Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

И за Барса ;). Ама не е в това проблема. Няма значение смазването и това, което щяло да стане, защото гола е факт и нищо не може да се направи. Има много мачове до края. Освен това гола на Рубиньо не беше съвсем редовен  :bgrin:

 

P.S. Вече се чудя как да пиша - РОбиньо или РУбиньо ?

а бе то няма смисъл да спорим... то е ясно че всеки си държи на отбора и тва е :) а пък за рОбиньо :Р а бее.... гледай му го от фанелката :Р

 

 

на мен ми се струва много странна тактиката на атлетико...как може да остави кежман и мартин резерви ???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
реал смазаха селта и освен това робиньо вкара съвсем редовен гол след това...

 

и тихо да не отворим темата за милан ;) и как се представиха миналия кръг  :P

ако беше видял терена за игра (ако изобщо може да се нарече терен) за мача на Милан. То беше някво море. А и е като гости. Изобщо нямат място за сравнение 2-та мача. Условията за игра не бяха равни

Link to comment
Share on other sites

ако беше видял терена за игра (ако изобщо може да се нарече терен) за мача на Милан. То беше някво море. А и е като гости. Изобщо нямат място за сравнение 2-та мача

а бе няма значение гости или домакини...тва са милан(както и реал,барса,челси и т.н.) отбори който трябва винаги да побеждават...еми ти си недоволен от терена в тоя мач аз пък съм недоволен че селта цял мач играха 10 човека отзад...

 

а бе няма смисъл да спорим :) не ми се занимава

Link to comment
Share on other sites

Toва, че Селта играли с 10 човека е според правилата и никой не може да се оплаква. Но терена определено не ставаше за игра, но съдята е блял някъде и не е отложил мача.

 

А и от кога си за Реал ??

Link to comment
Share on other sites

Toва, че Селта играли с 10 човека е според правилата и никой не може да се оплаква. Но терена определено не ставаше за игра, но съдята е блял някъде и не е отложил мача.

 

А и от кога си за Реал ??

А в този мач съдията бля и ОТСЪДИ гол , който не съществуваше... но няма значение, вече е факт и това са излишни спорове

 

@Slain, от тази година ли си за Реал, защото не бях забелязал да пишеш положителни неща за тях и бях останал с впечетлението, че си от Барса :huh:

Link to comment
Share on other sites

Абе има разлика между 2-те отсъждания на съдиите. Едното (гола на Селта) става за стотни от секундата, докато съдята на Милан е бил сигурно сляп, за да не забележи че терена не става за игра

Link to comment
Share on other sites

А и от кога си за Реал ??

 

 

@Slain, от тази година ли си за Реал, защото не бях забелязал да пишеш положителни неща за тях и бях останал с впечетлението, че си от Барса  :huh:

някъде от -1997-1998 ;) скоро ли е ? :)

Link to comment
Share on other sites

Това е добре, но защо миналата година не пишеше ЗА Реал, или аз не съм забелязал - следях темата? :blink: Радвам се, че си за Реал ;)

 

Някой знае ли защо треньора на Атлетико не пусна и Петров и Кежман ? Някакви контузии ли, защото е малко глупавичко ако са здрави и той просто ги държи да търкат скамейката :huh: ?

Link to comment
Share on other sites

Това е добре, но защо миналата година не пишеше ЗА Реал, или аз не съм забелязал - следях темата?  :blink: Радвам се, че си за Реал ;)

 

Някой знае ли защо треньора на Атлетико не пусна и Петров и Кежман ? Някакви контузии ли, защото е малко глупавичко ако са здрави и той просто ги държи да търкат скамейката  :huh: ?

явно не си забелязал ... пък и не пиша всеки ден :Р

 

явно Карлос Биянки им е дал почивка но мисля че са влезнали през 2рото ;)

Link to comment
Share on other sites

докажи че си писал за Реал с линк. И аз не съм забелязал, даже се учудих, мисля че си писал против реал

да доказвам ? хахаха...айде не ме разсмивай...

ей сега ще тръгна да си ровя из мненията

 

а и незнам що мислиш че трябва да ти доказвам нещо ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Абе явно 3мата се бъркаме (няк'во яко разминаване прилика на никове , аватари :blink: ) , защото Slain няма и пост в старата тема , а пък ние го убеждаваме , че е за Барса :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Верно. Имам някаква грешна представа за него :huh: . Досега все си мислех, че е от Барса, но това явно не е така и се радвам, много се радвам ;)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли защо треньора на Атлетико не пусна и Петров и Кежман ? Някакви контузии ли, защото е малко глупавичко ако са здрави и той просто ги държи да търкат скамейката  :huh: ?

Имаха почивка заради мачовете България - Исландия и Испания - Сърбия.

Кежман не го пусна цял мач, а Петров влезна в средата на второто полувреме някъде.

 

Аз лично, не разбирам този ход на Бианки, те щяха да издържат цял мач, а бяха важни футболисти... :huh:

 

Все пак всичко свърши, а Атлетико загубиха драматично с минимален резултат в полза на Депортиво.

Link to comment
Share on other sites

Мача на Реал показа две наща ясно:

1. Съдииството в Испания е под всякакавя критика(не само третия гол на Селта, а и вижте какви дузпи се свирят и какъв гол се отмени на Робиньо в края :blink: )Отдавна не се бях ядосвал толкова на мач :angry:

2. В Испания слаби отбори просто няма :) Уж за Англия се говори това, но там вече не е така, докато в Испания и новаците взимат точки от най-силните. Селта игра отлично! Верно, че вкараха от 1 положение 3 гола, но наистина заслужаваха да вземат нещо от този мач. Колкото до Реал, в никакъв случай пък не заслужаваше да загуби.

Комбинациите между Роналдо, Робиньо и Баптища бяха невероятни и започвам да се чудя има ли място за Раул в отбора :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Мача на Реал показа две наща ясно:

1. Съдииството в Испания е под всякакавя критика(не само третия гол на Селта, а и вижте какви дузпи се свирят и какъв гол се отмени на Робиньо в края :blink: )Отдавна се бях ядосвал толкова на мач :angry:

2. В Испания слаби отбори просто няма :) Уж за Англия се говори това, но там вече не е така, докато в Испания и новаците взимат точки от най-силните. Селта игра отлично! Верно, че вкараха от 1 положение 3 гола, но наистина заслужаваха да вземат нещо от този мач. Колкото до Реал, в никакъв случай пък не заслужаваше да загуби.

Комбинациите между Роналдо, Робиньо и Баптища бяха невероятни и започвам да се чудя има ли място за Раул в отбора :unsure:

1. Нека си говорим истината. Дузпа за Реал нямаше, защото Баптиста се хвърли като тюфлек в наказателното поле без да има никакво съприкосновение. А дузпата на Селта си я имаше, защото Павон (или който беше там незнам точно) Удари 1во топката с ръка и след това удари и нападателя при борбата си за висока топка - на повторенията се видя много ясно. Обаче като дават за вас дузпи не казвате, че съдийството е слабо нали? Верно е, че сте фенове на Реал и е тежко да паднете от Селта на Бернабеу, но все пак няма смисъл да си кривим душите...

2.Тук вече съм напълно съгласен. Испанците от 2-3 години имат според мен най-силното първенство и това го казах и в темата за "най-силното първенство" :) Просто в Англия играят 4-5 отбора по-интересно и различно, а в Испания всеки се опитва да играе по-атакуващ и атрактивен футбол, независимо дали е новак в групата или е шампион.

Link to comment
Share on other sites

1. Нека си говорим истината. Дузпа за Реал нямаше, защото Баптиста се хвърли като тюфлек в наказателното поле без да има никакво съприкосновение.

тук си в грешка защото много ясно се видя как защитника на селта закачи левия крак на баптища ... така че дузпа си имаше

Link to comment
Share on other sites

тук си в грешка защото много ясно се видя как защитника на селта закачи левия крак на баптища ... така че дузпа си имаше

Много си прав ;). Това е истината. И аз бях в грешка като си мислех, че дузпата е измислена в началото, но след като видях повторенията съм сигурен, че дузпа имаше. Защитникът закачи крака на Баптища и той падна, макар и падането му беше малко смешно, но дузпа имаше и съм сигурен в това. Не го казвам като фен ;)

Link to comment
Share on other sites

Йоо. Реал играят с 4 нападателя  :blink: . Бива, бива ;).

 

П.П. Барса от колко са ? И по ДЕ ли ще ги дават ?

Барса не са почнали от 22:00 ще играят.

Дано ги бием през второто полувреме :)

Link to comment
Share on other sites

Не, не, не, не, не. Баси, взе да им става навик на тея тъпи съдии. Ту има нарушение, ту няма. Един път няма да вземат твърдо и окончателно решение :angry1

Link to comment
Share on other sites

Йоо. Реал играят с 4 нападателя  :blink: . Бива, бива ;).

 

П.П. Барса от колко са ? И по ДЕ ли ще ги дават ?

Барса майче по диема екстра , да :( . А реал нещо се излагат мощно ... все пак има време до края на мача :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...