Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Tomov chuvali sme gi ne ami sme gi igrali. Vapreki che imam kompiutar ot samo okolo 5-6 godini. Parvata mi igra i na men opredeleno e Super Mario. A za PC moje bi Resident Evil. Kolkoto do kultovi igri ot tipa Lode Runner seshtate li se za Alley Cat-ei tva e igrata!

Link to comment
Share on other sites

Kato na fon tomov gore dolu(tova kato bqh na 3-4 godinki(moje da izglejda stranno, no bqh shvatlivo lape i spomenite oshte si stoqt) v na bashtata rabota)...ina4e na sobstvenoto pc Doom samo 4e ne se seshtam koq versiq na igrata beshe :) dali nqkav expansion na 1cata dali 2kata...anyway beshe predi 5-6 godini. Ina4e ako broim sled praveca imah i slednite konzoli: atari, posle nintendo, posle sega i posle pc-to...za atarito igrite hi4 ideq si nqmam kak se kazvaha :)

Link to comment
Share on other sites

Pyrvata be6e konnan za pravec togava bqh mnogo dobyr daje ima6e turnir i koito spe4eli nagradata be6e disketa s igrata a sled tova 96 si zeh dobro PC i pyrvata igra be6e edin skior takyv s mi6kata go upravlqva6 mn typo ama samo tova imah ka4eno ni6to ne razbirah :D

Link to comment
Share on other sites

Na komjutar parvata mi e "V Rally" , a na konzola - "Super Mario"

Link to comment
Share on other sites

Първата ми игра на РС (не и помня името) ама сигурно си4ки е знаете :D Има едно топ4е една "дъска" която местиш и много правоъгълници.И трябваше с топ4ето да у4елиш си4ките правоъгълници в нивото :woot

Ина4е за нинтендо ми е Супер Марио,за Сега-Мортал Комбат и за Плейстейшън-Краш Бандикут :woot

Link to comment
Share on other sites

kalinka-ta !!! na prawec 8, uprawliawash edna kalinka w labirint dokato stigne do plodcheto, mnogo biah zle na taia igra, hich ne mi haresa, postoianno mi swurshwashe wremeto ! :angry:

posle imashe edna s edno samoletche, leti nisko dolu u puska bombi za da uceli edin radar, posle se kachwa nagore i leti sreshtu drugi samoletcheta...

sled towa karatekata, prince, konan, lode runner i rick

powecheto oshte si gi pazia na 5" disketi :love

konan (dobria ricar ?!?!) sum si ia kupuwal !!! ot "tehnicheskata" knijarnica pod segashnoto kino Lucky....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...