Jump to content
BulForum.com

LAN Party 4 - подготовка


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
След около час и нещо ще си домъкна кутията...

*Goddammit I hate genetics*

 

Ехе ти щом само кутията ще си донасяш си лесна ми ние тука където целите PC-та сме домъкнали :P

 

Има място елате повече :punk

Link to comment
Share on other sites

Оххх наспах се най-накрая :laughing: :punk ;) Айде сия да кажете кви бяха ония камери дет ни снимаха (ще го излъчват ли ? Защото доста сериозни бяха техниките им и едва ли са некви туко така) .... А някви снимки ще качите ли ? Вчера толкова много снимахте , а още няма и 1 снимка :( :woot :D Искам отново да вида и на снимка кутията на MADJACK ... беше брутална ;)

Link to comment
Share on other sites

Тамън се пребирам от артито и искам да кажа че според мен беше супер :punk наиграхме се като хората насмяхме се като хората напълнихме очите(тоя път имаше много зверски испълнения откъм модинг :punk ) пък и DJите си свършуха работата и си пасна всичко:) навсичкото отгоре и залата беше много уюутна и топла...само дето не се пушеше вътре ама все пакперфектни неща няма:) чакам с нетърпение снимките и особенно снимките на кутията която спечели модинга!! (е тва уби всичко детско в мене!!! вече почвамда се чуда как и аз да зглоба нещо такова ама си знам че няма голям шанс:) ) и наистина мого бих искал да вида снимки на оная клавиатура ако я има на тъмно снимана особенно ще е супер(които бяха там знаят за коя клавиатура става вапрос:) )........Само едно нещо мноооооого ме разочерова:( още от първото лан парти живея с мисалта че на тая томбола ще ми се падне я неонче я вентилатор дето свети та да вкарам и аз малко светлина в тая кутия(не ме питайте защо още несъм си купил:) ) и кво става.......на последните 3 партита ме истеглят или 1 или 2........първия път спечелих оригинален Халф!!!....2 път такова дето се слагат дисковете в него(ся немога да се сета точно кво беше несъм спал 48 и повече часа и немисла рационално:)) и ся кво...истеглиха ме 1 и топка от ПЕС5 :( дейба голям съм карък.......пък си виках и връзки да вкарам.......Uplifter нали ми е колега та виках да гвори тама с организаторите и да каже че иска като хонорар дето пуска един вентилатор....ама той честен човек вика несме се разбирали за такива неща аз пускам по желание :( и пак си останах без вентилатор:( та айде другия път ако може да ми дадете един вентилатор за редовно присъствие(то вече като гледам сме обичайните заподозряни винаги,в смисал не се виждат много нови лица по тея партита и предполагам че всички заслужаваме поне по едно вентилаторче)) ама ще съм мноооооооого благодарен :lol: ии всъщност имам по-добра идея:) ако ме истеглат пак 1-2 просто да ме върнете пак във купа та да ме друпнете по-назад:) че то невинаги е хубаво да си първия истеглен:) или пък може да дадете първо вентилаторите па псле останалото:) абе има варианти ще измислим нещо :)

Link to comment
Share on other sites

Дам само беше кофти, че викаха стойте не си ходете ще има томбола... ще спечелите нещо и ние седим и чакаме томболата 5човека цяла нощ седяхме само за тая томбола вместо да се прибираме да спим и накрая много яки хави спечелихме от всичките 5 човека спечелихме една игра и едно топ4е с химикал :cry Включително на единия от приятелите му изгоря дъното екстра се получи поне му дадоха химикалче :woot

Link to comment
Share on other sites

Агхххххх :sick Аз пък съм бил спечелил вентилатор с диоди :( Обаче си тръгнах и не останох до томболата :cry И сия кво няма си го получа :confused Както и моя приятел спечели и оригинална игра ние бяхме 16 и 17 номер :blink: :huh: :( Еееее много исках фан-че .... дайте още снимки де ..... толкова много хора са разкарваха и снимаха и накрая само 1 човек качи 20-30 снимки :(

Link to comment
Share on other sites

утре ще ги кача снимките. Мноо яки хави има. Малко сме зле откъм качеството ама има и добри. Спи ми сеееее. Ееее баси как ме е яд за Йовчев с кутията с водното охлаждане и мазните преливащи цветове. Трябваше да вземе няква награда за модинг и клока му беше як майна. Просто от уважение към него и за труда дето го е хвърлил по направата за всичко по компютъра си едно голямо ЕВАЛА. За мен той беше най-добрия почти всичко с подръчни материали и супер изработка.

Link to comment
Share on other sites

Агхххххх :sick Аз пък съм бил спечелил вентилатор с диоди :( Обаче си тръгнах и не останох до томболата :cry И сия кво няма си го получа :confused Както и моя приятел спечели и оригинална игра ние бяхме 16 и 17 номер :blink: :huh: :( Еееее много исках фан-че .... дайте още снимки де ..... толкова много хора са разкарваха и снимаха и накрая само 1 човек качи 20-30 снимки :(

 

Не беше толкова сложно да идеш по някое време вечерта да спиш малко и после да се върнеш.Аз така и направих и ми беше супер.Пък като са те изтеглили неможе да пазят наградите щото аджеба теб те няма и после спечелилите да не си потърсят наградите.Ще има после ей на организаторите си взеха наградите.Така че след като те е нямало някой друг печели това е дереджето.И аз искам фанче или неонка ама спечелих играта Супербайк от 2001 година дето иска цели 266 мегахерца ;) Така че какво да се прави.Пък и не само на твоя приятел му изгърмя дъното.Спомни си Веселия който с Гудо и от моя страна кат наблюдател :D се мъчихме да подкараме машината му докато разберем че му е изпаткало дъното.

 

П.П.Честито на Лори затва че грабна най-голямата награда на Мега ЛАН Парти 2005 :)

Link to comment
Share on other sites

Lan Party-то беше мн лудо! :punk 3 дена луд купон. Имаше мн яки кутии, малко live-моддинг , игри в мрежа , яка музика... :punk Нямаше грешка просто. :D Сега само чакаме само снимките ^^

 

btw за какво се говореше по време на лекционната част, че я изтървах?

Link to comment
Share on other sites

само гледайте като тръгнете да дърпате да не ги дърпате с флашгета че нали знаете....мултипъл конекшънс се банват от сайта и няма да можете да влизате във сайта май половин час беше или 1...непомна:)

Link to comment
Share on other sites

Луда работа беше парти-то :allien Супер много се изкефих на всичко.Запознах се с много нови и супер готини хора с които се надявам занапред да поддържаме връзка,абе изобщо много яко си прекарах... :)

 

Другия път обаче няма да правя грешката да не спя 3 дена :laughing: защото в неделя сутринта бях яко зомбиран и някои моменти ми се губят,blackout :ghost Чакам с нетърпение следващото такова събиране :)

Link to comment
Share on other sites

само гледайте като тръгнете да дърпате да не ги дърпате с флашгета че нали знаете....мултипъл конекшънс се банват от сайта и няма да можете да влизате във сайта май половин час беше или 1...непомна:)

хех , незнам що , ама аз ги свалих с flashget-а , хах , то си има настройки бе човек, оправяш си ги и няма да те банват. :D Но все пак немога да отворя ахивите с WinRar-а. Май има някав проблем в тях , а . :(

Link to comment
Share on other sites

сичко беше супер яко.

Кога пак ще има :D

Раздавахте 1 химикали.Имат Черно ,Син ,Червен Цвят - ясно, ами белия ? то бялото пише ли изобщо ?

Или е като се правим че пишем да не си хабим мастилото ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...