Jump to content
BulForum.com

+ Гледах...


ralexes

Recommended Posts

О да, харесвам го и още как. А и като човек, на който също отвреме навреме му избиват чивиите и поизгонвам някой друг ученик от час напълно го разбирам, той просто си ми е сродна душица ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

XIII

 

XIII.jpg

 

Хареса ми, въпреки че не е най-оригиналния сюжет и въпреки че е ТВ мини сериал. Заслужава си отделеното време.

 

И два уникални филма, които пак скоро гледах:

 

1233695156_ip-man-2008-dvdrip-xvid-rustle.jpg

 

с изключителния Donnie Yen, и:

 

Redcliffposter.jpg

Link to comment
Share on other sites

THE LOST ROOM

 

Чудесен и увлекателен Sci-Fi филм. Много съм доволен. Най-добре е да се изгледат 3-те части наведнъж, така че си пригответе 4.5 часа. Заслужава си.

Link to comment
Share on other sites

Подкрепям Раптора (а.к.а. Виден), филмът е уникален :excl:

Link to comment
Share on other sites

подкрепям neslomim за първите два филма наистина си заслужават !

RaptoR тъйтато съм фен на Sci-Fi ще изгледам посоченият от теб филм,а надявам се дами хареса !

А аз ви препоръчвам:

The Last Templar (2008) в две части !

Edited by Lil Scrappy
Link to comment
Share on other sites

Гледах Untraceable и задържа интереса ми през цялото време. Интересно е и да видим дали вие бихте посетили такъв сайт, ако знаехте, че спомагате за убийство. Аз лично не издържах на любопитството и посетих сайта от филма

Link to comment
Share on other sites

И аз се присъединявам към групичката за Yes, man! Не е кой знае какво, но за хора без работа (като мен) става...

Link to comment
Share on other sites

El Rey De La Montana

 

Ето този филм просто надмина очакванията ми. Има уникален край. Въобще не съм предполагал, че така може да се развие тоя филм. Наглед проста история за филм, но наистина е много стойностна реализацията. Препоръчвам го на всеки. ;)

Link to comment
Share on other sites

Inkheart що годе става, ама детска му работа де... ако имах деца щях да им дам да го гледат, но определено щях да им спестя примерно Bedtime Stories.

Link to comment
Share on other sites

Руслан и Людмила.

 

От много време не бях попадал на хубава Пушкинова екранизация.Тази просто ми напълни душата. За ценители е.

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви Knowing с Никълъс Кейдж.Много добър филм,особено ми хареса края,въпреки че има някои доста поизтъркани елементи в сюжета.Отдавна не се бях радвал така на филм.Седмата симфония на Бетовен допълнително допринася за чара на филма.

 

20032a3ee886130.jpg

Link to comment
Share on other sites

Препоръчвам ви Knowing с Никълъс Кейдж.Много добър филм.........

 

Напълно съгласен, филмът си заслужава да се види, изчакайте обаче хубаво качество. Аз ще го гледам отново задължително, тъй като по незнайни причини изневерих на стила си и го гледах на глупав TS.

 

ECHELON CONSPIRACY/THE GIFT

 

Не лош филм, спокойно може да се изгледа и най-важното - за първи път виждам приемлива продукция с основно българско участие (не в актьорския състав). Останах много приятно изненадан като видях накрая, че екипът е основно роден. Продукцията си е направо много добра, играта и ефектите са на ниво, не е нискобюджетна боза.

 

INSIDE

 

Брутален хорър! Филмът е добър, но НЕ го препоръчвам на хора със слаби нерви. Останах силно впечатлен.

Link to comment
Share on other sites

It's all gone Pete Tong

5209.jpg

Много добър филм!Отдавна ми го беше препоръчал един приятел и чак сега се наканих да го гледам.Определено си заслужава :) .Много по-интересен и различен от повечето бози,с които ни заливат

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...