Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Повярвай ми, не ставаш ;) Нищо лично!

 

Гледах BRIDGET JONES THE EDGE OF REASON

Първата част определено ми хареса повече. В тази Бриджит дразни. Ама много. Честно, по едно време ми се искаше да ида до кухнята, да взема най-големия тиган и да удрям по монитора докато й строша главата. На Бриджит. Но в този момент здравият (не особено) ми разум надделя и кротко догледах филчето. Което като цяло не е никак зле. Хю Грант отново ме размаза по стола с божествения си акцент. Боже, какво ли не бих дал да мога да говоря така...както и да е.

Ако първата част ви е харесала, и тази също ще ви допадне.

v4era gledah 1vata 4ast vypreki 4e nqmah mn nadejdi da e dobra poneje e romanti4na komediq bqh mnogo priqtno iznenadan na mesta 6tqh da se pukna ot smqh :)

 

6te gledan i vtorata 4ast gleam ima i subs... sled nqkolko dena da mi mine ot 1vata :woot

Link to comment
Share on other sites

И моето мнение за Бриджет е много отрицателно,за пореден път се показва старата максима,че втората част на един филм е по-лоша.......Иначе за почитателите на онези симпатични четири костенурки ви препоръчвам третата част от игралният филм-за 1ч. и 35мин. отново се върнах в детството си и не съжалявах......

Link to comment
Share on other sites

Гледал съм филма, ама все пак ми е интересно какво е т4а0 ? :)

 

 

Гледах THE MEXICAN по БТВ. Свеж филм. Брад Пит играе чудесно! Много е готин, особено когато се караше на магарето или когато се обясняваше на един бандит, че трябва да го простреля :)

Отдавна не бях гледал хубав филм по телевизията.

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

Малко off и от мен.Брад Пит наистина е чудесен актьор и точно това,че е харесван от почти всички жени (и някой мъже ;) ),"скрива" таланта му.За Робин Уилямс също съм съгласен.Има няколко посредствени филма,но повечето му са върха."Обществото на мъртвите поети" е точно такъв,много дълбок и смислен филм.

Link to comment
Share on other sites

Ето последните филми, които гледах:

1.Beyond Borders- с участието на Анджелина Джоли, която се впуска в ролята на жена, решила да помага на държави от третия свят. Обикаля няколко такива. И естествено има и любов между нея и един смел доктор. Филмът е добър и го препоръчвам на всички, защото има какво да се види в него. :P

 

2.Team America: World Police - този филм направо ме удиви с невероятните реплики, които бяха лепнали на куклите. На някои направо не можех да повярвам, че ги казват. Има някои наистина забавни сцени, като например секссцената- просто не сте виждали кукли да правят такъв секс :D , а няма да говоря за пиянските изпълнения на главния герой, направо не е за вярване :blink: . Като цяло е добро филмче, което може да ти вдигне настроението :rolleyes: .

Edited by archangel
Link to comment
Share on other sites

"American beauty"-много стойностен филм,разкриващ тайната и красотата на живота,криеща се в веещият торбички вятър
Link to comment
Share on other sites

Club Dread - В този филм ме впечатлиха няколко неща.Първото е,че е направен някак си забавно,но от друга страна си е хорър.Уцелен е баланса.Другото нещо е завързаната история,която ще ви кара да се питате до самият край,кой е убиеца наистина.Действието на филма се развива на райски остров,отцепен от останалия свят,но с цел да предложи пълен кеф на посетителите си.Изведнъж започват мистериозни убийства.Потърпевшите обаче не са посетителите,а персонала.Разберете кой е убиеца.Обърнете внимание и на това,че той не умира никак,ама никак лесно.

Оценка:6.5/10

 

Sleepy Hollow - Очарователно фентъзи-хорърче с история за конника без глава.Джони Деп отново е на висота.Както и при горният филм, и тук стават странни убийства.Жертвите остават обезглавени,а Деп е "полицай" пратен да разследва убийствата чрез неговите новаторски методи.

Оценка:7/10

 

The Nightmare Before Christmas - Добър анимационен филм/мюзикъл.Впечатление ми направи музиката и текстовете на песните.Все пак Дани Елфмън има пръст в цялата работа :).Светът на филма е изграден много интересно.Като цяло е добро забавление за малки и големи.

Оценка:6/10

Link to comment
Share on other sites

TEAM AMERICA е наистина страхотно филмче :)

Направо се скъсах от смях като ги гледах как вървят тия куклички :laughing:

Смешното в този филм върви ръка за ръка със сериозното. А именно - протест срещу военната политика на Америка, протест срещу войната като средство за постигане на мир.

Само не разбрах защо по дяволите се изгавриха с Мат Деймън така :blink:

Link to comment
Share on other sites

Само не разбрах защо по дяволите се изгавриха с Мат Деймън така  :blink:

 

Явно режисьорът не го харесва. Филмчето наистина е голяма веселба, особенно "любовната" сцена. :punk

 

 

Brotherhood.of.the.Wolf невероятен филм. Нещо средно между: приключенски, хорър, и трилър; в жанрово отношение. Става дума за Звяра от Жеводен.

Link to comment
Share on other sites

"Любовната" сцена кърти павета :lol:

 

THE AVIATOR

Голям филм, голямо нещо. Ако някой ден спрещна Ди Каприо, ще му стисна ръката и ще му се извиня, че дълго време го мислех за супер нещастно актьорче. Докато в Catch me if you can ми хареса , то в този филм направо ме впечатли. Страхотна игра! Има огромни шансове да вземе Оскар.

Въпреки че продължителността от почти 3 часа би отказала някои хора, този филм не е за изпускане.

 

SWEET HOME ALABAMA

"Законната блондинка" Рийз играе момиче от малко, забутано градче, което по някакъв начин е достигнало до големия, изпълнен с възможности Ню Йорк. Там среща готино момче, харесват се, пламва огъня на любовта и предложението за женитба не закъснява. Тук трябва да отбележа, че момчето не е кое да е, а синът на кметицата. Бъдещата съпруга решава да се върне в родното си градче и да разкаже на родителите си. Там обаче я посрещат много спомени от миналото, с които тя трудно може да се раздели. Какво ще стане? Ще разберете ако гледате тази приятна романтична комедия :)

 

THE MAN WHO CRIED

Филм с едни от любимите ми актьори - Джони Деп и Кристина Ричи . В него се разказва историята на едно малко еврейско момиченце, което още невръстно тръгва за Америка, да търси баща си. Вместо в Америка, тя пристига в Англия, където е осиновена от едно мило семейство. Но нещата не потръгват и момичето е пратено в детски дом. Там откриват певческия й талант и...абе какво ви разказвам, ако харесвате Кристина и Джони, гледайте този филм ;)

Edited by PSYCHOSIS
Link to comment
Share on other sites

/off/

Радвам се,че повече хора започват да харесват Ди Каприо,защото е наистина страхотен актьор.Доста го мислят за женствен,пък и това,че е секс символ е в очите на много мъже.Но все пак той е актьор и си върши работата чудесно :).

/off/

Link to comment
Share on other sites

Гледах и ви препоръчвам тези два филма:

Raise Your Voice -добро филмче с участието на Хилъри Дъф хареса ми препоръчвам го и второто предложение от мен е Constantine-добър филм с много ефекти,дяволи,ангели,пиянки :lol: и тн.

Link to comment
Share on other sites

Гледах и ви препоръчвам тези два филма:

Raise Your Voice -добро филмче с участието на Хилъри Дъф хареса ми препоръчвам го и второто предложение от мен  е Constantine-добър филм с много ефекти,дяволи,ангели,пиянки :lol:  и тн.

ей фафло кво лъжеш не си гледал константин ле ...

препоръчвам ви да гледате Константин много е як...

Link to comment
Share on other sites

ей фафло кво лъжеш не си гледал константин ле ...

препоръчвам ви да гледате Константин много е як...

Ти Пиян ли си или на такъв се правиш :confused Много ясно,че съм го гледал иначе нямаше да го предлагама на хората.......kmc филма не е нещо много зрелищно,но става за гледане ;)

Edited by Petio^
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...