Jump to content
BulForum.com

LAN Party 4 - подготовка


Recommended Posts

сичко беше супер яко.

Кога пак ще има :D

Раздавахте 1 химикали.Имат Черно ,Син ,Червен Цвят - ясно, ами белия ? то бялото пише ли изобщо ?

Или е като се правим че пишем да не си хабим мастилото ?

Честно казано не знам. Ще трябва да попитам MSI за какво точно е бялото? :)

 

Ето и малко графики за интернета по време на партито:

localhost_2-day.png

localhost_2-week.png

 

По груби сметки по време на партито са свалени около 3TB... изходящия трафик не съм се занимавал да го смятам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Стига ве майна 3 ТБ :wacko: 3 Тб / 60(незнам точно колко бяхме) човека = 50 ГБ на човек :unsure: бе може аз нещо да греша ама мисла че има няква грешка :huh: тва е невазможно...още повече аз повече от 6-7-8 ГБ несъм свалял :blink:

Link to comment
Share on other sites

Честно казано не знам. Ще трябва да попитам MSI за какво точно е бялото? :)

 

Ето и малко графики за интернета по време на партито:

localhost_2-day.png

localhost_2-week.png

 

По груби сметки по време на партито са свалени около 3TB... изходящия трафик не съм се занимавал да го смятам.

Някой доволно е засмуквал :)

Link to comment
Share on other sites

еми незнам как сте смукали

ама пробвахме с 1 приятел useast.battle.net i ping pod 500ms ne vidqhme.... ( v nas na dostypna mi e po malko ot 150 )

govore6e se za nqkvo razpredelenie na trafika , nadqvam se na sledva6toto da se napravi o6te po hubavo.

Ina4e ot lokalniq kato pratih cs na 10 4oveka i warcraft na baq... gigabait i polovina karti na warcraft i.....

po 50 GB na 4ovek

50/48(4asa nqkyde) = ~1GB na 4ovek za 4as.....

Link to comment
Share on other sites

То толкова де.. аз като си тръгвах си пуснах няколко download-чета.. :love

Свалих само ~6GB обаче.. всички като си спряха машините имаше 1mb/sec скорост към локалния,

предполагам че това е било след ограничения, защото иначе не знам как 60 човека си поделят 1mb/sec :lol:

Link to comment
Share on other sites

w12.jpg

Лол,тва е много яко.Правено ли е или е купувано и,ако е купувано от къде????Много е зарибяващо. :punk

Ммм не е купувано. :bgrin: Аз го правих :D клик

Link to comment
Share on other sites

Ммм не е купувано. :bgrin: Аз го правих :D клик

 

Мен на живо много повече ми харесва отколкото на снимките. Супер яко стана и мноо зарибено се пише на нея ама докато свикнеш :wacko: То тряя да се гали аз натискам като на обикновенна кбд :D

Link to comment
Share on other sites

Евала на Mad Jack - Момчето заслужаваше за награда относно модинг. Стоях до него и му се възхищавах.

Готини снимки съм му направил нали !?!!?! :D

Link to comment
Share on other sites

Евала на Mad Jack - Момчето заслужаваше за награда относно модинг. Стоях до него и му се възхищавах.

Готини снимки съм му направил нали !?!!?! :D

Яки си направил ;) Обаче наистина си заслужаваше награда ...... кутията му беше много яка и тва с колонките да ги сложи беше много оригинално и доста сложно според мен .... навсякъде се подават капаци,телефони,панели :wacko: :wir :unsure: :laughing: :punk :woot :tongue :music :D Браво .... много интересни идеи даваш ... продължавай се така .... Само един въпрос ... Само с червени диоди ли ще свети така коректора (нали си го надписал с коректор) ? Със сини ще свети ли така добре :confused Мисля , че няма да има проблем , но аз да си попитам :punk :P :D Аааа и също в тоя магазин , където викаш за плексигласа .... той само бял ли имат ... защото поначало има и синкав плексиглас и зеленикав има ли ги някви такива зарибявки или само бял ... :tongue

Link to comment
Share on other sites

Яки си направил ;) Обаче наистина си заслужаваше награда ...... кутията му беше много яка и тва с колонките да ги сложи беше много оригинално и доста сложно според мен .... навсякъде се подават капаци,телефони,панели :wacko: :wir :unsure: :laughing: :punk :woot :tongue :music :D Браво .... много интересни идеи даваш ... продължавай се така .... Само един въпрос ... Само с червени диоди ли ще свети така коректора (нали си го надписал с коректор) ? Със сини ще свети ли така добре :confused Мисля , че няма да има проблем , но аз да си попитам :punk :P :D Аааа и също в тоя магазин , където викаш за плексигласа .... той само бял ли имат ... защото поначало има и синкав плексиглас и зеленикав има ли ги някви такива зарибявки или само бял ... :tongue

То ясно, че идейте са хубави, но просто изпълнението им не беше на ниво(педиммно от мързел и липса на време... :bgrin: ).Кутията, която спечели си беше наистина много добре изпипана до последнят детайл и много радваше окото :).Другото ами не е мастило, а е гравирано и с всякакъв цвят е светят.За плекси-то, ами несъм много сигурен дали имат друг цвят.Във темата за модинг някой беше казал каде има цветен(поседните страници). :)

Link to comment
Share on other sites

Ето и едни малки снимчици, на хората, които не можаха да разберат що е почивка за да си прекарате добре:

 

shadowhand2.jpg akeyzerr.jpg birthdecline.jpg shade.jpg uplifter.jpg

 

Другия път обещавам да не спим два пъти повече време, но да бъде два пъти по приятно и забавно партито. За сега се очертава да бъде пролетта (април месец), но нищо конкретно не е решено.

Link to comment
Share on other sites

a bqloto na himikalite razbra li se za kakvo e !?

Аз лично не можах да се добера до такъв химикал, но за малкото време, през което разглеждах един ми се стори, че това е пълнител (с незнаен за мен цвят), който накрая е с пластмаса и трябва да се смени накрайника за да се разбере какво е.... Тъпо м исе струва, но това ми се стори на пръв поглед.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Ари ве народе не мислите ли , че вече е време за лан патри 2006 :) Ае , че ми се ходи ..... не искам да ставам нахален ...... ама .... говореше се , че април щяло да има ама като гледам май няма има ...... поне ае ако някой му се занимава да са органоизираме и съберем ;) Последния път в пу то беше много яко :punk

Link to comment
Share on other sites

Ари ве народе не мислите ли , че вече е време за лан патри 2006 :) Ае , че ми се ходи ..... не искам да ставам нахален ...... ама .... говореше се , че април щяло да има ама като гледам май няма има ...... поне ае ако някой му се занимава да са органоизираме и съберем ;) Последния път в пу то беше много яко :punk

 

Доколкото разбрах сега пролетта ЛАН Парти няма да има по неясни за мен причини :) Да се надяваме че на есен ще има пак :)

 

А иначе за кво събиране в ПУ става въпрос ? :confused

Link to comment
Share on other sites

Просто явно се е объркал не ПУ ми ТУ :)

Да де се същото :laughing: Ама закво чак есента ? Очаквах по-скоро да има ама .... щом така сте решили you are the boss ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Да покаже, че може да живеем и без да бъдем "пирати"

 

п.с. Карамане, ти си идиот!

Идеята ти е много хубава бре... даже ще е по-яко защото едно евентуално парти няма да бъде чак токова масово :) и ще можеш да обърнеш внимание на всички :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...