Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Една прогноза да направя: Реал Мадрид - Атлетик Билбао 0:1. До сега познах знака на Реал - Селта (0:1 бях казал преди мача на познати), както и резултатите на Лион - Реал 3:0 и Еспаньол - Реал 1:0. Надявам се и този път да се окажа прав, дори и да не позная точния резултат. И знака стига :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
Една прогноза да направя: Реал Мадрид - Атлетик Билбао 0:1. До сега познах знака на Реал - Селта (0:1 бях казал преди мача на познати), както и резултатите на Лион - Реал 3:0 и Еспаньол - Реал 1:0. Надявам се и този път да се окажа прав, дори и да не позная точния резултат. И знака стига :D

Haha. Za sega dobre :). Povedoha tvoite s 0:1.

 

P.S. Strashen debut na Woodgate :)

Link to comment
Share on other sites

Стига си говорил глупости. Много добре знаеш какво е скучен мач между милан и юве. Още малко ще кажеш, че италианското е по интересно от испанското първенство.

Link to comment
Share on other sites

Стига си говорил глупости. Много добре знаеш какво е скучен мач между милан и юве. Още малко ще кажеш, че италианското е по интересно от испанското първенство.

 

Защо намесваш италианското първенство? Но прав си, в мачовете на Реал винаги има адреналин - с колко ще паднат тоя път и как ще се излагат "звездите" им :D

Link to comment
Share on other sites

Много на място идва тази победа :) Дано нещата да си дойдат на мястото вече!

По едно голямо браво заслужават Раул, Робиньо, Бекъм и Гути :)

А Уудгейт направи повече от забележителен дебют :lol:

Link to comment
Share on other sites

Този съдя беше пълна дупка. Както и повечето в Испания. Да земат Реал и Барса и останалите да налеят малко пари за класни рефери. Този нещасник даде измислен червен картон на Уудгейт. Той беше загубил балалнс и онзи мисир от Атлетик са заби в него и хоп - червен картон...ми ок. След това обаче Билбао счупиха краката за Гути, аз видях поне 3 фала за жълт картон...ама не! Както и да е аз спцеялно гледах Джонатан. Независимо, че си вкара гол той игра много стабилно и още от сега го виждам титуляр със Серхио Рамос. Язък за дебюта му, но той едва ли ще се предаде след като толкова преживя.

 

ааа иначе как са обръща мач с 10 души срещу отбор като Билбао ???

 

П.С: предвиждам проблеми за Мадрид частични и моментни до към зимата докато се сработят всички. След това ще дойде хигемонията на Реал. B)

Link to comment
Share on other sites

Да земат Реал и Барса и останалите да налеят малко пари за класни рефери.

И как точно си го представяш това???? :blink:
Link to comment
Share on other sites

peja, според мен в момента оптималната двойка в центъра на защитата е Елгера-Рамос. За Уудгейт обаче има бъдеще в Реал :) Но ще му трябва доста време, за да се наложи. Дано не стане като с Валтер Самуел.

Може би след 2-3 сезона Рамос и Уудгейт ще бъдат една от най-добрите двойки цантрални защитници в света. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

И как точно си го представяш това???? :blink:

Незнам точно, реферите се обучават в школи. Да използват Реал и Барселона малко от парите си за да създадат условия и да назначат втерани професионалисти ( какъвто например е Пиер Луиджи Колина, който го изритиха от Серия А) за да научат сегашните или нови действащи съдии как се работи професионално. В едно от най-силните и най-атрактивни първенства да се дават по 10 жълти картона и 2 червени, измислини дузпи, спорни ситуации в съшото време да не се дават реални картони...срамота.

с 10 играха след 2:1, така че мача си беше обърнат

Исках да кажа, че до края на мача оставаше полвин час и вместо да се впуснат в глуха защита да си пазят единия гол преднина те не спряха да атакуват и си консолидираха победата с красив гол на Раул през ръцете на вратаря.

4efo_88,

Моето мнение е че Рамос и Ууди трябва да оформят централния дефанс на Мадрид. Като оставим нещастния автогол и грешката на съдята Джонатан игра много стабилно и не допусна нито една грешка, игра много интелигенто. Освен това аз си го спомням от Ню Касъл още и когато дойде в Реал беше доста по слаб, хилав. Сега е оформил страхтона физика, доста е наедрял, което за централен защитник е важно.

Що се отнася до Иван Елгера. Нека да припомня на тези, които незнаят или са забравели Елгера по психика си е опорен халф, той игра за Реал именно като такъв, но бе преквалифициран като защитник след като напуснаха няколко играча през годините. Въпреки стахотната работа, която върши Елгера мислия, че защитата трябва да се състои от играчи, които манталитета им да е на централни защитници.

Link to comment
Share on other sites

4efo_88,

Моето мнение е че Рамос и Ууди трябва да оформят централния дефанс на Мадрид. Като оставим нещастния автогол и грешката на съдята Джонатан игра много стабилно и не допусна нито една грешка, игра много интелигенто. Освен това аз си го спомням от Ню Касъл още и когато дойде в Реал беше доста по слаб, хилав. Сега е оформил страхтона физика, доста е наедрял, което за централен защитник е важно.

Що се отнася до Иван Елгера. Нека да припомня на тези, които незнаят или са забравели Елгера по психика си е опорен халф, той игра за Реал именно като такъв, но бе преквалифициран като защитник след като напуснаха няколко играча през годините. Въпреки стахотната работа, която върши Елгера мислия, че защитата трябва да се състои от играчи, които манталитета им да е на централни защитници.

Mda. Moje bi Helguera trqbva da igrae kato poluzashtitnik, za da pomaga na Gravesen :). A pyk Ramos i Woodgate da sa centralni :)

 

P.S. @veseo , nqma da e zle da obnovqvash programata po-4esti4ko :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

P.S. @veseo , nqma da e zle da obnovqvash programata po-4esti4ko  :bgrin:

September 24 

 

20:00 Atletico Madrid ? - ? Getafe

 

20:00 Espanyol ? - ? Villarreal

 

20:00 Valencia ? - ? Real Sociedad

 

20:00 Zaragoza ? - ? Deportivo La Coruna

 

22:00 Real Betis ? - ? Barcelona

 

  September 25 

 

17:00 Deportivo Alaves ? - ? Real Madrid

 

17:00 Mallorca ? - ? Malaga

 

17:00 Osasuna ? - ? Cadiz

 

19:00 Athletic Bilbao ? - ? Racing Santander

 

21:00 Celta de Vigo ? - ? Sevilla

 

Това е програмата за следващия кръг,играем с аутсайдера алавес,който е на предпоследно място в класирането,дано нямаме проблеми с този съперник :)

Link to comment
Share on other sites

Това е програмата за следващия кръг,играем с аутсайдера алавес,който е на предпоследно място в класирането,дано нямаме проблеми с този съперник  :)

Neshto ne me razbra. Az programata q znam, ama veseo syzdava novi temi, i trqbva da se "griji" po-dobre za tqh ;).

 

Ne ubijdai "granda" Alaves, vidq li kakvo napraviha Barca :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

4efo_88,

Моето мнение е че Рамос и Ууди трябва да оформят централния дефанс на Мадрид. Като оставим нещастния автогол и грешката на съдята Джонатан игра много стабилно и не допусна нито една грешка, игра много интелигенто. Освен това аз си го спомням от Ню Касъл още и когато дойде в Реал беше доста по слаб, хилав. Сега е оформил страхтона физика, доста е наедрял, което за централен защитник е важно.

Що се отнася до Иван Елгера. Нека да припомня на тези, които незнаят или са забравели Елгера по психика си е опорен халф, той игра за Реал именно като такъв, но бе преквалифициран като защитник след като напуснаха няколко играча през годините. Въпреки стахотната работа, която върши Елгера мислия, че защитата трябва да се състои от играчи, които манталитета им да е на централни защитници.

Съгласен съм, че бъдещето е в Рамос и Уудгейт, но мисля, че за сега опитът на Елгера е много необходим. Верно е, че той беше халф преди, но играе като защитник още от времето на Дел Боске, когато беше партньор на Йеро, така че за него това вече не е проблем.

Рамос и Уудгейт са доста млади пък и затова смятам, че единият центр. защитник трябва за сега да остане Елгера.

Все пак е нужно и време за двамата да се приобщат към отбора. За тях бяха дадени доста пари, но вярвам, че ще се оправдаят. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...