Jump to content
BulForum.com

LAN Party 4 - подготовка


Recommended Posts

Уффффффф вие пък веднага почвате се заяждате .... СПОКОЙНО ВЕ ХОРЦА .... дубре този отговор го приемам като НЕ .... демек нимои са ПИЕ ! ДОРИ И БИРА ... и нимои са и пуши ДУБРЕ САМО ПИТАХ !!!!!!! Стига простутииии :excl: САМО ПИТАХ ! Щом неможе дубре ..... Просто не ми се четат 8 стр да ви чета споровете назад дали може се носи биричка нищу друго ... айде стига ! :angry: А ква е възрастовата група ?!? АЗ ПРИМЕРНО СЪМ НА 15 след няколко месеца стаам на 16 ?!? НЕ МОЖЕ ЛИ ДА ДОА НА ЛАН ПАРТИТО ?!? НИКОЙ НЕ Е НАПИСАЛ .... 18 мин ИЛИ КВОТО И ДА Е БИЛО ! Не искам ДА СПОРЯ С НИКОЙЙЙЙЙ ! Само питам искам коректен отговор ;) PEACE NIGGAS ! :excl: !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Е ,тва с носенето на монитори ми дойде като гръм от ясно небе.Според мен този факт ще откаже доста хора.Нищо ли неможе да се направи по въпроса.Чакам това лан-парти от доста време ,агитирах даже и сега кво ,няма монитори.Не виня никого ама ...

Link to comment
Share on other sites

Като гледам по-горе написаното се повече си мисля, че трябва да има възрастова граница. Но тъй като няма да има не им завиждам на организаторите ако дойдат повечко такива екземпляри :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Като гледам по-горе написаното се повече си мисля, че трябва да има възрастова граница. Но тъй като няма да има не им завиждам на организаторите ако дойдат повечко такива екземпляри :wacko:

Кви екземпляри ве брат :confused КВО СЪМ КАЗАЛ ЧАК ПЪК ТОЛКОВА ?!? Само попитах дали окончателно са забранение алкохола и цигарите нищу повече ..... ВИЕ ПА ВЕЧЕ МА ИЗКАРАХТЕ БАСИ МАЛКОТО НАРКОМАНЧЕ ! :laughing: Аре стига вече баси ..... Не си правете грешно мнение за мен плз ... само попитах ...... ;) PEACE .....

Link to comment
Share on other sites

Кви екземпляри ве брат :confused КВО СЪМ КАЗАЛ ЧАК ПЪК ТОЛКОВА ?!? Само попитах дали окончателно са забранение алкохола и цигарите нищу повече ..... ВИЕ ПА ВЕЧЕ МА ИЗКАРАХТЕ БАСИ МАЛКОТО НАРКОМАНЧЕ ! :laughing: Аре стига вече баси ..... Не си правете грешно мнение за мен плз ... само попитах ...... ;) PEACE .....

 

Бате, споку не се отнасяше за теб. Я сега хората които са около панайра да кажат има ли някакво кафе наблизо или направо в панайра :) Да знам дали да се носат термосите с кафенце :woot

Link to comment
Share on other sites

Айде на горещите новини.

 

Лан Парти ще има, но по думи на Шефа от JBL няма да е голяма дискотека... "само" 2 киловата озвучаване. :D Абе ще си останете супер доволни от това парти... правим го да се запомни!

 

Днес към инициативата на нашата организация щедро се присъедини Технически Университет София - филиал Пловдив. Изказвам сърдечните си благодарности към доц.д-р Д.Кацов, директор на филиала в Пловдив.

 

От горното произтича и следната страхотна новина за всички Вас: партито няма да е в 20-та палата на панаира :) Ще е в Техническия Университет (УРА) :) и от този факт произтичат много благинки за Вас - топло, уюутно местенце, където освен 2-та киловата озвучаване от JBL ще създадем и страхотна LAN Party атмосфера, каквато и трябва да бъде.

 

Надежда да осигурим някаква минимална бройка монитори има, но за новини - в Понеделник. В Понеделник също така ще се правят плакатите. Искаше ми се да има и флаери, но на дали ще има време за тях :( .

 

Относно алкохола и тютюнопушенето мисля, че въпросът е изчерпан, но само ще ви кажа нещо под секрет - бирата не е алкохол по закон

Link to comment
Share on other sites

Днес към инициативата на нашата организация щедро се присъедини Технически Университет София - филиал Пловдив. Изказвам сърдечните си благодарности към доц.д-р Д.Кацов, директор на филиала в Пловдив.

А ми идеално да е в техническия. Само в коя зала ще е . Аз петък имам състезание там до 18 и после айдее на лан партито. :D :D :D

 

 

Хехехех къде го пише това за бирата.

Link to comment
Share on other sites

айде да не си броим гънките щото ти ще си този дето ще стане за смях. Ако искате да си пийвате на воля - бегай в Карамела. Пък и от фестовете като ги знам тия тийнчета на твоите годинки дето от 1 бира не знаят къде се намират ..представям си каква ше е картината.Както над мен е написано, на територията на която ще се проведе лан партито си има правила, да не говорим че едва ли му се гледа там на някого 14 годишни пикльовци да се правят на големите мъже. Като не ти отърва шут в г**а, г**а под мишница и отивай за хляб.

 

П.С.

И внимавай добре какъв тон ми държиш, хитрецо.

 

Почвам да цитирам компетентното мнение, малко по-малко.

 

айде да не си броим гънките щото ти ще си този дето ще стане за смях.

 

Тая, меко казано безмислица, няма да коментирам, още повече че не разбрах, защо съм щял а стана за смях.

 

Ако искате да си пийвате на воля - бегай в Карамела.

 

Това също не го разбрах - в Карамела съм бил овече пъти от колкото някой хора са си мили зъбите и никога не съм виждал някой да пие алкохол, пък камо ли да дават. Карай де ти сигурно си рдовен там, че да кажеш толкова компетентно мнение.

 

Пък и от фестовете като ги знам тия тийнчета на твоите годинки дето от 1 бира не знаят къде се намират ..представям си каква ше е картината.

 

Не знам защо мислиш че всички на моите "годинки" от една бира не знаят къде се намират. Аз лично и от пет ще знам къде ще се намирам, но нали ти си спеца по компетентните мнения.

 

Както над мен е написано, на територията на която ще се проведе лан партито си има правила, да не говорим че едва ли му се гледа там на някого 14 годишни пикльовци да се правят на големите мъже.

 

Правила нека да има и трябва да има. Въпроса е че в България почти всички правила не се спъзват, пък и на Лан партито едва ли ще се спазват всички. 14 годишни пиклъвци има както и възрастни хора дето се държат като пиклъовци. Дали ще се правят младежи на гъзари там си е тяхна работа пък и ти не можеш да бъдеш сигурен че ще има такива и че ще се правят на такива, но уви има и такиа екземпляри дошли там да се направят на големи гъзари а не за кефа на Лан Партито.

 

Като не ти отърва шут в г**а, г**а под мишница и отивай за хляб.

 

Този просташки пост, присъщ само на ниско интелигентните хора няма да коментирам. Смешен си.

 

И внимавай добре какъв тон ми държиш, хитрецо.

 

Тона ми е повече от спокоен и присъщ на интелигентен човек, не просташко написан пост.

 

Стига си разводнявал темата и карал другите да разводняват, аз ще пожелая приятно прекарване на Лан партито на другите и успех въобще :)

Link to comment
Share on other sites

100 reda gluposti

Ako naistina beshe otlichnik i si beshe uchil urocite prilejno, shteshe da razberesh za kakvo sa gunkite na mozuka, taaka che po-tihichko.

Sigurno po-lesnoto e i az da ti napravq komentar izrechenie po-izrechenie, samo deto kato se zamislq ne vijdam zashto mi e nujno da sporq s deca.

Ako iskashe da ne razvodniavash temata, shteshe da mi pratish na pm-che, ne da zapulnish 2 ekrana s bla-bla-nici. A ako naistina se spazvaha dosta zakoni v taq darjava, to ti treashe vecher da se pribirash da si chetesh urocite, ne da se razkarvash po diskoteki, da pafkash cigarki i da se nalivash s biri i drug alkohol, samo deto tva e tema na savsem drugi razgovori.

 

P.S.

Nyama da se razsurdq nqkoi moderator da pozachisti shtoto podobni postove kato na otlichnika i moq ne sa za temata...

Link to comment
Share on other sites

"На 27 Ноемрви 2005г. ще се състои пореденото за Пловдив лан парти с име Mega LAN Party 2005. Събитието ще продължи 3 дни и ще се проведе в зали на Техническия Университет в Пловдив. За повече информация и записване можете да посетите " Tui go pishe v warezzz.com ????????

Link to comment
Share on other sites

Простете ако някъде сте споменали, но.....ясно ли е по какви игри ще има турнири? Интересуват ме конкретно Фифа 2006 и нещо с Ф1 (или в краен случай друг рали симулатор)

Link to comment
Share on other sites

"На 27 Ноемрви 2005г. ще се състои пореденото за Пловдив лан парти с име Mega LAN Party 2005. Събитието ще продължи 3 дни и ще се проведе в зали на Техническия Университет в Пловдив. За повече информация и записване можете да посетите " Tui go pishe v warezzz.com ????????

 

Нормално организаторите са с Енджълсофт нет :)

Link to comment
Share on other sites

Последно някой от организатори или хората ,които се занимават с лан-партито да ми кажат ,ще има ли осигурени монитори или не ,защото това е важно за мен.

Link to comment
Share on other sites

XaxaxaxaxXAxaxXaxAxaxa.Ще бъде в ТУ яко кво.Аз както в петък съм до късно на упражнения вместо на тях ще съм на ЛАН партито.Нали сме в една и съща сграда ако е 4-ти де.

Link to comment
Share on other sites

"На 27 Ноемрви 2005г. ще се състои пореденото за Пловдив лан парти с име Mega LAN Party 2005. Събитието ще продължи 3 дни и ще се проведе в зали на Техническия Университет в Пловдив. За повече информация и записване можете да посетите " Tui go pishe v warezzz.com ????????

A нали ще е от петък , а 27 е неделя. ??? Нали лан партито е от 25.11.2005 :confused

Link to comment
Share on other sites

A нали ще е от петък , а 27 е неделя. ??? Нали лан партито е от 25.11.2005 :confused

Допусната е грешка при написването на съобщението в сайта. Ще си бъде в петък в 4ти корпус на ТУ.

Link to comment
Share on other sites

Допусната е грешка при написването на съобщението в сайта. Ще си бъде в петък в 4ти корпус на ТУ.

 

 

а къде подяволите е 4 корпус о.0 2 го знам 3 го знам ама 4 о.0 ако дадете леки пояснения ще е супер:)

Link to comment
Share on other sites

Новата сграда на ТУ :)

до ПУ -ректората се намира там из улиците

 

че тва не е ли 2 о.0 дейба тва ТУ немога да го оправа:) ейй ся като се замисла е перфектно:) че и без тва имам едни вайни упражнения в ПУто на 26 :)

Link to comment
Share on other sites

Otnosno napisanoto za 2-to kW JBL vzimam da se zamislqm za edno predlojenie.

 

Ako imate jelanie 6te doida da vi posvirq malko klubna muzi4ka stiga da ne sam na uchastie nqkade...Gramofoni, playeri i mixer ot men ;) ne obe6tavam ni6to oba4e.....

 

Ми ако организаторите са навити само кажи какво ще свириш някъв жанр.........

Link to comment
Share on other sites

А бре дяца аз се записах с ник Blood_Eyes,но не сте ме писали;(

Няма открит запис с такъв ник. Желателно е отново да попълнеш регистрация от сайта за да не се получават "инфекции" на място.

 

Що се отнася до музиката - захванали са се UpLifTeR и Julined. Ако искате да пускате е желателно да се съгласувате с тях и те да кажат дали ще имат нужда от помощ.

Link to comment
Share on other sites

Искаш ли и аз да ти предам някой друг курс. И смесване на латино хаус и дисторж. :punk

Майтап бе. Няма да е зле някой да се погрижи за настроението на хората. Не е важно да е силен саунда от колкото да е качествен. И когато си почиваш мога да те замествам.

Link to comment
Share on other sites

Ще се радвам да науча нещо ново...

Междо другото... не трябва да заместваш мен.Нали се оказа че има други 2-ма които ще поемат тази длъжност.Относно силна музика-качество.... определено няма нужда от силен звук.Няма да правим дискотека а лан парти B)

 

 

едит: Между другото... В няколко зали ли ще сме? Просторни ли са и много ли са разделени :huh:

ааа... и..... Ако няма да се пуши вътре то поне в някакво фоайе или нещо от сорта... ?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...