Jump to content
BulForum.com

LAN Party 4 - подготовка


Recommended Posts

Ето, че дойде времето да се започне подготовката за LAN Party 4. В момента се водят преговори за зала в панаира и се надявям в най-скоро време да се получи отговор. Поставям списък с идните задачи, които заедно с Akeyzerr и Shade имаме близките дни:

 

* Намиране на уеб хостинг

* Подготовка на уеб сайта

* Връзка с познатите ни спонсори

* Подготовка на всякакви документи, необходими за партито.

 

Партито ще се състои на 25.11.2005 и ще продължи до 27.11.2005г.

Повече информация можете да намерите на http://www.lanparty-bg.info

 

Цялостна организация - shadowhand, Akeyzerr, Shade

LAN Support - Shade, Birth Decline

Routing, firewall, game services - shadowhand, afx

Турнири - Akeyzerr, Adler, KILLERINCHO

Уеб дезайн и хостинг - shadowhand, afx

 

Записани до този момент:

shadowhand | Akeyzerr | Shade | Getzata | [GM]MASSKED | Member666

tonto | PAINKILLER | Freak | X3M | Nitro | Julined_

OutSider | JIS | Icy` | Mad^Jack | Без ник | [sv_]sex

Bombata | aCKs.sun4o.ze0n | LP^Sve4o^ | Toporas | venata | BuFu50

Fallen_213 | SLADE | Hidroman | Shemeta_bg | JiMMy_MX | Birth Decline

bananana | Lord_Gudo | nForce | __smirnoff__ | Unforgiven | jony_X

afx | HAKERA® | Gmu|Lauta|Skin | ADLER | Yovchev | Evich

Veseliq | Stuyo | XeForce3 | War | I\\\\0_Error | intelman

Klez | batko32 | ScorpiAS | Fitz | UpLifTeR | HemophiliacInMe

ISD | SPEED-FIEND | jozo | GandalfTheWhite | Asko | arho

vanko7o | PrOxY | sUkI | RedIce | Без ник | n3x

mincho | stapos | Desire | the_hot_guy |

 

Общо: 70

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply
Пак ли в саита ще става записването и ако може да кажеш какви ще са игрите и търнирите. Да питам нали пак ще има overclock и modding.поздрави.

 

За записване - да, на сайта. В най-скоро време ;)

За игрите - очакваме Вашите желания и предпочитания ;)

Ще има всичко, или поне толкова, за колкото ни стигне времето и силите, но да се надяваме, че няма да има разочаровани!

Link to comment
Share on other sites

Ще препоръчам ако може оная дето беше от Канал 3 да е няма че само ми надъваше главата с глупости.Също така правете бързо сайтчето за записване за да могат всички да разберат от рано че ще има ЛАН парти.На миналото не ми хареса че имаше много лапета които бяха дошли единствено с цел да цъкат в мрежа :sick

Link to comment
Share on other sites

На миналото не ми хареса че имаше много лапета които бяха дошли единствено с цел да цъкат в мрежа  :sick

:punk :punk :punk Искаме възрастова граница !!! Поне 16 навършени години да има !!! :sayjin :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

:punk  :punk  :punk  Искаме възрастова граница !!! Поне 16 навършени години да има !!! :sayjin  :sayjin  :sayjin

А горна възрастова граница ?? :bgrin: ...под 116 преполагам. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Дайте малко повече инфо, какво ще представлява LANParty-то, защото не съм присъствал на такова дживотно :) (все пак съм от дупката "Пазарджик" и не съм имал възможност).

Link to comment
Share on other sites

Дайте малко повече инфо, какво ще представлява LANParty-то, защото не съм присъствал на такова дживотно  :)  (все пак съм от дупката "Пазарджик" и не съм имал възможност).

 

Иди и ще видиш няма да сажеляваш в най-общи лини игри,софтуер,MODDING и обмяна на опит.

Link to comment
Share on other sites

Мога да помогна със уеб хостинга... кажете какво ви трябва и ще отпусна малко място ;)

 

Сървъра поддържа php и mysql (имам една базичка на разположение но можем да измислим нещо със съответните префикс-и ...)

 

Единствения проблем е че няма достъп по ftp, а единствено чрез ssh.. които очевидно няма как да споделя с когото и да е :) Ако мислите че ще ви свърши работа.. нека да знам.

 

а и.. аз досега не съм ходил на Lan Party... то сигурно пак няма да имам време за подобно мероприятие.. но все пак ако случайно има турнир по quake 3.. може и да размисля :devil

Link to comment
Share on other sites

Така.............аз предлагам най-вече да има турнирче на ФИФА 2006,защото до ся винаги казвахте,че съм закъснял със заявката...ето ся съм първи.Надявам се,че ще направите.

А за възрастовата граница...тва е тъпо.Който иска нека дойде кво като са малки и играят игра,а големите кво прават ако не е тайна? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Супер... Ще гледам да дойда обаче тоя път сигурно няма да участвам с Модинг... Гледайте да подсигурите Colin mcrae 2 че два диска не ми стигат :D

Гледайте да уредите въпроса със спонсорите защото дори наградите да не са най-важното то поне вдигат духа много! Ако може в залата да се пуши :)

Много е важно също и да успеете да съберете повечно участници... Присъствието на медии ми звучи добре.

Link to comment
Share on other sites

А ще има ли предоставени монитори , защото .... не бих искал да мъкна и монитора ми , който не екой знае кво в смисъл няма да умра ако му стане нещо , но е 17'' и е огромен в смисъл , че не е LCD и обикновен ... иначе аз съм навит и май ще трябва да стегна кутииката малко ... ;)

Link to comment
Share on other sites

Lan Pary е...намира се просторно място.И всеки се записва.Носи си компютъра(монитора,ала бала)...и това парти може да продължи 2-3 дена...зависи...ще има турнири...съответно награди :)

Link to comment
Share on other sites

А може ли човек да се запише без да си носи компа :)

Щото от Пазарджик да си мъкна компа е...смешно.

 

Има ли нещо от сорта на състезание по оувърклок :)

 

Ако успея да дойда, то ще е за да се запозная с хора от форума и да участвам в някое състезание :)

Имате ли снимки от минали такива мероприятия :woot

Link to comment
Share on other sites

А може ли човек да се запише без да си носи компа  :)

Щото от Пазарджик да си мъкна компа е...смешно.

 

Има ли нещо от сорта на състезание по оувърклок  :)

 

Ако успея да дойда, то ще е за да се запозная с хора от форума и да участвам в някое състезание  :)

Имате ли снимки от минали такива мероприятия  :woot

 

Отговарям ти по ред на въпросите. :)

 

На миналото ЛАН Парти аз не бях записан но отидох да видя приятелите и никой няма да те върне ако дойдеш да зяпаш.Пък като не си носиш компа сам изпускаш ;) Хвани някой с кола да ти го домъкне до Пловдив все пак до тук са само 37 км а миналата година имаше и участие от София(визирам Веселия и някви негови авери :) )

 

Да има състезание по оврклок като се разделя на две части.Едното за АМД другото за Интел.

 

Снимки има от минали мероприятия но сигурно ги има някъде качени незнам точно.Аз си ги имам на компа но от ЛП2 :)

 

Едит:И аз искам в залата да се пуши ако може.Все пак ако сме в някаква огромна зала надали ще е проблем че кадим вътре ;)

 

Eдит2:Намерих линк със снимки от ЛП2.Ето това са те но тези са от преставителката на Вали компютърс.Имаше едни други къде ги бяха снимали определени хора ама незнам къда са :( Те бяха по яки :)

Link to comment
Share on other sites

Какво е решено до този момент:

* Таксата за регистриралите се през сайта ще бъде 5лв.

* Таксата за тези, които искат да участват, но не са се регистрирали ще бъде 6лв.

* Таксата за "зяпачи" ще бъде 1лв. Това се прави с цел малко или много да се филтрират хората, които смятат да присъстват с недобронамерени желания.

* Ще се постараем да поставим на входа и в залата няколко охранителни камери, които постоянно записват за по-голяма сигурност.

* Сайта е 50% готов и като го завърша вероятно ще се хоства при afx, за което всички трябва да му благодарим. До 3-4 дни се надявам всичко да заработи, включително и домейна.

* Цигарите и алкохола са абсолютно забранени от нас и управата на панаира.

* Ще се постараем да осигурим монитори за всички.

Link to comment
Share on other sites

* Ще се постараем да осигурим монитори за всички.

[/b]

СУПЕР дано да успеете ...... иначе аз викам се захващам с кутията да я дооправа тук таме , че има още някои врутки за оправяне ..... :punk Ако успеете да усигурите монитори сигурно ша доа ама иначе пук .... не ми се мъкне и монитора :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...