Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

По препоръка на RIP гледах Around The World In 80 Days.

Добро завръщане на Джеки Чан след почти тъпите Смокинг и Медалионът. Много му се кефя на умението да комбинира зрелищни битки със смях.

Най-много се смях обаче на Шварци - в ролята на турски принц, с дълга къдрава коса :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По препоръка на RIP гледах Around The World In 80 Days.

Добро завръщане на Джеки Чан след почти тъпите Смокинг и Медалионът. Много му се кефя на умението да комбинира зрелищни битки със смях.

Най-много се смях обаче на Шварци - в ролята на турски принц, с дълга къдрава коса  :D  :lol:

Filma e mnogo priaten no e malko detski,e nali vse pak e na Walt Disney.Obache ima smiah :P

Link to comment
Share on other sites

A Man Apart - Един от най-слабите,ако не най-слабия филм на Вин Дизел. Поредната простотия за бизнеса с наркотици,за доброто ченге което ги спира и за убийството на семейството му.Следва отмъщение.Тотална липса на идеи.

Оценка:3/10

 

Uzumaki - Известен и под името Vortex.Типичен японски хорър,но този път с доста подчертан фантастичен елемент.Става дума за някакво селце което е прокълнато от Спиралата,така да се каже.Ще забележите колко много спирали ни заобикалят :).Всъщност не знам какво точно да кажа за филма...доста е смахнат,има си страшнички моменти,но като цяло го изгледах издразнен.Само за закоравели фенове :).

Оценка:5/10

 

Mystic River - Доколкото помня филма обра няколко Оскара когато беше номиниран. Пък и имена като Шон Пен, Тим Робинс, Кевин Бейкън, Лорънс Фишбърн под командването на Клинт Истууд, определено всяват респект.Бях срашно надъхан за яко трилърче.Какво получих обаче?Получих един доста посредствен трилър за който не мога да кажа една добра дума освен актьорската игра.И то май само Шон Пен си играе ролята по-добре.Страшно разочарован съм от елементарния сюжет за 3 хлапета които са приятели като деца,но животът ги разделя.След време те се срещат,но по доста неприятни причини - убийството на дъщерята на единият от тях.Това е всичко...

Оценка:5.5/10

 

Madhouse - Били ли сте в лудница? Не? То тогава този филм ще ви вкара в такава (не буквално разбира се :) ) Действието ви отвежда в едната такава,точно когато млад студент решава да натрупа малко опит и да помага на болни.В първите 10 минути атмосферата ме погълна,но после нещо не ми се понрави,нещо липсваше и лошото е,че не разбрах какво.Може би малко повече кръв,все пак хорър е :).Иначе сюжета се върти около странните убийства в лудницата.Кой е виновникът? Разберете сами...

Оценка:5/10

Link to comment
Share on other sites

"Мъж под прицел"-поредното брилятно изпълнение на Дензъл,разтърсваща музика и сюжет о покъртителен край.........С една дума-шедьовър

Link to comment
Share on other sites

Ringu - По този филм беше направен така успешният хорър The Ring. Лично на мен доста повече ми допадна американската версия,защото атмосферата беше по-добра...наистина съм изненадан от това.Иначе всичко във филма е еднакво, така че ако сте гледали първо The Ring,не очаквайте нещо ново,все пак е римейк.

Оценка:6/10

 

Cape Fear - Наистина добро трилърче.Очаквах повече хорър,но всъщност въобще го няма.Главните роли са заети от Робърт Де Ниро, Ник Нолти и Джесика Ланг, а режисьор е Мартин Скорсезе.Сюжета е следния - затворник излежава присъдата си и решава да навести адвокатът който го е защитавал.Оказва се,че затворникът е нямал вина и решава да вгорчи живота на адвоката и семейството му.Интересното е,че той ги сплашва по доста интелигентен начин :).Гледайте филма ако сте фен на подобни,аз останах сравнително доволен от него,както и от актьорската игра на Де Ниро.

Оценка:6.5/10

 

Cellular - Очаквах едно банално екшънче,но интересното е,че дори филма ми хареса.Историята определено е свежа и точно това ме грабна.Става дума за една отвлечена жена.Похитителите я вкарват в една стая с телефон който чупят...е да,но тя някак си успява да се обади на произволен номер.Така звъни на млад мъж и му обяснява всичко.Той го приема като шега,но в последствие разбира,че не е така и започва да и помага.Единствената им връзка е телефона и ако се разпадне...всичко свършва.Направи ми впечатление,че филма е една голяма реклама на Нокия и Порше.Наистина няма лошо,но направо си бие на очи.Пичът който помага на жената пък е типичен "американски красавец" - симпатичен,леко не бръснат,добре сложен с тясна тениска :).В главните роли са Ким Бейсинджър, Джейсън Стейтъм и Крис Евънс.Филмът е добър,историята ви държи под постоянно напрежение,а и има доста екшън.

Оценка:7/10

 

Duplex - От доста време не се бях смял на комедийка.Филма го гледах сам,но това не попречи да ме разсмее.Бен Стилър си остава един от някой добрите комедианти за мен,а Дрю Баримор също прави добра роля.Те са женена двойка,която си търси апартамент.Намират перфектния,но за жалост са принудени да го делят с възрастна жена.Апартаментът е дуплекс :).За тяхно нещастие тази столетница се оказва истински дявол.Останалото гледайте сами.Наистина много свеж филм!

Оценка:7.5/10

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

Yamakashi 2 познатите лица от първата част отиват в Тайланд за да отворят школа за обучение на бедни деца, но се забъркват във война между Якудза и Триадите. Наблегнато е повече на бойните сцени. Филмчето става за гледане, но лично повече ми хареса първата част.

Link to comment
Share on other sites

'Императорски клуб"-за всички почитатели на "Обществото на мъртвите поети",този филм е задължителен.....

Link to comment
Share on other sites

National Treasure - Много приятен филм, напомнящ донякъде на приключенските филми преди десетилетие.Цялата концепция на филма се върти около невиждано съкровище на което много хора са посветили живота си.Един от тях е Бен Гейтс (Nicolas Cage), който стига най-далеч от всички. На негова помощ се "притичат" Абигейл Чейс (Diane Kruger) и Райли Пул (Justin Bartha). Главният лошко (Sean Bean) пък преследва Гейтс навсякъде. Самото съкровище е скрито страшно добре,а ориентирите които ще ползват героите във филма са наистина добре измислени.Много добре са нагласили сюжета според американската история,така че всичко да пасне,без да има недосмислици.Филмът е приятен за гледане,защото си пада и комедийка.Пък и актьорският състав е допълнен от известни личности като Jon Voight, Harvey Keitel и Christopher Plummer.

Оценка:7.5/10

 

Agent Cody Banks - Мечтали ли сте си някога да бъдете таен агент като дете? Ако сте, гледайте този филм за да видите с какво ще трябва да се справите :). Младо момче отива на летен лагер, но не си е и помисляло,че това ще е лагер на ЦРУ.Там те го подготвят като бъдещ агент.Всъщност ЦРУ са си изградили мрежа за набиране на млади таланти из цялата страна.Когато има нужда,всеки един от агентите е викан и пращан на мисия.Родителите не подозират нищо естествено.Така става,че ЦРУ има нужда от нашия човек и праща едно готино маце в училище да го прибере.Мисията му е да се сближи с дъщерята на учен,който разбратобва нещо секретно и да събере информация.Лошото е,че момчето има проблем с момичетата и се схваща когато говори с тях :).Наистина филма е пълен с клишета,например бой срещу 5-6 човека пред всички и обиране на овациите :),но някак си не е натрапващо,уцелен е баланса.Лично на мен тази част ми допадна и ще и дам по-висока оценка.

Оценка:6/10

 

Agent Cody Banks 2: Destination London - Имах надежди да не са развалили филма,но определено са го сторили.Чарът на първата част го няма.Този път действията във филма са пренесени в Лондон където,а лошият е смият ръководител на летния лагер в който ходи всяка година нашето момче.Мисията е да го открие и спре.Прикритието му е в симфоничен оркестър.

Както казах,останах с лошо впечатление от филма и бих ви препоръчал да гледате само първата част.

Оценка:4/10

Link to comment
Share on other sites

"Град на ангели"-Никалас Кейдж и Мег Райан сформират една невероятна двойка,която може да ви накара да се разплачете.Страхотна любовна история.Заслужава си 2ч.,за да гледате този филм....

Link to comment
Share on other sites

1. Torque- Стил Бързи и яростни, но май е по-посредствен. Като фен на високите скорости не можех да не го гледам :D , въпреки многото негативни отзиви. Иначе филмът е типично екшънче с много мотори и високи скорости. Някои от нещата са доста нагласени "като на филм", но все пак става за гледане, макар и само да погалиш окото с няколко минутната роля на Кристина Милиан :rolleyes: .

 

2. Requiem for a Dream- Просто велик филм. След като го изгледах останах без думи. Не можех да си изкажа нито мнението, нито впечатленията от него, защото те оставя без дъх. Една история за момче, майка му, приятеля му и приятелката му. Режисьорът Darren Aronofsky си е свършил работата перфектно. Лична оценка 10/10.

 

3. Pi- това е филм, задължителен за всички математици. Отново на режисьора Darren Aronofsky. Могат да се открият доста сходни неща между двата филма. Не знам дали заради оскъдните ми знания по математика или нз какво, ама ако не бях получил малко разяснения за филма нямаше да го схвана особено добре. И въпреки всичко това е поредния шедьовър на режисьора си.

Link to comment
Share on other sites

"Град на ангели"-Никалас Кейдж и Мег Райан сформират една невероятна двойка,която може да ви накара да се разплачете.Страхотна любовна история.Заслужава си 2ч.,за да гледате този филм....

da naistina mn dobyr film se e polu4ilo

 

Office Space komediq koqto vi kara da se zamislite za otno6eniqta na rabotnoto mqsto i jivota kato cqlo

 

s kolegata si govorihme 4e ako tiq 3mkata bqha v BG na na6ta rabota nqma6e da izdyrjat vyob6te :woot

 

ako rabotite v ofis i osobeno ako imate lo6 6ef ne vi prepory4vam filma - moje da dovede do drasti4ni promeni :devil

 

soundtracka kym filma sy6to e dobyr, ima go v lareza

Link to comment
Share on other sites

From Hell Историята за Джак Изкормвача (странно гледах го едва сега, след препоръката на @Mr.Tinkertrain). Добра актьорска игра и интересна гледна точка за събитиятя разиграли се в Лондон през 1888г.

Link to comment
Share on other sites

predlagam na vsi4ki koito ne sa gledali tova da go gledat tova za men e nai sme6niq film na vsi4ki vremena makar 4e filma e ot 96 godina NE PRAVI BARKOTII

 

ne se lajete po kartinkata a filam na momenta go teglete i na kupona see nasladete

 

offtopic: brei i za pisatel stavam

 

:tongue :tongue :tongue :tongue :tongue :tongue :tongue :tongue :tongue :tongue :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

brei i za pisatel stavam

Повярвай ми, не ставаш ;) Нищо лично!

 

Гледах BRIDGET JONES THE EDGE OF REASON

Първата част определено ми хареса повече. В тази Бриджит дразни. Ама много. Честно, по едно време ми се искаше да ида до кухнята, да взема най-големия тиган и да удрям по монитора докато й строша главата. На Бриджит. Но в този момент здравият (не особено) ми разум надделя и кротко догледах филчето. Което като цяло не е никак зле. Хю Грант отново ме размаза по стола с божествения си акцент. Боже, какво ли не бих дал да мога да говоря така...както и да е.

Ако първата част ви е харесала, и тази също ще ви допадне.

Link to comment
Share on other sites

Requiem for a Dream

 

Narkomanski film! ;) Kakto prochetax po gore : Една история за момче, майка му, приятеля му и приятелката му i vsichki se drusat iako. Filma e napraven v stil ne mnogo skap klip po MTV ...na barzo smeniashti se kadri...i takmo me triasna glavata pokazaxa lud sex i jivnax malko :woot

Novatorsko reshenie na rejisiorat :punk

 

P.S. Na nai interesnoto filma svarshi...gledaite go i kajete kakvo stava s glavnite geroi!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...