Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Тъй като не сега да прочета сички постове въпреки че ми е интересно аз съм цъкал Марио на телевизор (тя също се води за компютърна игра), но преди това съм цъкал някъде към края на 80-те до 90 91 год няколко игри на Правец 82. Основно се забавляхме на тетрис де, но имаше нещо подобно на Марио с някво танкче което върви напред скача и май стреля и горе долу това беше, друга игра някъв лабиринт стил Марио с много етажи без да мести картината целта беше да вземеш сандъка със злато и да бягаш от тези които те преследват и други игри на Правец. Все още имам някъде скътани тези дискети ама нямам Правец де :bgrin: . Иначе първата игра която ме впечатли беше 3D екшъна DOOM а друга игра която се сблъсках в началото бе и Civilization(освен DOOM). По-късно забелязах и други игри и как се подобряваше графиката като Duke 3d, Quake и други.

Link to comment
Share on other sites

Ми някъде около 91 цъках Space Invaders, Super Mario(за някво много странно Нинтендо с опция за save) и Ну Погоди(джобната игра с яйцата), но не помня коя от тях съм играл първо. Първата ми РС игра обаче беше Carmageddon. От малкото мнения които прочетох забелязвам,че доста хора сме почнали с нея :D

Link to comment
Share on other sites

Първата ми PC игра беше Revolt, а ако говорим като цяло една нинджа от типа игри голям кашон, ръчка и три копчета...

Link to comment
Share on other sites

където работеше маика ми имаха правеци

и на тях разцепвах на муун патрул

за първи път като бях на зала

играх на една с бъгита ма нз как се казва беше 98-ма

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...