Jump to content
BulForum.com

LAN Party 4 - подготовка


Recommended Posts

Ако кутията ти е тази от аватара, и без неонка изглежда добре :) Моята е същата с някой... хм, малки промени ;) Тая кутия става супер с два неона :) Добра комбинация при мене се получи с червен и син. Тея дни ще пробвам и със зелен как е :) Както и да е. По темата. Искате ли помощ за турнирите, господа организатори или да не си мъча главата и да се занимавам с нещо друго :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

@KILLERINCHO, определено ще се радваме да ни помогнеш за турнирите. Можеш да ми пишеш на ПМ ако имаш някакви основни идеи, които да се развиват или още по-добре ако ми драснеш на ICQ.

Link to comment
Share on other sites

@KILLERINCHO, определено ще се радваме да ни помогнеш за турнирите. Можеш да ми пишеш на ПМ ако имаш някакви основни идеи, които да се развиват или още по-добре ако ми драснеш на ICQ.

Ейййй най-сетне да се сетите за @KILLERINCHO.2 пъти ви пита .Ако трябва да изразя мнение...ТОЙ е човека който може да ви помогне.Е.....на предишните партита отсъства "или поне аз не го видях" но определено има какво да научим "в това число и аз" от него.Аз лично може да бъда на партито но май само като зяпач......"доста пари се хвърлиха по новата кола".Нещо ми пооредя джоба и нямам много възможности за casemoding.Да неговорим ,че със миналогодишното ПЦ си имам достатъчно дертове а пък и хората са казали "сега една голяяяма червена точка"

-Със стари к***ви нов бардак не се прави.

Та......ако измисля нещо до тогава....бива.Ако не само зяпач ще съм.

Link to comment
Share on other sites

Мерси за доверието batko32. На предните партита ме нямаше наистина, поради много работа и поради ред други причини. Не че сега работата е малко ама вече свикнах :) Почти съм готов с правилата за турнира по Need For Speed Undergorund 2. За два дни проиграх няколко пъти всички писти в играта и мисля че съм готов с избора на писти и с основните правила на турнира. Днеска ще си инсталирам Уаркрафт-а да видим там какво е положението. Правилата за всички турнири ще бъдат изчистени докрай, след като се разбере с каква точно база ще разполага партито. Според мене турнира по CS трябва да отпадне, поради простата причина, че тази игра изисква отборна игра, а пък на партито няма да се съберат достатъчно отбори и според мене ще стане посредствена работа. Голяма част от хората с компютри вкъщи не играят Контрата. Тъй като крайната бройка турнири е 3, мисля че е по добре на мястото на Контрата да се сложи Фифа 2006. Очаквам организаторите да си кажат мнението по въпроса :)

Link to comment
Share on other sites

Тъй като партито се отлага с месец и ще бъде към 25 ноември то NFS Most Wanted ще е излязла и може турнира да се проведе на нея :)

Link to comment
Share on other sites

Ох пък те какви skills в тая игра... Баси играта... Нищо общо със шофиране...

 

Ако ти трябва шофиране, може да се качиш в твоята кола и да покараш. Това е игра все пак, и все пак се събираме да си правим веселото. Има доста фенове, които няма да имат нищо против да премерят сили в един турнир, още повече, че аз не знам да е организиран сериозен турнир на тази игра. Става дума, ако някой още не е разбрал, да се направи оспорвано съревнование, а не да се обсъжда реализма или еди какво си на някоя игра. Все едни Фифата има нещо общо със игрането на футбол и все едно Уаркрафт има нещо общо със строенето на замъци. Това са игри все пак и са за забавление, а не за.... айде няма да довършвам тука, че ще се отклоним доста сериозно от темата. Карайте по темата моля.

Link to comment
Share on other sites

Ако ти трябва шофиране, може да се качиш в твоята кола и да покараш. Това е игра все пак, и все пак се събираме да си правим веселото. Има доста фенове, които няма да имат нищо против да премерят сили в един турнир, още повече, че аз не знам да е организиран сериозен турнир на тази игра. Става дума, ако някой още не е разбрал, да се направи оспорвано съревнование, а не да се обсъжда реализма или еди какво си на някоя игра. Все едни Фифата има нещо общо със игрането на футбол и все едно Уаркрафт има нещо общо със строенето на замъци. Това са игри все пак и са за забавление, а не за.... айде няма да довършвам тука, че ще се отклоним доста сериозно от темата. Карайте по темата моля.

 

Ами аз примерно веднага щом излезе Most Wanted ще я почна и като се знам към иди*т съм ако е дълга колкото 2-ката 1 седмица ще ми е много даже да я врътна :P :D

Link to comment
Share on other sites

Смяташ че като я врътнеш на HARD да речем, и вече си натрупал скилове и си майстор на играта ??? Не хайде да прекратим спора, мисля изясних какво имам предвид, не е нужно всеки да си демонстрира майсторлъка тука. Ще се видим на турнира кой какво може :)

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка организаторите определяме какво ще стане. petko_2004, ти може и да натрупаш умения за 1 седмица, но за много хора би било невъзможно.

 

Последно решени турнири:

1. NFS Underground 2

2. WarCraft 3 TFT

3. Fifa 2006

Link to comment
Share on other sites

Аз бих бил доволен ако има 4та игра Формула 1 като аз и Leper Messiah може да се заемем с организацията на играта :D

Link to comment
Share on other sites

В крайна сметка организаторите определяме какво ще стане. petko_2004, ти може и да натрупаш умения за 1 седмица, но за много хора би било невъзможно.

 

Последно решени турнири:

1. NFS Underground 2

2. WarCraft 3 TFT

3. Fifa 2006

 

Това крайното решение ли е? Много ви се моля поне един Shooter (пуцалка) да има, няма значение дали ще е Quake3, CS, Swat4 или нещо от сорта нека има плс :(

 

Явно угода няма.. това са официалните турнири, които ще бъдат по строги правила. Останалите турнири може да се организират на място с п

 

ок :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Аз бих бил доволен ако има 4та игра Формула 1 като аз и Leper Messiah може да се заемем с организацията на играта :D

Е, ако целта е да си я играете само двамата там, може и без да правите турнир просто да играете 1vs1 в локална мрежа ;)

Link to comment
Share on other sites

Явно угода няма.. това са официалните турнири, които ще бъдат по строги правила. Останалите турнири може да се организират на място с п

Link to comment
Share on other sites

...новини от Панаира нямаме и най-вероятно LanParty4 ще се отложи във времето поне с един месец...

То така може и една година да ви размотават ... а ЛП 4 да няма ...

Link to comment
Share on other sites

Смяташ че като я врътнеш на HARD да речем, и вече си натрупал скилове и си майстор на играта ??? Не хайде да прекратим спора, мисля изясних какво имам предвид, не е нужно всеки да си демонстрира майсторлъка тука. Ще се видим на турнира кой какво може :)

 

Ами извинявай не съм казал че за 1 седмица ще стана майстор на игрицата , и не съм искал да споря иначе и аз съм за да има няква пуцаница като Quake3 или Swat4. Аве както и да е дано другия месец вече да се организира парти-то и дано найстина да се запомни :rolleyes: :ghost

Link to comment
Share on other sites

Колеги немога да разбера защо постоянно има мрънкане, напиране и зор за нещо си ????Да не би долу изброените

Цялостна организация - shadowhand, Akeyzerr, Shade

LAN Support - Shade, Birth Decline

Routing, firewall, game services - shadowhand, afx

Турнири - Akeyzerr, Adler, KILLERINCHO

Уеб дезайн и хостинг - shadowhand, afx

....да им плащаме заплата или процент за ЛП4 ????

ХОРАТА СА СЕ НАГЪРБИЛИ ДА ОСВЕЖАТ И РАЗНООБРАЗЯТ ВАШЕТО ЕЖЕДНЕВИЕ.

Те не са седнали да си усложняват живота ей така....от мазохизъм. Имайте поне малко уважение към тях .Ако мислите , че е толкова лесно да се организира едно ЛП ами отменете ги бе.Пробвайте вие щом мислите , че е лесно.Това да не е надяждане с пукакни.

ЩОМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ СА РЕШИЛИ КОЕ.......КАК.....ЗАЩО......КАДЕ..... ЗНАЧИ ТАКА ЩЕ БЪДЕ.

Точка на безмислените спорове. Ако някой има друго мнение нека да го каже кратко,ясно и обосновано.А не да правим панаир.Битпазар и парламент си имаме .

Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Айде да сет-нете топик в каналчето в мирката, щото по тая тема май спря да се пише и няма да погледна евентуална дата на лан-партито..

Link to comment
Share on other sites

Точно пък Батълфилд е супер подходящ за турнир с хора дето не са се виждали никога и дето се искат поне по 10 човека отбор че да стане горе долу нещо като игра :)

 

Начи официалните турнири са 3 и толкова остават. Ето какво мисля че мога да направя за пуцалката. Мога на една машинка да кача един dedicated сървър на Quake 3, и да направим няколко масови мелета и накрая на партито да обявим неофициалния най-добър играч на Quake 3 за това парти и за тази година. Единствената награда за този победител обаче ще е морална :) И слава разбира се :) Ако сте навити ще се постарая :)

Link to comment
Share on other sites

пиене ще има ли :)))) в смисал няма да е лошо да се измисли няква музика (не съм бил на такова парти може и да има )просто си давам идеята , и да си направим едно MASTER парти да има от всичко по малко примерно там колкото време ще се зарибяваме с пц-тата и след тва да го обърнем на дискотечка само за нас си така де за тея които са се записали. Сигурно тая идея ще ви прозвучи тъпо ама все пак да я дам

с риск за още warn.

Link to comment
Share on other sites

ъъъ аз ли съм не до скив или не видях адреса на сайта за регистрация? ...

въобще колко хора ще ходят??? ако са 30-40 няма смисъл май...

Ще има ли нет и с каква скорост ще е...

 

ЕДИТ: намерих отговори на въпросите ми... Б@хти мнооо ми се спи :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...