Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

Crimson Rivers 2: Angels of the Apocalypse (2004) много добър филм ,не колкото първата част ,но пак е супер ,гледайте го ,няма да съжелявате. А Жан Рено ме кърти отвсякъде , супер изрод ,не съм му гледал лош филм на този артист Edited by MaNoSS
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

DEATH TO SMOOCHY

 

Очаквах този филм да е жизнерадостна комедия, въпреки присъствието на "death" в заглавието. Оказа се обаче, че нещата са доста по-сериозни. Филмът засяга проблема за задкулисните игри в шоубизнеса, за завистта и жаждата за отмъщение. Въобще според мен идеята на филма е "Светът е гадно място". И все пак трябва да сме оптимисти и да гледаме напред - "Може да не може променим света, но поне можем да оставим следа" ( поне аз така си превеждам тези думи на главния герой)

Като стана дума за главни герои - Едуард Нортън и Робин Уилямс. Както винаги, те се представят на много високо ниво.

Link to comment
Share on other sites

K-Pax Препоръчвам го на всеки,който има желание да гледа наистина стойностен филм над който да се замисли .Поредна силна и завладяваща роля на Кевин Спейси в компанията на Джеф Бридес.

Link to comment
Share on other sites

Току що попаднах на тази тема и не ми се четат 70 страници,така че:

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - невероятен филм. Ако сте хааресали The Butterfly Effect и/или Donnie Darko, има голяма вероятност този филм да ви допадне(въпреки че няма почти нищо общо с гореспоменатите филми). Не се подлъгвайте от факта че в него участва Джим Кери-филма не е,повтарям не е поредната олигофренска комедия,а си е съвсем сериозна драма. Филма е поредното доказателство,че Оскарите пропадат с всяка изминала година-ако не се лъжа филма няма нито една награда,а е просто перфектен по всеки критерии(поне според мен). Гледайте го,няма да съжалявате(освен ако по принцип не си падате по филми от типа "One Man Army").

Edited by RottenBrain
Link to comment
Share on other sites

A CIVIL ACTION

Филм по действителен случай. Малка адвокатска кантора се заема с непосилна задача - да докаже, че с умишленото изхвърляне на токсични отпадъци две големи фирми са виновни за смъртта на 8 деца от едно малко и забутано градче.

Джон Траволта отново показва много добра и убедителна игра.

Много добър съдебен трилър с елементи на дълбока човешка драма.

Link to comment
Share on other sites

Prepora4vam na vsi4ki da gledat YOU GOT SERVED film4eto e ot 2004 a filma si go biva i to mnogo.

Извинявам се но немога да се сдържа, защо щом като си го бива тва филмче е на 9-то място в топ 100 на най-тъпите филми в imdb ? :confused

Не вярвам всичките 6,026 потребители които са гласували за него да са се объркали :confused

Link to comment
Share on other sites

itanium, филмът е с участието на оная смешна бандичка ,b2k ,и за това от към актьорска игра е много зле,а и сюжетът е ужасен ,т.е. почти го няма.. ;) Ама филмът наистина е много готин , неговата главна идея са музиката и танците-хип-хоп.муувито просто си има по тясна аудитория.

Link to comment
Share on other sites

Току що попаднах на тази тема и не ми се четат 70 страници,така че:

Eternal Sunshine of the Spotless Mind - невероятен филм. Ако сте хааресали The Butterfly Effect и/или Donnie Darko, има голяма вероятност този филм да ви допадне(въпреки че няма почти нищо общо с гореспоменатите филми). Не се подлъгвайте от факта че в него участва Джим Кери-филма не е,повтарям не е поредната олигофренска комедия,а си е съвсем сериозна драма. Филма е поредното доказателство,че Оскарите пропадат с всяка изминала година-ако не се лъжа филма няма нито една награда,а е просто перфектен по всеки критерии(поне според мен). Гледайте го,няма да съжалявате(освен ако по принцип не си падате по филми от типа "One Man Army").

i az sam saglasna , kato gledah tozi film vesnaga se setih za The Butterfly Effect . Az gledah i dvata filma s kompaniq i da vi kaja 4e nqkoi na 15-20 min se otkazaha da go gledat .. taka 4e e vapros na vkus , no spored men unikalni filmi

Link to comment
Share on other sites

А какво ще кажете за Helen of Troy заслужава ли си времето?!!?

И да питам също препорачайте ми някой South Park-толкова са много не знам кой да си изтегля аз съм гледал How to eat with your dick,Коледата когато Исус и Дядо Коледа се биеха и сас Осама бен Ладен и Властелина на прастените

Filma e super typ ne go gledai bujeta mu e 100 kinta :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Извинявам се но немога да се сдържа, защо щом като си го бива тва филмче е на 9-то място в топ 100 на най-тъпите филми в imdb ? :confused

Не вярвам всичките 6,026 потребители които са гласували за него да са се объркали :confused

 

moga da ti kaja 4e opredeleno sa se obarkali ako obi4at da slushat klasi4eska muziak a sa gledali tozi film no ako sa privarjenici na Hip-Hop i black muzik sa6to i na breik dance opredeleno filma e za vas

Току що попаднах на тази тема и не ми се четат 70 страници,така че

mi izpolzvai searc POMAGA I TO MNOGO

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

BRINGING DOWN THE HOUSE

Весела комедия. Особено забавни са опитите на Стив Мартин да говори като негър :) Куийн Латифа също е голяма сладурана. Голяма в буквалния смисъл :)

Въобще - свежо!

Link to comment
Share on other sites

"Списъкът на Шиндлер"-покъртителната история на евреите по времето на Втората Сверовна война и желанието на един човек да ги спаси с цената на собственият си живот.Невероятен сценарий,режисюра на Спилбърг и страхотна игра на Р.Файнс и Л.Нийсън.НАпълно заслужил многобройните си Оскари....

Link to comment
Share on other sites

Instinct Невероятен и въздействащ филм. Поредна завладяваща роля на Антъни Хопкинс (той май няма слаба роля) и Куба Гудинг Джуниър. Препоръчвам го на всеки(най вече на PSYCHOSIS )ценящ добрата история и добрата актьорска игра.

 

Kss The Girls добър трилър с участието на Морган Фрийман.

(не ме бива в разказването на филми ) гледайте го няма да съжалявате.

Edited by pyroman
Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам го на всеки(най вече на PSYCHOSIS )

PSYCHOSIS обещава да гледа филма...когато научи френски :)

 

Иначе гледах GET SHORTY

Много остроумен и заплетен мафиотски филм! Краят и да се насерете (с извинение), няма да го заподозрете :)

Траволта все повече ме кефи и се доближава до заеманата от Джони Деп позиция "любимец".

Link to comment
Share on other sites

Е аз си ревах... :cry ,а ти си ебати робота щом и тук не си се разплакал :P .

Edited by RIP
Link to comment
Share on other sites

Знам, че е доста стар и най-вероятно сте го гледали, но ако има някой който да не е, горещо препоръчвам The Green Mile.Това е според мен най-страхотния филм, правен по книга на Стивън Кинг.Разказва се за съдбата на няколко затворници осъдени на смърт и надзирателите им.Само ще кажа, че това е единственият филм, на който за малко да се разплача.

едит:e добре насълзиха ми се очите, но се сдържах.

 

Е да знаеш къв мерак имам да го гледам тоя филм :rolleyes: . И та вчера аз решавам да си го взема от видеотеката(щото филма е 3 сд-та и ще го свалям 1 седмица :wacko: ) ама жената решава да ми каже, че го нямат на ДВД и аз кво да правя го взимам на касета(като забравих да спомена, че го взех от втората видеотека,в която отидох, щото първата го нямаха) и прибирам си се аз с кеф, че най- накрая ще го гледам тоя прословут филм(след като съм чел книгата преди около 3 години) и какво: оказва се, че шибаната касета е развалина и не става за гледане. Пробвах я на 2 VCR-чета, ама йок :huh: . И след като вече бях полудял реших или ДВД, или Уарез.ру :bgrin: :tongue

 

Иначе аз препоръчвам The Passion of The Christ- Филмът е наистина много добър. Почти всичко е изпипано до съвършенство, но все пак мисля, че нещо му липсва, ама още не съм разбрал какво е то. Оценка няма да давам, защото по принцип аз оценка под 7/10 не давам( кво да правя такъв съм си) :wir

Edited by archangel
Link to comment
Share on other sites

"Най-дългият годеж"-поредният много добър френски филм.За почитателите на "Амели Пулен" той е просто задължителен.....

Link to comment
Share on other sites

Разбрах ,че има и друг филм с глупаците от "Jay And Silent Bob Strike Back " . Може ли някой да ми каже как се казва ?

Ами тези, които са по-популярни и съм гледала са

Догма и Clerks.

И двата често са ги давали по кабеларките и е чудно как си ги пропуснал. Освен ако не търсиш още по-други. Този пич Кевин Смит е виден продуцент и ... абе я сам виж!

Kevin Smith

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...