Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Rano e za generalni izvodi edva na4aloto na sezona e .Ne mislq 4e moite lubimci ot barca 6te varvqt gladko kakto minalata godina,no i ne smqtam 4e real sa ve4e 6ampioni-mnogo rano e za golemi prikazki kato tezi.Razbiram fenovete na real mnogo izstradaha minalata godina i sega kato spe4eliha nqkolko ma4a i im se vdigna samo4ystvieto-lo6o nqma ,ne mrazq real imat mnogo dobri futbolist,no se pak ostavat syma ti ma4ove do kraq.A i si mislq 4e derbito 6te e mnogo qko dvata ispanski granda sas slabite si za6tite i atomnite napadeniq i si mislq 4e 6te ima goal sled goal,a dano :punk A otnosno sadiite to4no fenovete na real da ne si otvarqt tolkova 6iroko ystata,4e stana te4enie-real v ispaniq sa nai-toleriraniqt otbor.Vqrno e i 4e barca sa6to pe4elqt ponqkoga s pomo6ta na referite,no tfa e normalno silnite otbori da im pomagat sadiite ot vreme navreme.Po-vajno e kak igraqt otborite i dali ni dostavq kef igrata im.Peace :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

сега гледах репортажа на мача на реал - по измислена дузпа не бях виждал, че и червен картон за тва :blink: барса като им свирят дузпи поне са по реални :wacko: няма кво да ми разправяте, че повече ни подкрепят съдиите, просто няма такова нещо!

Link to comment
Share on other sites

И аз гледах репортажа. Раул излезе сам срещу вратаря и Лопез му флезна отстрани и го сабори. Стига си съчинявайте. Малко да разкрасим пейзажа :bgrin:

troika4st.gif :lol:

Link to comment
Share on other sites

И аз гледах репортажа. Раул излезе сам срещу вратаря и Лопез му флезна отстрани и го сабори. Стига си съчинявайте. Малко да разкрасим пейзажа :bgrin:

е това май не е сам срещу вратаря, апреди да го събори не игра ли с топката и заслужава ли червен картон за влизане отстрани?

Link to comment
Share on other sites

Реал Мадрид - Валенсия

 

Опа, тук ще се види дали грандът е наистина такъв, или е гранд само срещу Майорка, Алавес и 10-те играча на Атлетико М. Всъщност .. ще се разбере дали ще можем да го видим само след като минат първите 6 минути и видим дали Валенсия ще са все още с 11 човека ;)

Link to comment
Share on other sites

Още по-голяма истина е че Мадрид щяха да са шампион и миналата година, ако не бяха треньорските смяни, липса на играчи и куп други проблеми които забавиха отбора.

E да ти имам логиката. То и Ботев, ако имат играчи и ще станат шампиони! Вярно е, че този сезон Реал най-накрая тръгна добре, но има още много време до края - не си правете прибързани изводи. Миналият сезон Леванте и Манчев започнаха отлично, а къде свършиха. Тази година явно ще е Хетафе... а за Реал нищо не е сигурно. Все пак трябва да се отбележи добрата работа на Люксембурго и Саки.

Link to comment
Share on other sites

Реал Мадрид - Валенсия

 

Опа, тук ще се види дали грандът е наистина такъв, или е гранд само срещу Майорка, Алавес и 10-те играча на Атлетико М. Всъщност .. ще се разбере дали ще можем да го видим само след като минат първите 6 минути и видим дали Валенсия ще са все още с 11 човека ;)

 

Съжелявам, ама май няма да можем да го видим :bgrin: . Сигурно ще е по системата "pay per view" :(

Link to comment
Share on other sites

Съжелявам, ама май няма да можем да го видим :bgrin: . Сигурно ще е по системата "pay per view" :(

ами тея лолъовци от ек да земат да ги махнат тея акани диеми и да ни пуснат 2 канала да гледаме английско и испанско птрвенство, щото вече не се търпи тва :angry1 тоя сезон едно дерби няма може да гледаме. друг вариант е да се събираме в някоя кръчма където има Диема Екстра, ако някой се е сетил да направи такова нещо ;>

Link to comment
Share on other sites

Real champs wont become....football for fallen stars and for models aint....Real cant play they are sloppy....The Ballet is folling down and the white is becoming grey....One team from Spain there is and Barsa is their name....

 

Футбола за Футболистите!!!!Балета за Реал!!!

 

 

Не се засягайте това ми е скромното мнение изразено в нещо като стихче(не съм много музикален не ме съдете)Peace Amigos....

 

 

 

 

П.П.Без да искам постнах поста 2 пъти модераторите да не му обръщат внимание и да не го постват...благодаря...

Link to comment
Share on other sites

сега гледах репортажа на мача на реал - по измислена дузпа не бях виждал,

Аз пък съм виждал - миналия кръг на Барселона - Сарагоса :angry1

Дузпа за Реал имаше! Червеният картон дейсвително беше пресилен, но след като ни прязоха срещу Селта това го приемам като компенсация :D

Link to comment
Share on other sites

Реал Мадрид - Валенсия

 

Опа, тук ще се види дали грандът е наистина такъв, или е гранд само срещу Майорка, Алавес и 10-те играча на Атлетико М. Всъщност .. ще се разбере дали ще можем да го видим само след като минат първите 6 минути и видим дали Валенсия ще са все още с 11 човека ;)

Грандът отдавна се зане кои е. Само един е и това е Реал Мадрид. Другите сте претендети. А съседите от Атлетико миналата година си бяха 11 човека и пак си поеха 3 гола. И за да сме съвсем точни те са ни боскова круша вече 7 години. От 1998г нямаме загуба на Винсенте Кладерон..тва обаче не им пречи на тях да ви дънят манерките на Камп Ноу както и у дома. (последните 3 мача, 1 равен две загуби) :P

 

E да ти имам логиката. То и Ботев, ако имат играчи и ще станат шампиони! Вярно е, че този сезон Реал най-накрая тръгна добре, но има още много време до края - не си правете прибързани изводи. Миналият сезон Леванте и Манчев започнаха отлично, а къде свършиха. Тази година явно ще е Хетафе... а за Реал нищо не е сигурно. Все пак трябва да се отбележи добрата работа на Люксембурго и Саки.
Моята логика? Ти ако ми сравняваш Реал с Леванте и Ботев значи направо се обади на Роман Абрамович, диркетно сменяш Жозе Моуриньо... :lol:

И btw..Много е ясно, че е рано за шампионска титла, едва измина 7-ми кръг. Аз казах нещо по на базик и почнахте...но май наистина ви е страх, че Реал ще са шампиони..и трябва B)

 

 

ами тея лолъовци от ек да земат да ги махнат тея акани диеми и да ни пуснат 2 канала да гледаме английско и испанско птрвенство, щото вече не се търпи тва :angry1 тоя сезон едно дерби няма може да гледаме. друг вариант е да се събираме в някоя кръчма където има Диема Екстра, ако някой се е сетил да направи такова нещо ;>

Идеята е добра. Нека се разберем така, като почнем да скитаме из баровете нощем и някой намери добра кръчмичка с Диема Екстра да казва тук.

 

Real champs wont become....football for fallen stars and for models aint....Real cant play they are sloppy....The Ballet is folling down and the white is becoming grey....One team from Spain there is and Barsa is their name....

 

Футбола за Футболистите!!!!Балета за Реал!!!

Не е препоръчително да постваш подобни "истини" в тази тема. Че като гледам и ти си от отбор "черешки" :P

Link to comment
Share on other sites

Не е препоръчително да постваш подобни "истини" в тази тема. Че като гледам и ти си от отбор "черешки" :P

 

И защо пък да не е препорачително?

 

 

Barsa is the champion of this years festival

Real are going down do not doubt it

Real will meet the steel wall and wont go through it you know

Real are lame Barsa are Fame

You denny it?

Go F**k your self and dont doubt it

Valencia will win and Real will scream

For one nation one team Barsa is the theme

Botev have nothing to do with you issues man

Dont involve them in your pathetic scam

Real are weak you dont see it?

Here is something to prove it

Ronaldo with his big belly

Cant even hug his uncle Nelly

For Guti what can i say?

With his both left legs he cant score

Even if he is right in front of the door

Beckham...ha what is he doing here

I dont get it his place is on stage with his wife dancing.

Zidane reflects the sun of his square head you dont see it?

Go to the stadium and bring your glasses or you will be screawed

Shall i go on?What you dare me?

Ok...Ramos what kind of a name is that?

What is he a thief?Haha he s*cks man he cant hit a ball even if it fell on his head

Casillas how young is this dude?He looks 2...and acts like a baby

what he refuses to kick the ball...afraid that he will break his toe?

Or his afraid to mess up his pedicure...he is Beckhams b*tch you know that?

Here is you thruth man...you dare me again and you wont see the end!!!

 

Само мелодия липсва а?

Link to comment
Share on other sites

И защо пък да не е препорачително?

Barsa is the champion of this years festival

Real are going down do not doubt it

Real will meet the steel wall and wont go through it you know

Real are lame Barsa are Fame

You denny it?

Go F**k your self and dont doubt it

Valencia will win and Real will scream

For one nation one team Barsa is the theme

Botev have nothing to do with you issues man

Dont involve them in your pathetic scam

Real are weak you dont see it?

Here is something to prove it

Ronaldo with his big belly

Cant even hug his uncle Nelly

For Guti what can i say?

With his both left legs he cant score

Even if he is right in front of the door

Beckham...ha what is he doing here

I dont get it his place is on stage with his wife dancing.

Zidane reflects the sun of his square head you dont see it?

Go to the stadium and bring your glasses or you will be screawed

Shall i go on?What you dare me?

Ok...Ramos what kind of a name is that?

What is he a thief?Haha he s*cks man he cant hit a ball even if it fell on his head

Casillas how young is this dude?He looks 2...and acts like a baby

what he refuses to kick the ball...afraid that he will break his toe?

Or his afraid to mess up his pedicure...he is Beckhams b*tch you know that?

Here is you thruth man...you dare me again and you wont see the end!!!

 

Само мелодия липсва а?

А сега на български

:)

хахах,peja,явно етоо не гледа къде върви,хахаха

Загуба от Селта,стига бе те биха с несъщесвуващ гол,така че не се счита много като загуба ;)

Link to comment
Share on other sites

Реал биха 3 мача и вече много велики станаха. Къде бяхте при загубите от Лион, Селта и Еспаньол?

Какво ще рече това къде бяхме :confused Вкъщи си бяхме...

Между другото Реал спечели не 3, а 5 мача поред(ако броим и с Олимпиакос) и скоро ще станат 7 като бием Розенборг и Валенсия :) тази седмица!

P.S. peja е пoказал как един кол се блъска в друг :D

Link to comment
Share on other sites

А що не се обаждахте миналата година по това време? Можеби щото ви беше срам, че едвам взимахте точки с помоща на съдиите, а Барса мажеше наред. По-добре не си отваряйте устите още сега, защото "който се смее последен, се смее най-добре" ;)

Link to comment
Share on other sites

А що не се обаждахте миналата година по това време? Можеби щото ви беше срам, че едвам взимахте точки с помоща на съдиите, а Барса мажеше наред. По-добре не си отваряйте устите още сега, защото "който се смее последен, се смее най-добре" ;)

Ето и още един реши да се включи неподготвен :angry1

Темата за миналото първенство беше създадена през декември :excl:

И още нещо нещо - Барса като 'мажеше наред' защо сега не го прави? Защо не си гледате вашия отбор, а постоянно се занимавате с нашия?

Радваме се защото постигнахме няколко последователни успеха и очевидно сме по-силни от миналата година! :)

Барса е зле в момента, но от вас чета само критики към Реал!?

Link to comment
Share on other sites

някой от феновете на реал не гледа ли мача да каже как ни подпират съдиите :lol: Само БАРСЕЛОНА е, младежи :D

 

edit:айдее 3-ка си спечелиха

Link to comment
Share on other sites

edit:айдее 3-ка си спечелиха

и ний довечера :D След 0:0 първото полувреме си помислих,че пак е възможно да направите X :)

Абе тоя Меси,доста добре играе,'аресва ми момчето :lol:,имаше 1 атака в началото на 2рото полувреме премина през 3ма(е може би и защитниците толкова ги бива :bgrin: )

Жалко,че нема да дават мача по Д+ довечера.Аз незнам някой да си е купил права да гледа Диема Екстра :blink:(пък и ХБО не струва,като че ли,се стари филми дават :confused )

Link to comment
Share on other sites

аз откакто направиха тая мизерия диема съм много против тях. предпочитам да ги махнат и да пуснат 2 канала на които да дават английско и испанско първенство, но няма да стане, щото и ЕК имат далавера от цялата тая работа :angry1

Link to comment
Share on other sites

Е имат-имат, но и хората ще спрат да гледат, когато разберат, че се прецакват така :). Аз лично не познавам човек, който да ГЛЕДА мачовете от системата pay per view.

Link to comment
Share on other sites

и ний довечера :D След 0:0 първото полувреме си помислих,че пак е възможно да направите X :)

Абе тоя Меси,доста добре играе,'аресва ми момчето :lol:,имаше 1 атака в началото на 2рото полувреме премина през 3ма(е може би и защитниците толкова ги бива :bgrin: )

Жалко,че нема да дават мача по Д+ довечера.Аз незнам някой да си е купил права да гледа Диема Екстра :blink:(пък и ХБО не струва,като че ли,се стари филми дават :confused )

Меси на мен ми направи впечатление в един мач на ШЛ, но не се сещам с кой беше. Иначе много добре играе момчето и дано да продължава така да се наложи в състава :D А за HBO изобщо не си струва, но пък по Premiera sport редовно дават мачове и когато има ШЛ ги гледам комбинирано. Дори даваха и Атлетико - Барса когато по Диемата беше на "pay per view"

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...