Jump to content
BulForum.com

Ice Age 2


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Мда и аз мисля че няма да е боза.Първия беше добър.Бая са посмях.Особено с тая "катерица".Дано сега да е главен герой хахаха :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Боза няма да е, сигурен съм, че даже и по-добър. :punk Любима анимация ми е първия филм и чакам втория с нетърпение :)

 

Първият филм беше супер як. Сигурно към 10-на пъти съм го гледал. Очаквам тоя да е по-добър. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ами днес минах от там и го видях на плакат. Не знам дали не е плакат тип "Очаквайте" или направо го прожектират вече!

Link to comment
Share on other sites

Ами днес минах от там и го видях на плакат. Не знам дали не е плакат тип "Очаквайте" или направо го прожектират вече!

Пише "Очаквайте от 31 март" :D

Link to comment
Share on other sites

Сигурно ще маже филмчето.Няма начин просто.Аз даже си мисля да отида на кинце.Тъкмно ще отпразнуваме и априлската :punk :D

Link to comment
Share on other sites

Ами на плаката пише "Очаквайте на 31 март" ;) бтв тогава е и световната премиера така че всичко е ок. А по нвините на БТВ казаха че в САЩ ще се излъчва от 24 март така че на 31 май не е много свтовна ама карай важното е че на 31 ще го има в Фламинго .

ПС малко ми се спи и не съм обяснил както трябва ама тва е положението дано да сте ме разбрали чао :)

Link to comment
Share on other sites

Филма ще е трепач :) на 31 март макисмум 1-2 дена и ще го има в локалния ;)) ама мисля да го гледам на кино ;)Кат за 1-ви път! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...