Jump to content
BulForum.com

Ice Age 2


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Има ли вероятност да го качат в нет-а с бг озвучаване и евентуално кога може да стане това ... ?

Link to comment
Share on other sites

Има ли вероятност да го качат в нет-а с бг озвучаване и евентуално кога може да стане това ... ?

 

След няколко месеца, когато излезе по видеотеките на DVD.

Link to comment
Share on other sites

Наистина филма беше забавен, но очаквах повече хумор. Много повече...

Да, филма не беше кой знае какво. Въпреки, че 1вата част рулираше отвсякаде :punk тука не беше така. Имаше само 3-4-5 яки сцени и това беше. И аз имах по-големи надежди.

Като цяло 6/10

Link to comment
Share on other sites

Мен филма си ме кефи, Дори и смешните сцени да са били малко, все пак е много по-добър от някои съвременни комедий и анимаций. Отдавна не се бях смял толкова от сърце и го препоръвам сърдечно на всички.

 

"Викай ми Скарид"

Link to comment
Share on other sites

По кината сега е на англииски нали? (не съм гледал първата част, а искам да знам дали на български или на англииски да я сваля)

не в кината е на български и с си заслужава гледането :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз пък се размазах от смях,едвам изленах от киното. Смешните моменти са 3 или 4 пъти повече от първата част (по мое мнение). Да не говорим, че героя дето прави филма (катеричока) го даваха през цялото време и беше по луд от всякога. Голям филм ,много съм доволен :lol: Не съм очаквал,че ще има толкова смях,бях се притеснил, че този тип анимацийки започват да се изчерпват,но за всеобща радост не съм прав :D

Link to comment
Share on other sites

Билета е 3лв .... и си заслужава напълно цената.Филмчето беше уникално снощи го гледах ....още като се сетя за ония опосум дето викаше "I believe i can fly....".Тази сцена просто ме накара да се смея 5мин сигурно :P :D :D :P Филмът е супер :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дам много зарибено филмче, най-много ми хареса края.. горката катеричка :D

Link to comment
Share on other sites

Филма е неземен.Как съм са смял не е истина :laughing: .Тая катерица ма размаза.Да не говорим за изказванията на Сид"викай ми Скарид",или "щом леда издържа 10 тонен мамут и 9 тонен опусум няма страшно" :laughing: :laughing: .Не е изтина просто

Link to comment
Share on other sites

Днеска го гледах и 3-те лева си струваха наистина :). Вярно че имаше само някои яки моменти ( като изключим тея с катерицата, те бяха всички яки :) ), но определено сценката накрая с жълъдите направи филма направо незабравим... АХАХАХАХААА!!! Кви очи беше направила тая катерица :) :D :P :laughing: :lol: :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

Мдаа, филмчето е веднъж... Сцената с пираните е незабравима, и изобщо катерицата направи яките кунг-фу моменти... Ама не забравяйте и двата опосума - бяха много добри, говориха като цветнокожи от гетото и вкараха допълнителен колорит във филма... Мноо нареждаха...

Link to comment
Share on other sites

намерих Ice Age 2 The Meltdown на ts xvid hustle с немски и руски субтитри , ако някой му се превейда от немски на бг или от руски на бг да пише да му ги пратя! :) ся свалям !

tuk e линк-а към торент-а , а в архива са субтитрите !

Link to comment
Share on other sites

Eeee! И 3 лв. си заслужават! Филмчето беше супер яко. :lol: :punk

Малко прехвалено ми беше от всичките коментари тук - не е чак толкова по-добро от първата част, но си заслужава. ;)

Link to comment
Share on other sites

Според мен е по-добро от първата част и повече се смях на него отколкото на единицата.

Link to comment
Share on other sites

Ха филмчето е жестоко към стомаха ми, че не спря да ма боли през цялото време :lol: Само в началото малко проблеми със звука, ма айде от нас да мине, а дублажа на БГ е супер готин :) Аве струва си трите жълтици ...

Link to comment
Share on other sites

Дублажът наистина е супер, защото вчера като го гледах от локалния и с тоя превод половината смешни неща се губеха ["Викай ми Скарид"=>"Наричай ме Кид" ] и там... за "момчето намерило своята патка..." беше буквално преведено и съвсем не беше патка,а...забравих вече какво животно.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...