Jump to content
BulForum.com

Ice Age 2


Recommended Posts

премиерата на филма беше преди няколко дни в щатите. след половин година може и тука да го пуснат :lol: но все пак ще го чакам на кино :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

колко съм се смял н първата част не е истина, главно на оново животинче дето прилича на карерица или там квото и да е дето се занимава с някакъв жълъд. дано да е по- добра от първата :D

Link to comment
Share on other sites

...главно на оново животинче дето прилича на катерица или там квото и да е дето се занимава с някакъв жълъд.

Съблезъба катерица :punk

И дано да не го дублират на бг,поне докато го излъчват в кината.После като го пуснат на видео може,ама сега...

Link to comment
Share on other sites

Съблезъба катерица :punk

И дано да не го дублират на бг,поне докато го излъчват в кината.После като го пуснат на видео може,ама сега...

 

Точно като го пуснат по кината ще е дублиран. Нали се търси аудитория. Преди всичко, филма е анимационен.

Link to comment
Share on other sites

филмът най-вероятно ще е дублиран. в дир.бг има банери че и при нас излиза на 31-ви, но имайте предвид, че кината в плд са малко назад с материала, та ако не се решат може и след 1 месец да ни го пуснат :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е,не, по принцип във Фламингото филмите излизат седмица след като ги пуснат в София.Поне по-известните.Може другия петък и при нас да дойде...

Link to comment
Share on other sites

Е,не, по принцип във Фламингото филмите излизат седмица след като ги пуснат в София.Поне по-известните.Може другия петък и при нас да дойде...

До тогава ще съм го гледам вече, че много ще се изкоша като го видя в локала :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Е,не, по принцип във Фламингото филмите излизат седмица след като ги пуснат в София.Поне по-известните.Може другия петък и при нас да дойде...

ами най-преснияте примери ми са, хрониките на нарния, мемоарите на една гейша, saw II - и 3-те филма бяха с по-над месец закъснение в пловдив. ако е някой като Lord of the ring пък веднага го пускат, общо взето квото им скимне :pirate

Link to comment
Share on other sites

ами най-преснияте примери ми са, хрониките на нарния, мемоарите на една гейша, saw II - и 3-те филма бяха с по-над месец закъснение в пловдив. ако е някой като Lord of the ring пък веднага го пускат, общо взето квото им скимне :pirate

Мда,май така стана вече...иначе едно време по-редовно идваха филмите(2003-4).

И да се появи в локалния обаче ще си го чакам на кино...друго си е на голям екран :love а и вече цял месец не съм ходила на кино...

Link to comment
Share on other sites

Пловдив

• Лъки синема - зала 1

01 - 02 април

11:00 (3 лв)

 

 

• Лъки синема - зала 1

31 март - 06 април

13:00 (3 лв) ,15:00 (3 лв) ,17:00 (3 лв) ,19:00 (3 лв)

 

 

• Лъки синема - зала 2

31 март - 06 април

21:00 (3 лв)

 

 

• Фламинго - зала 1

01 - 02 април

12:00 (3 лв)

 

 

• Фламинго - зала 1

31 март - 06 април

14:00 (3 лв) ,16:00 (3 лв) ,18:00 (3 лв)

 

 

• Фламинго - зала 2

31 март - 06 април

20:00 (3 лв)

 

 

:P :punk

Link to comment
Share on other sites

Пловдив

• Лъки синема - зала 1

01 - 02 април

11:00 (3 лв)

 

 

• Лъки синема - зала 1

31 март - 06 април

13:00 (3 лв) ,15:00 (3 лв) ,17:00 (3 лв) ,19:00 (3 лв)

 

 

• Лъки синема - зала 2

31 март - 06 април

21:00 (3 лв)

 

 

• Фламинго - зала 1

01 - 02 април

12:00 (3 лв)

 

 

• Фламинго - зала 1

31 март - 06 април

14:00 (3 лв) ,16:00 (3 лв) ,18:00 (3 лв)

 

 

• Фламинго - зала 2

31 март - 06 април

20:00 (3 лв)

 

 

:P :punk

 

СЛАВА НА ТЕХНИКАТА МАЙНА!!! Утре щурмуваме кината :). Да ви е честито :).

Link to comment
Share on other sites

ами най-преснияте примери ми са, хрониките на нарния, мемоарите на една гейша, saw II - и 3-те филма бяха с по-над месец закъснение в пловдив. ако е някой като Lord of the ring пък веднага го пускат, общо взето квото им скимне :pirate

 

Не идваха веднага защото се разпространяват от Съни филмс, а кината в Пловдив са на Александра.

 

абе то хубаво излиза на кината ама що го нема в локала?

 

 

Няма да е лошо да го качат

 

Мазохисти. Гърчете се пред мониторите с CAM-а, вместо да дадете 3 лева.

Link to comment
Share on other sites

Не идваха веднага защото се разпространяват от Съни филмс, а кината в Пловдив са на Александра.

е виж това не го знаех :)

 

иначе сега се връщам от прожекцията и просто ми потекоха сълзи от смях. рядко се случва 2ра част на филма да е по-добра, но тази определено надмина всичките ми очаквания. Хора, отивайте на кино да го гледате заслужава си отвсякъде 3-те лева :punk

Link to comment
Share on other sites

Имаше много смях, наистина. В сравнение с първата част - като чели са еднакво добри. Не мога да определя, коя е по-хубавата...

Link to comment
Share on other sites

Да, но може и да е за добро, че 1цата на БГ е повече смях :lol:

 

Edit: Ето вече се появи в датата филма :woot

Цъкни за download

Аз вече съм на 45%та, якооо :punk :punk

 

Я цъкни на картинката която е под видео фаила и пак си помисли :rolleyes: честит 1-ви април :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...