Jump to content
BulForum.com

Коя е първата игра която сте играли


yahoo

Recommended Posts

  • Replies 523
  • Created
  • Last Reply

Сещам се като малък на Правец-а на бащатата играх една игра "Конан" зарибявка мяташ едни бумеранги,трепе6 човечета направени от по 5-6 пиксели :lol:

Link to comment
Share on other sites

Първата игра която играх беше SIN a преди това играехме на ТВ игрите на супер марио и тонковете :)

Link to comment
Share on other sites

Беше на 16-ската и се казваше Goody беше нещо с един крадец, също имаше една Alley Cat коя от двете е не мога да се сетя но е една от двете, беше много отдавна.

Link to comment
Share on other sites

Не им знам имената, но ако си спомняте, горе долу преди 12-13 години, дори може би преди 15 имаше гонзоли с една ръчка и едно копче, на телевизора вкъщи :punk Стрелях едни самолетчета и един заек трябваше да мине шосе по което се движат коли и камиони(тогава правоъгълничета и квадратчета :lol: ) Иначе за ПЦ мисля че 97 някъде беше играх за първи път SimCity и нищо не разбрах кво трябваше да се прави :lol:

Link to comment
Share on other sites

Charmageddon (май така се пишеше) :tongue

Link to comment
Share on other sites

Първата ми игра беше Съпер Марио на телевизионна игра и бях някаде на 3-4 години от тогава съм Геймър.А иначе първите ми игри на комп са MKD2(тфа е една игра там с един пич спарашут и един заек и един професор :D :P ) и SubZero За мене тия игри са класики

Link to comment
Share on other sites

Хах !!! Ся като се замисля май първата игра ,която играх беше в една зала Quake 2 - култова . A иначе на моя комп първата игра ,която играх беше Warcraft 3 Reign of Chaos - също голяма зарибявка :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...