Jump to content
BulForum.com

LAN Party 4 - подготовка


Recommended Posts

Ам аз като кадър на Техническия ще кажа че им разни тераси в 4-ти корпус на които може да се пуши но дали ще са отключени е друг въпрос.Също така долу в барчето има огромни табели "Пушенето забранено" но ние си пушим вътре без никакъв проблем.Ректора на ТУ не ни прави проблеми.Но дали на Лан Партито ще се прави проблем незнам.

 

А аз искам да попитам в коя зала в ТУ ще е това че най голямата зала в 4-ти май е Аулата ама там за Лан парти е изключено просто?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Днес се уточнихме за залите: 4428 и другата с тези размери на същият етаж в съседство... В едната ще се съберат около 55-60 компютъроместа. Виж за пушенето нищо не сме говорили, защото табелите с Пушенето забранено са наистина достатъчно големи. Все място за пушачи ще има, но категорично няма да е в залата! Всеки нарушител по това правило ще получи до 2 предупреждения и след това ще бъде помолен да прекрати участието си в лан партито. Залите са малко нисички според мен(не са като физкултурния в МГ-то, но са къде къде по-хубави) и не мога да си представя ако някой вземе да пуши... Т.е. детекторите за пушек са достатъчно ниско.

 

 

Една малка новина за посетителите:

По стечение на обстоятелствата ще има такса за посетители в размер не повече от 1 лев за цялото мероприятие.

Link to comment
Share on other sites

След техническия оглед на залите днес просто си умирам от яд, че не мога да присъствам като участник на мероприятието.

 

Залите са с адки удобни маси и столове, в много добра визия, добро отопление. Заведението на партера ще работи специално за мероприятието за да може хората да си набавят храна и напитки.

 

Работи се по максималко добро разпределение на трафика, така че да няма проблеми. Този път приоритетно ще бъде браузването на уеб страници, а не даунлоуда. Ще се целим да не се допуска отново хора, които теглят един файл с по 20 конекции да сринват цялата мрежа.

 

В сайта е внесена програма за провеждането на цялото парти. Там е отбелязана и една лекционна част, кяото ще започне в 12:00 и всеки заинтересуван да чуе нещо за компютърните технологии и системи ще може да присъства. От 11:00 до 17:00 е посочено време за почивка, през което няма да има никакви турнири и състеания и всеки участник ще може да се прибере до вкъщи или по друг за него удобен начин да си почине. Естествено всеки желаещ може да остане и през това време и да се забавлява както му е приятно.

Link to comment
Share on other sites

Петък:

18:00 - Приемане на участници

19:00 - Откриване на партито

20:30 - Старт на турнири - игри

Събота:

11:00 - Начало на пауза за почивка

12:00 - Лекционна част

17:00 - Край на почивката

17:30 - Начало на турнири - модинг и клок

23:00 - Финали на турнирите

Неделя:

11:00 - Награждаване

12:00 - Официално закриване

 

Е поздравявам ви много добре е измислено :love Най-много ме радва, че най-накрая ще има лекция. Много ми е интеренсно и ако мога няма да спя ама искам да чуя за какво става на въпрос :)

 

Имам едно въпросче мисля, че някой спомена за нещо като пропоски (картончета с имената) ще има ли такива неща? Ако има ще придобие още по голяма официалност и ще е много удобно

Link to comment
Share on other sites

Е поздравявам ви много добре е измислено :love Най-много ме радва, че най-накрая ще има лекция. Много ми е интеренсно и ако мога няма да спя ама искам да чуя за какво става на въпрос :)

 

Имам едно въпросче мисля, че някой спомена за нещо като пропоски (картончета с имената) ще има ли такива неща? Ако има ще придобие още по голяма официалност и ще е много удобно

Ще има входни билети, на които ще си пише името и номера на участника. Стараем се да направим събитието максимално професионално, затова ще дадем повече от максимума, който очакваме, че можем да постигнем.

 

Ще се направи и dhcp сървър за автоматични настройки на мрежата. Така ще се намали проблема с дълготрайното включване на новодошлите.

Link to comment
Share on other sites

Progressive House, Vocal House , Latino House..... i t.n....

 

Otnosno tova... 6tom sa se zaeli ok :punk

Togava predlojenieto mi se preobrazuva v bezplaten DJ kurs s lekcii ot men ;)

S Julined sam si prikazval mnogo na tazi tema....

 

Ok np.... togava 6te doida da pravq kompaniq...

 

Ела да те видим. :D

Link to comment
Share on other sites

Записани до този момент:

shadowhand | Akeyzerr | Shade | Getzata | [GM]MASSKED | Member666

tonto | PAINKILLER | Freak | X3M | Nitro | Julined_

OutSider | JIS | Icy` | Mad^Jack | Без ник | [sv_]sex

Bombata | aCKs.sun4o.ze0n | LP^Sve4o^ | Toporas | venata | BuFu50

Fallen_213 | SLADE | Hidroman | Shemeta_bg | JiMMy_MX | Birth Decline

bananana | Lord_Gudo | nForce | __smirnoff__ | Unforgiven | jony_X

afx | HAKERA® | Gmu|Lauta|Skin | ADLER | Yovchev | Evich

Veseliq | Stuyo | XeForce3 | War | I\\\\0_Error | intelman

Klez | batko32 | ScorpiAS | Fitz | UpLifTeR | HemophiliacInMe

ISD | SPEED-FIEND | jozo | GandalfTheWhite | Asko | arho

vanko7o | PrOxY | sUkI | RedIce | bananana |

 

Общо: 65

Защо bananana е записан 2 пъти??

Link to comment
Share on other sites

Защо bananana е записан 2 пъти??

Допусната е грешка...

 

Днес ми бе съобщено, че поради несериозноста на някои фирми наградния фонд ще бъде солидно ограничен. Фирми, на които вече логото им е поставено на плаката и са подготвени рекламните презентации... Все пак ние в момента търсим по какъв начин да набавим максимално много награди и ще дадем всичко от себе си за да не останете разочаровани.

Link to comment
Share on other sites

Ами смешно е, че ще дадете всичко от себе си за да останем разочаровани. Мисля че идеята е да дадете всичко от себе си за да НЕ останем разочаровани :) Просто грешка на езика предполагам, ама ми стана смешничко :)

Link to comment
Share on other sites

Ми не е никак смешно. И май не е грешка на езика. Аре бе хораааааа записвайте сееее. За 5-6 лв. ли ви пука или сте заети. Елате да си направим купон малко , игрици , обмяна на информация , съвети, приятели , кафенце ..... , вицове и т.н.

-------------------------------------

Снощи разговаряхме късно вечерта с Akeyzerr за всичко окло събитието. Нека следващия път повече хора да предложат помощ и наистина да си удържат на обещанието. Сговорна дружина планина повдига. А не да очакваме 3-4 човека да направят всичко сами и после да останат хората недоволни например от наградите.

-------------------------------------

Специално обръщение към големите и добри компютърни фирмите отказали да съдействат за наградния фонд: Защо обещавате и после се отказвате. Свиди ви се 1 готина видеокарта ли бе. Ей затва София ще е винаги преди вас бе. Наскороро чух, че някакво по-малко градче организирало подобна проява и почти никой от поканените спонсори не се е отказал и проготвили награди от душа.

Link to comment
Share on other sites

Ми не е никак смешно. И май не е грешка на езика. Аре бе хораааааа записвайте сееее. За 5-6 лв. ли ви пука или сте заети. Елате да си направим купон малко , игрици , обмяна на информация , съвети, приятели , кафенце ..... , вицове и т.н.

-------------------------------------

Хубу айде ... я доем .... аз съм записан като the_hot_guy ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще ме изгоните ли, ако си взема щайгата и намина в събота само за някой и друг час да ви видя? Не ми е за парите, просто не разполагам с повече време.

Link to comment
Share on other sites

Ще ме изгоните ли, ако си взема щайгата и намина в събота само за някой и друг час да ви видя? Не ми е за парите, просто не разполагам с повече време.

Когато искаш заповядай. Всеки има право да се запише или напусне залата срещу съответната такса по всяко време след часа за приемане.

Link to comment
Share on other sites

Разправяйте как вървят нещата че ми е много интересно!!!

Много ме е яд!Това е първото лан парти на което няма да присъствам... е... утре мисля да понамина да ви видя де... Сега не мога защото жена ми си празнува именния ден от вчера а утре също имам доста работа но ще гледаме да наминем с Ozzie (Blondster) да ви видим... Писвайте информация как вървят нещата и колко народ има

Link to comment
Share on other sites

Разправяйте как вървят нещата че ми е много интересно!!!

Ами супер е ;) Заличката е топла , масите и столовете удобни ... Музичката е супер .... сичко е идеално .... :D Само искам да попитам некой ще ни раздаде ли некви плакатчета , лепенки (на асус , радеон , интел) и някви такива зарибявки :huh: :D :P Не искам да ставам нахален , но се пак да си попитам :D

Link to comment
Share on other sites

Aми ако дойдеш и питаш на място може би :D

 

Хехе каква дискретност :) Иначе наистина елате и ще разберете :zzz малее заспива прав...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...