Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

GLEDAITE EUROTRIP.GLEDAL SAM GO PONE 5 PATI .FILMA E SUPER QKA KOMEDIQ .PREPORA4VAM GO NA VSEKI KOITO ISKA DA SE RAZCEPI OT SMQH. :punk  :sayjin  :punk  :sayjin  :beerchug  :beerchug  :punk  :punk  :punk  :punk  :punk  :punk  :punk

gati 6ibaniq film samo kato vidqh kak predstavqt Izto4na Evropa kato nqkakuv pepelnik tozi film mi vleze v klasaciqta za nai gadni filmi

 

edit:izklu4vai si Caps Lock-a dokato pi6e6 vuv foruma ;)

Edited by Shin
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Finding Neverland - много красиво филмче,особено за романтици като мен:)

И много тъжно...

Link to comment
Share on other sites

Elephant-pokartitelen film........

Link to comment
Share on other sites

1012.jpg

 

Филма е добър и интересен.Става въпрос за един руски кораб който го завладяват извънземните и чрез някав вирус управляват компютрите!така започват да избиват хората които после намират изоставения кораб.Само като изключат захранването или взривят кораба ще унищожат вируса! :)

 

Оценка 8/10

Edited by KenwooD
Link to comment
Share on other sites

1.Duplex - много свежа комедийка :laughing: . Бен Стилър е уцелил доста точно с тази роля, а за Дрю Баримор имах лоши очаквания,защото по принцип не я харесвам, но тя не ги оправда. А за бабичката направо нямам думи. Колко досаден и дразнещо нагъл може да е един човек? Е гледайте го, за да разберете :D .

2.City of Angels - завладяващ и оригинален, този филм наистина завладява зрителите си :ghost . На какво ли е способен човек (и не само) за истинската любов и за съжаление не винаги нещата се развиват така, както ни се иска :cry .

3.Heat - както някой каза по-горе "старичък", но въпреки това не го бях гледал. Великолепна игра на Робърт де Ниро, Ал Пачино и останалия актьорски състав. Лично на мен малко ми напомня на Бандата на Оушън, но версия от преди 10 години ;) .

Link to comment
Share on other sites

Аз лично ви препоръчвам да гледте "Хпониките на Ридик". Филма е страшно интересен и има много добри ефекти. С Вин Дизел е. Продължение е на "Пълен мрак" ако някои се сеща. Просто филма е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се гледа B) B) B) B) B) B) B) !!!

Link to comment
Share on other sites

Аз лично ви препоръчвам да гледте "Хпониките на Ридик". Филма е страшно интересен и има много добри ефекти. С Вин Дизел е. Продължение е на "Пълен мрак" ако някои се сеща. Просто филма е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да се гледа  B)  B)  B)  B)  B)  B)  B)  !!!

Hronikite na ridick spored e men e mnogo slab film.Pulen mrak e mnogo po interesen.Zabelqzul sum tendenciq pri suzdavaneto na produljeniq na daden film.V 80% ot slu4aite prodiljenieto sux....hardly

Link to comment
Share on other sites

Мда, още един положителен глас за Хрониките. Лично на мен много ми хареса, някъде назад писах за него. Вин Дизел играе страхотно.

Link to comment
Share on other sites

Гледах Alone in the Dark имах по-големи очаквания за филма,но не ме разочарова много бива,който иска да му метне по едно очо :lol: филмчето става за един път гледане.

Гледах и Assault on Precinct 13 много добър екшън хареса ми и ви го препоръчвам участват Ja Rule,Matt Craven,Peter Bryant и други...

Link to comment
Share on other sites

The Wisdom Of Crocodiles - няколко човека ми го препоръчаха и наистина се оказа хубав филм(както почти всичко с Jude Law:) )Представя по различен начин "облика" на чувствата(съществуващи в кръвта на човек)

Лична оценка - 9/10

Edited by RiMy_SuN
Link to comment
Share on other sites

White Noise - Останах леко разочарован от филма. Мислех, че историята ще е малко по-поглъщаща,но се оказа съвсем друго - мъж чиято жена е починала при инцидент получава сигнали от нея в отвъдното за убийства и т.н. Чисто и просто, това е. Имаше заченък на хорър елемент,но той беше унищожен в началото.

Оценка:5/10

 

The Magdalene Sisters - Ето нещо което си заглужава да се гледа. Действието се развива в Ирландия. Млади момичета са "обявени" че са развратни по една или друга причина и са пратени в манастир за да станат монахини. Мястото в което са пратени е по-близо до Ада, отколкото до Бога. Филмът ни показва по-отблизо съдбите на 4 от момичетата там. Наистина тежък филм.

Оценка:7/10

 

G.O.R.A. - Много бях любопитен какво са направили съседите ни от Турция. Останах страшно доволен от филма, пародия на куп холивудски хитове като The Matrix, Star Wars и 5th Element. Разказва се за пъкленият план на военоначалник от планетата ГОРА, който иска да вземе земляните за роби. Започва да събира хора от всякакви националности, но много бърка, когато взима неподходящия турчин :). Засега съм срещнал само една версия на субтитрите и тя беше уникална, защото съдържаше балкански лафове. Всъщност главния герой прилича доста на българският Бай Ганьо. Гледайте непременно филмчето, заслужава си.

Оценка: 7/10

Link to comment
Share on other sites

Съжелявам за големичките букви :Banlieue 13 но филма го заслужава !!!! :punk

Скоро не бях гледал по -добър екшън (и то френски) гледайте го ,залагам си главата , че ще хареса на хората, обичащи екшън!!!!!! :punk :moon:

Link to comment
Share on other sites

The Beach (Плажът) - Един филм на Дани Бойл(режисьорът на Трейнспотинг).Леонардо ди Каприо и Виржини Ледойен са по известните актьори.И моя човек Робърт Карлайл се появява за малко(филм на Дани Бойл все пак :P ).Съществува ли рая и какво става когато го откриете?Ще разберете като гледате филма,а ако може да намерите да прочетете и книгата още по-добре.Саундтракът също е доста добър... 8/10

Link to comment
Share on other sites

Гледах Alone in the Dark имах по-големи очаквания за филма,но не ме разочарова много бива,който иска да му метне по едно очо :lol: филмчето става за един път гледане.............................

Ммдаа и аз имах по големи очаквания за филма, ама кво да се прави........иначе започва доста обещаващо...............

 

Единственото нещо в Alone in the Dark, което ми направи впечатление, е че "7 seconds" наистина е идеална за секс ;)

 

Определено песента е идеална за целта............еми все пак има някаква полза от филма :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...