Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Stelar 7

 

Stellar7_titlescreen.png

 

Много яка 3Д за Правец-82. :punk Просто беше невероятна. Парализилах се като я видях :ohmy: , щото беще наистина 3Д. Е, верно, че обектите бяха като телени и само на пирамидки и паралепипеди, но просто си беше яко.

 

Stellar7_AppleII_screenshot.png

 

След като блъсках Каратеката, щото беше една от малкото с читава графика, тая игра просто ме порази. Симулатор на някаква машина която обикаля по някаква плането. В 2Д равнина разхвърляни 3Д обекти. Култово.

Link to comment
Share on other sites

Аз доколкото помня на PC-то първата май беше Carmagedon :P Като се замисля колко хора и коли съм помлял, в ролята на онзи гологлав психар зад волана :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Всеки път като видя, че на някой първата игра му е била Doom и ми става топло на душата :D

 

Аз като получих първия си компютър много мечтаех да играя Doom, но не можех, защото имах само 1мб RAM и си циклех на Wolfenstein 3D и Commander Keen.

 

Никога след това не съм играл с такова удоволствие каквото и да е.

Link to comment
Share on other sites

честно казано 1-вата игра дето играх беше Minesweeper no wateva от "хубавите игри" :rolleyes: за онова време пуцах 1-во Water World и после една 2D с едно самолетче дет такъф летиш и пуцаш се 1 на телефон (тва е било 97 се пак .......) :punk :punk :punk :punk B) B) B) :P :)

Link to comment
Share on other sites

Много яка тема :)

Аз сигурно съм песал и преди, но сега пак се сетих за първите игри, на който играех - Dave, Prince of Persia и някаква F1 от края на 80-те или 90-91 :) Това бяха игрите, който можеха трягнат тогава на Правеца, който имах.... бая отдавна беше :)

Link to comment
Share on other sites

Сигурно съм бил на 6-7... началото на 1990-та в на майка ми службата имаше Правец 82.. беше чудо на техниката ... и това ми беше първия компютърен спомен :) Сложиха ме да поиграя малко на Moon Patrol но тъй като ми беше много зор с нея...

 

мога да кажа че първата ми игра е Sabotage:

 

origsabotage.gif

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...