Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

The Ring Two ve4e se namira, moje da e s mn lo6o ka4estvo i bez prevod no vse pak :rolleyes:

 

trudno e da go sravnqva6 s pyrvata 4ast tq si e napravo unikalna

filma spored mene e dobyr vypreki 4e dosta ne6ta se povtarqt, no ima i originalni idei

 

zaslujava si naj malko za da si pripomnite 1vata 4ast

abe cenitelite si znaqt za kvo stava duma ;)

 

ai spete 4e togava Samara ne moje da va hvane :P :zzz i zatvorete kladeneca na izlizane :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Снощи гледах филма GORA.Турски филм със български субтитри. Много яка комедия. Мисля,че няма да съжалявате... Може да си изтеглите по хубажи субтитри от тук като в полето за търсене напишете G.O.R.A.

Edited by levent_7
Link to comment
Share on other sites

Az pak gledah Confessions Of A Teenage Drama Queen tia dni, i moga da vi kaja che ostanah mnogo priatno iznenadan. Filmat e super razpuskast i si zaslujava da go gledate. Glavnata geroinia si izpalniava roliata otlichno i e mnogo sladka madama!

Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах филма GORA.Турски филм със български субтитри. Много яка комедия. Мисля,че няма да съжалявате... Може да си изтеглите по хубажи субтитри от тук като в полето за търсене напишете G.O.R.A.

 

Добавка:

И макар филма тук да е 25fps, субтитрите за 23.97 стават :).

Link to comment
Share on other sites

4204.jpg

Филма е невероятен просто задължително трябва да се гледа! :)

Има ли нещо общо с "Анаконда", защото беше пълен фуш тоя филм и само заради него още несъм гледал "Анаконди".

Edited by Aquila
Link to comment
Share on other sites

XXAAAXXAAXXAXAAXXAAXAXAXAX XAXAXAXAXAXAAXAXXAXA XAAXAXAAXAAXAXXAXAXA bojeeeee dokyde stignahme nqkoi da kaje 4e toq film e hubav! XAXAXAXAXAXAXAXAXAXXAXAXXAXAXAXAXAXAXXAXA MALEEE TA TOVA E NAI SMESHTNIQ FILM KOITO SYM GLEDAL NQKOGA WE! MA SHTOM VI HARESVA GLEDAITE SI GO AMA PONE NE LYJETE DRUGITE 4E E HUBAV!!!!!! :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо общо с "Анаконда", защото беше пълен фуш тоя филм и само заради него още несъм гледал "Анаконди".

 

Анаконда е в пъти по-добър от продължението.

Link to comment
Share on other sites

Има ли нещо общо с "Анаконда", защото беше пълен фуш тоя филм и само заради него още несъм гледал "Анаконди".

Има! И този е пълен "фуш" :D Аз го изгледах до края,

само за да дразня тези които бяха с мен в стаята! :devil

 

Sloon много добро изказване! Taz ще те награди!

Link to comment
Share on other sites

Анаконда е в пъти по-добър от продължението.

 

 

Има! И този е пълен "фуш" :D  Аз го изгледах до края,

само за да дразня тези които бяха с мен в стаята! :devil

 

Sloon много добро изказване! Taz ще те награди!

Представям си тогава за какво става дума :lol:

Link to comment
Share on other sites

Hide And Seek - Елементарно, елементарно... Това са думите които нахлуха в главата ми посредата на филма, защото беше ясно кой е убиеца :). Във филма става дума за едно тричленно семейство - баща, майка и малката им дъщеря. Майката обаче се самоубива, а детето остава травмирано от случилото се. Бащата е принуден да започне на ново и двамата се местят в провинцията далеч от напрегнатия градски живот. Нещата в началото са нормални, но в последствие тайнствен приятел се намества в съзнанието на детето. Бащата е разтревожен за състоянието на детето си и търси начини да контактува с нея. Периодично всичко се влошава обаче, защото наоколо стават странни неща.

Повече няма да разкривам, защото някъде тук (дори по-рано) може да се сетите как ще завърши филма. Забравих да кажа, че в главните роли ще видите Робърт Де Ниро (бащата), Дакота Фенинг (дъщеря му) и Елизабет Шу (ммм нещо като гадже :) ).

Оценка: 5/10

 

Hitch - Определено свеж филм. Хитч е консултатнт, но не какъв да е, а интимен така да се каже :). Или иначе казано - помага на мъжете да се запознаят с жената на мечтите им. До тук добре, но в един момент и той самият се влюбва в очарователна репортерка. Смехът е гарантиран! Уил Смит се вписва много добре в ролята и я играе като по учебник.

Оценка: 6.5/10

 

Blow - Един от филмите с Джони Деп, които не бях гледал и побързах да поправя тази моя грешка. Там той играе дилър на дрога от всякакъв вид. Всъщност филма се явява малко биографичен, защото обхваща голяма част от живота му. Още от студентските години когато продава обикновена трева, чак до средна възраст, когато се занимава с кокаин и др. Филмът си заслужава, лично на мен ми беше интересен, но и не очаквайте нищо невиждано.

Оценка: 7/10

Link to comment
Share on other sites

796.jpg

The Blair Witch Project-Някой може ли да ми обясни тоя филм!?През цялото време се снимаха с 1 камера и накрая кво стана кво не стана и нищо не разбрах!Много тъп край! :)

 

EDIT

797.jpg

Book of Shadows: Blair Witch 2-Втората част също е тъпа.Препоръчвам ви да не я гледате! :)

Edited by KenwooD
Link to comment
Share on other sites

a we tuka ne trqbva li da se govori samo za gotini filmi... mislq che trqbva da preporychvame filmi koito trqbva da se gledat a ne obratnoto... inache az se izkefih na Hide and Seek...mnogo e qk...

Link to comment
Share on other sites

Ами не...говори се за всякакви филми. Коментират се и добри и лоши. Бтв не е лошо и ти да удряш по някой коментар, дълъг повече от две думи, вместо да се замисляш за какво е темата ;). Представи си,че аз не съм гледал Hide and Seek и ти ми казваш "мноо як"...поне кажи защо :).

Link to comment
Share on other sites

na men mnogo mi haresa "Podzemen svqt"mislq 4e e mnogo qk i go preporu4vam na tezikoito si padat po vampirite :P

Да на тези които си падат по вампирите ама да не са на повече от 12 год. щото няма да им хареса :D :P

Edited by Method & Red
Link to comment
Share on other sites

796.jpg

The Blair Witch Project-Някой може ли да ми обясни тоя филм!?През цялото време се снимаха с 1 камера и накрая кво стана кво не стана и нищо не разбрах!Много тъп край! :)

 

EDIT

797.jpg

Book of Shadows: Blair Witch 2-Втората част също е тъпа.Препоръчвам ви да не я гледате! :)

Ами като ти гледам ЕГН-то на дали скоро ще го разбереш.Като заначало първият филм е по действителен случай,затова се снимат с такава камера.Ако незнаеш (тука вече и аз не съм много сигурен)телата им не са намерени.Тези хора липсват.Ако се зачеетеш в историята на Вещицата от Блеар,ще научиш защо е направен и втория филм.

Снощи гледах Looney Tunes Back In Action и се разбих от смях.VIVA Бъгс Бъни и компания.Толкова сеири отдавна не бях гледал.Пък и Брендън Фрейзър се вживява като шпионин :)

Link to comment
Share on other sites

Снощи гледах Looney Tunes Back In Action и се разбих от смях.VIVA Бъгс Бъни и компания.Толкова сеири отдавна не бях гледал.Пък и Брендън Фрейзър се вживява като шпионин :)

Tva Looney Tunes napravih greshkata da go gledam na kino.Maikooo basi prostotiata.Zaspah v salona.To biva mudno ama chak tolkova.Afe izpadnala rabota,ne mi haresa izobshto... :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...