) и просто се радва, че е обичан/обича.

 

::Хвърлям килимчето на земята Salida и започвам да се кланям като мюсюлманин на изтока::

 

Те за това ти изказване ти свалям шапка, качулка, лента и дори бих се обръснал гола глава :D

 

ЕВАЛА!

Link to comment
Share on other sites

Zingam, тази лека корекцийка, която направих не е породена от липса на въображение. Предполагам си разбрал каква е целта й. Аз лично не бих се ангажирала да съставям такъв списък за мъжете. Защо ли? Защото приемам хората такива, каквито са. Ако не ми допадат-пътя, чантата и беж да ме няма, но не си позволявам да размахвам пръст в лицето на някого и да му говоря какъв е какъв не е. Втората причина, поради която не бих направила подобен списък е, че подобна инициатива е пълна липса на уважение към мъжката част. Сега ще си позволя един мъничък коментар-в тази тема мнозинството от представителите на силния пол явно не знаят значението на думата уважение, не знаят какво е да се държиш на ниво и "мъжки"... Никоя жена не се нахвърли да плюе и хули мъжете и да им казва какви са и какви не са. Много е удобно да виждаш трънчето в чудото око, а гредата в своето-не. Но както и да е...

Явно манталитетът ни е такъв-приближава се към ориенталския...

Искате жените да си признаят, че отговарят на тези 121точки?

Не мислите ли, че подобно искане е абсурдно? Май само един "Човек" е понесъл всички грехове върху плещите си.( Кой ли е той?)

Link to comment
Share on other sites

::Хвърлям килимчето на земята Salida и започвам да се кланям като мюсюлманин на изтока::

 

Те за това ти изказване ти свалям шапка, качулка, лента и дори бих се обръснал гола глава :D

 

ЕВАЛА!

 

Благодаря! :smile:

 

Пак благодаря :)

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, Salida!

 

:punk За изказването 6! Има и жени, които показват интелект, не само с твърдене, че го имат, ами и със съдържанито на това, което казват.

 

 

 

 

 

 

Juji, много сериозно приемаш нещата. Аз съм чел и друг път такива списъци и за жените и за мъжете и изобщо не съм се чувствал обиден и засегнат.

 

Ако някой каже: - Аз съм добър и свестен човек!

Това не го прави добър и свестен, делата му го правят!

Link to comment
Share on other sites

Ако някой каже: - Аз съм добър и свестен човек!

Това не го прави добър и свестен, делата му го правят!

 

Тогава от къде на къде си седнал да съдиш, без да знаеш кой какво е извършил?

И какво е лошото, че някои от нас приемаме нещата насериозно: ако всички си казваха като теб абе майната му, карай да върви и не им пукаше за нищо дали човечеството щеше да е тук сега и да е толкова развито, колкото е?

Link to comment
Share on other sites

Тогава от къде на къде си седнал да съдиш, без да знаеш кой какво е извършил?

И какво е лошото, че някои от нас приемаме нещата насериозно: ако всички си казваха като теб абе майната му, карай да върви и не им пукаше за нищо дали човечеството щеше да е тук сега и да е толкова развито, колкото е?

 

 

"Светът е оцелял, защото се е смял!" - някой го е казал, но не знам, кой. :D

 

Малиий, като порастнеш, ако останеш такава "сериозна" - хич не му завиждам на твоя!

 

 

 

 

...имам чувството, че от година на година жените стават все по зли, а мъжете все по мекушави и лигави!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...