Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Барселона - Валенсия (събитие 505; )

Барселона - Атлетико (събитие 504; )

 

Да ти @#$%! ...

 

Аз се чудя дали си мислят , че ще спечелят повече като дават мачовете за две левчета едното (даже не е 2 за лев :sayjin ) и ще ги гледат 5 човека :sick .

Както и да е :(

---------------

Реал правят интересен мач . Пожелавам им от сърце да задържат негативния резултат до края на мача :devil

 

ейй не горна греда :angry1 (100% не беше гол к'во са мислат толкова)

Link to comment
Share on other sites

няма гол,тея се объркаха нещо ;)

Е как ще са се объркали. Резултатът е 2:3, а и Реал биха център. Дано да са се объркали де :D , но мисля, че не са. А и този коментатор малко не говори , че резултатът е 2:3 :blink:

Link to comment
Share on other sites

Еми мога само да кажа честито на всички фенове на реал :punk Не гледах мача(само на края гледах)и не знам по какъв начин са паднали,но важното е че загубиха точки ...сега не ме е яд за Алавес-Барса :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Честито на феновете на реал :P Да паднат от Селта на Бернабеу :lol: А иначе тия глупости за pay per view са много кофти. За вички следващи мачове на Барса трябва да се плаща :(

Link to comment
Share on other sites

да паднат ? че то подедата за селта си беше чист подарък

вие кво мислите че барса няма пак да се издани(и то не само веднъж;) ) до края ? вярно е че са загубени точки но накрая който има повече той е шампион а не след 2рия кръг ... има още доста за гледане

Link to comment
Share on other sites

Мда, прав си. Освен това не се знае дали Испанската футболна федерация няма да отмени този гол, което е доста вероятно ;) и се надявам :)

Link to comment
Share on other sites

Мда, прав си. Освен това не се знае дали Испанската футболна федерация няма да отмени този гол, което е доста вероятно ;) и се надявам :)

мен пък много ме съмнява...все пак тва е испания а не англия ;)

смятам че реал играха добре но селта не им позволи да играят повече...то стена от 10 човека пред полето не се минава толкова лесно ;) реал играеха с топката през целия мач а селта на 3-4 мин я пипаха по веднъж ... но кво да се прави

Link to comment
Share on other sites

И аз така мисля.. :lol:

Мда, ама ако го направят това СРЕЩУ Барса няма да сте толкова щастливи, а ще се държите като нас феновете на Реал ... ама срещу Барса ме съмнява да го направят ;)

Link to comment
Share on other sites

Мда, ама ако го направят това СРЕЩУ Барса няма да сте толкова щастливи, а ще се държите като нас феновете на Реал ... ама срещу Барса ме съмнява да го направят ;)

не мисля че е направено нарочно, а си е неумишлена грешка на съдята

Link to comment
Share on other sites

Ебахти простаците. Миналта година Ню Касъл такъв гол отпори във врата на Манчестър Юнайтед че ще да са скъса мрежата. Тогава маолумниците Кватенбърг и дори помощник садята не го зачетоха.. Тази вечер в Мадрид - 70 на 30% владение в полза на Реал и някаф киор китук садя свири гол, където топката дори не удари и гол линията. В Испания започнаха да му викат - "гола фантом" :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мда, ама ако го направят това СРЕЩУ Барса няма да сте толкова щастливи, а ще се държите като нас феновете на Реал ... ама срещу Барса ме съмнява да го направят ;)

Що тъй та съмнява ? :zzz

 

100% съм сигурен , че няма да отменят гола ;) . Иначе кофти се получи (за феновете на Реал) , но ако вземете да твърдите , че е направена нарочно тази съдийска грешка :lol: :lol: :lol: доста смешно ще се получи ;) . Споко това е само началото на сезона има време B)

Link to comment
Share on other sites

Мда. Представям си как Барса падат от измислен гол и ти умираш от кеф :blink: .Знам, че е началото, но дано да не се окаже и началото на края за Реал и то заради съдията ... :huh:

 

А и не , без да иска свири и показа, че гол има :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Добре де резила на Реал се видя и без тоя гол. И 2:2 си е доста унизително с новак у дома

Еми аз предпочитам 2:2 отколкото 2:3 ;). Има разлика. 1 точка е, но все пак я има разликата. А и не се знае дали тогава нямаше да вкарат гол :huh:

Link to comment
Share on other sites

Добре де резила на Реал се видя и без тоя гол. И 2:2 си е доста унизително с новак у дома

реал смазаха селта и освен това робиньо вкара съвсем редовен гол след това...

 

и тихо да не отворим темата за милан ;) и как се представиха миналия кръг :P

Link to comment
Share on other sites

и тихо да не отворим темата за милан ;) и как се представиха миналия кръг  :P

И за Барса ;). Ама не е в това проблема. Няма значение смазването и това, което щяло да стане, защото гола е факт и нищо не може да се направи. Има много мачове до края. Освен това гола на Рубиньо не беше съвсем редовен :bgrin:

 

P.S. Вече се чудя как да пиша - РОбиньо или РУбиньо ?

 

@Slain, защото видях на много места (във форума) да пишат РУбиньо :blink:

 

P.S.2 Ти от кога си за Реал ? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...