Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Карти най-вероятно...но за по сериозна игра помня че когато излезна 1998 StarCraft доста време мъчих 33Mhz-овия си комр(66Mhz с Турбо) :punk

Link to comment
Share on other sites

Една игра с някакви мравки....на правец у един мой приятел. Не можах да стана от компютъра поне 1 час, въпреки че беше много вдървена игра. Все пак ми беше първия допир с компютър :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Moon Patrol за Правец 82, но не се справих изобщо и след 5 минути ми смениха играта със Sabotage 2 :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

DOOM 1 , wolfestein castle 1 , aladin , ima6e i edna igra s robot4e deto varve6e i strelq6e , no nqmam spomen kka se kazva6e vse pak be6e predi desetina godini 4e i otgore , i o6te edna s edni sandaci i tq be6e unikalna i razbira se LARRY :punk tova bqha igrite na parviq mi comp :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Крави и бикове :) Първата при това сам си я написах - 1983 г. На Правец 82 с касети вместо флопи. 3 дена по късно си написах и скуош. После не ги помня. Като си взех флопи - Каратека, Lode Runner и другите ейтбит класикс B)

Link to comment
Share on other sites

Първата ми игра беше "Solitaire" , след това и StarCraft въпреки че не знаех какво да се прави и просто си цъках по монитора с мишката :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...