Jump to content
BulForum.com

Ice Age 2


Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply
Вече го има на торент в бол.бг Торент

http://torrents.bol.bg/download.php/16699/...29..avi.torrent

Ся ако може и в локала да се качи :punk

А с какво качество е филма, че не съм регнат в бола

Edit: До колкото виждам го качват тука /дано да съм прав :) /

Edit2: Вече го има и в арената, дата....

Ето линк към арената

ia3.jpg

Ice.Age.2.The.Meltdown.RUS.CAM.XviD-NOGRP

 

RELEASE DATE : 01.04.06

GENRE : Animation / Comedy / Family

RUNTiME : 80 mins

RATiNG : 7.7/10 (385 votes)

 

ViDEO : 1081 kbps xvid

AUDiO : 128 kbps 2 channel mp3 russian

RESOLUTiON : 720x384 (1.88:1)

SUBTiTLES : N/A

# DiSCS : 1

Link to comment
Share on other sites

Вече го има в ArenaBG .. и то не е шега :-) Качеството, добро ... е според мене :-) Ммм .. ама е с РУСКИ ДУБЛАЖ :-) :punk

Link to comment
Share on other sites

резултати emule

 

Ice Age2 The Meltdown 2006.TS.XviD.AC3CD1-WAF.avi

ed2k://|file|Ice%20Age2%20The%20Meltdown%202006.TS.XviD.AC3CD1-WAF.avi|735074304|E0C10D61B92A87F58B7D85EA6D9220E3|/

 

Ice Age2 The Meltdown 2006.TS.XviD.AC3CD2-WAF.avi

ed2k://|file|Ice%20Age2%20The%20Meltdown%202006.TS.XviD.AC3CD2-WAF.avi|733423616|FE5ECDB0DBEE4ADED3736F94CF4B33A2|/

 

мисля , че ще е добро качество :) ! само трябва някой да го свали... :)

Link to comment
Share on other sites

резултати emule

 

Ice Age2 The Meltdown 2006.TS.XviD.AC3CD1-WAF.avi

ed2k://|file|Ice%20Age2%20The%20Meltdown%202006.TS.XviD.AC3CD1-WAF.avi|735074304|E0C10D61B92A87F58B7D85EA6D9220E3|/

 

Ice Age2 The Meltdown 2006.TS.XviD.AC3CD2-WAF.avi

ed2k://|file|Ice%20Age2%20The%20Meltdown%202006.TS.XviD.AC3CD2-WAF.avi|733423616|FE5ECDB0DBEE4ADED3736F94CF4B33A2|/

 

мисля , че ще е добро качество :) ! само трябва някой да го свали... :)

Някога да си виждал TS на на WAF? TS с AC3? Ако беше с AC3 щеше да е TC. FAKE!

Link to comment
Share on other sites

Вече го има в ArenaBG .. и то не е шега :-) Качеството, добро ... е според мене :-) Ммм .. ама е с РУСКИ ДУБЛАЖ :-) :punk

Аз по-горе съм дал линк ;) и screenshot на качеството ;)

Ама на кино си е друго :) ще се ходи понеделника на кино :woot

Link to comment
Share on other sites

ia3.jpg

 

Вече го има в ArenaBG .. и то не е шега :-) Качеството, добро ... е според мене :-) Ммм .. ама е с РУСКИ ДУБЛАЖ :-) :punk

 

Да наистина, страхотно е качеството. Сигурно като се затичат и екрана се размазва.

 

УЖАС!

Link to comment
Share on other sites

а е хора Вие бебета ли сте или аз нещо не съм в час.Това не е ли няква тъпа анимацийка?

Не искам да засегна никой,но просто една анимация да има толкова почитатели явно си заслужава........

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Да наистина, страхотно е качеството. Сигурно като се затичат и екрана се размазва.

 

УЖАС!

За това утре на кино :P

Edit: @NeSTa_86 ти явно не си гледал 1цата ?! Ако не си - гледай я, пък после се изказвай така неподготвен ! ;)

Link to comment
Share on other sites

а е хора Вие бебета ли сте или аз нещо не съм в час.Това не е ли няква тъпа анимацийка?

Не искам да засегна никой,но просто една анимация да има толкова почитатели явно си заслужава........

:unsure:

 

През изминалите няколко години, анимациите са най-големите комедии в цялата кино индустрия. Madagascar, Ice Age, Shrek, Robots и още редица други.

Link to comment
Share on other sites

Много е гот някой да говори без да е запознат! Направо ни се "издига" в очите. Ние заблудените как може да се кефим на "някаква" си анимация. Мани, направо се срамувам, че The Incredibles си го записах на DVD с БеГе дублаж :bgrin: Че и на HDTV го имам.

Link to comment
Share on other sites

а е хора Вие бебета ли сте или аз нещо не съм в час.

:unsure:

ти нещо не си в час :P аз от сам вкъщи 1 и 2 не бях гледал филм, който да ме просълзи от смях :love

Link to comment
Share on other sites

чак ме амбицирахте да го свала и да го гледам.......

 

 

 

цъцъ как не ис гледал ледена епоха ва тва просто е задължително както и всички филмчета направени от пиксар тия хора са просто маистори

аз да си призная си сибирам на тия хора филмчетата просто са много яки :punk

Link to comment
Share on other sites

taka e!na kino zaduljitelno!Za 3lv. na 4isto nov film!!!!tova nikade go nqma sigurno PLD e sred nai dalaverskite mesta!

Samo za svedenie v Sf navsqkade struva 6lv. trqbva da se vuzpolzvate ot takava tunkana!

Link to comment
Share on other sites

СУПЕР готин филм ! Много се радвам , че отидох и го гледах , защото скоро не се бях смял така ... А другото , което ми направи впечатление беше това , че в залата имаше и млади и стари :)

 

Edit => "I Believe I Can Fly" :)

Link to comment
Share on other sites

Рядко се случва, но втората част е по-добра от първата:)

Link to comment
Share on other sites

Рядко се случва, но втората част е по-добра от първата:)

Напълно те подкрепям и за точно тфа се замислих неска че винаги втора част на даден филм е хиляди пъти по зле от първата :) Специално за ледена епоха днес ходих да го гледам на кино и просто ми взе окото много е добър супер яко филмче е и става много смех ! Препоръчвам на хората който не са го гледали да не чакат ами веднага да ходят да го гледат или да си го свалат макар че на кино е каде каде по яко :) Гледайте го непременно ;) B)

Link to comment
Share on other sites

СУПЕР готин филм ! Много се радвам , че отидох и го гледах , защото скоро не се бях смял така ... А другото , което ми направи впечатление беше това , че в залата имаше и млади и стари :)

 

Edit => "I Believe I Can Fly" :)

И аз ужасно много се радвам,че го гледах на кино,страхотен филм :D Зарибени опосуми...

Иначе наистина имаше и млади и стари.

Сега ще почакам известно време да си го сваля за вечни времена :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...