Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Стига с тея съдии. При гол не се дава дузпа. 1:0 за Еспаньол :punk

Еми ок, ама защо първи свири, а после отменя решението си, както в мача със Селта ?! Защо един път не го направят с Барса или Милан, тогава да видим как ще мрънкаш ти !?! :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Греда ... съдията е виновен :excl:

 

Много нападат Реал бре ... и нищо не правят засега

 

я , пича за 27 000 000 евро (според коментатора , не знам колко е :blink: ) хвана червения :love идеално ;)

________________________________________________

Времето изтича :ghost

Link to comment
Share on other sites

В последните 2 шампионатни мача играхме по-добре, атакувахме повече, но загубихме :cry . Не знам защо се получава така, но е доста гадно :angry: . Явно Зидан е доста важен за Реал,но това е лошо, защото е стар и ще се отказва скоро. :(

 

Мдаа, доста добри неща свършиха "новите" , особено Баптища и Рамос ;)

Link to comment
Share on other sites

Аъахахахахахха Баптища и той хвана червения пич :lol: :lol: . Съдията е виновен B)

Тоя глупак с такова грубо и безмислено влизане ще вземе да му стрши крака :angry: . Точно в глезена :sick ...

Link to comment
Share on other sites

Аъахахахахахха Баптища и той хвана червения пич  :lol:  :lol: . Съдията е виновен  B)

Тоя глупак с такова грубо и безмислено влизане ще вземе да му стрши крака  :angry: . Точно в глезена  :sick  ...

Т'ва е единственото хубаво нещо, което се случи в този мач (влизането). Все пак е "звяра" ;).

 

От къде разбра, че е глупак, да не му е стршил крака :) ? Яко, ако е !

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е единственото хубаво нещо, което се случи в този мач (влизането). Все пак е "звяра" ;).

 

От къде разбра, че е глупак, да не му е стршил крака :) ? Яко, ако е !

знаиш колко е яко да ти счупят крака по тоя начин, ако ти се случи едва ли ще си толкова радостен :angry1 ако беше в англия тва, баптища щеше да си почине няколко месеца :angry:

 

иначе кво да кажа за играта на реал, тая година нема влезнат в ШЛ ;)

Link to comment
Share on other sites

Т'ва е единственото хубаво нещо, което се случи в този мач (влизането). Все пак е "звяра" ;).

 

От къде разбра, че е глупак, да не му е стршил крака :) ? Яко, ако е !

 

Да , много яко ако му е строшил крака ... белия балет :unsure: . Невероятен отбор :tongue . Много яка логика вкарваш ... Що пък да беше единственото хубаво нещо . Опс ... за вашият отбор :woot май това беше единственото :zzz , иначе на мен горната греда по ми хареса , но не може да се сравнява с такова изпълнение B) . Все пак е нарушение за картон ... кой знае , ако му е счупил крака може пък да ви дадат 3 точки :lol: :lol: . П.П колко загуби поредни казаха , че не чух :ghost :devil . Като е толкова яко вземи и ти си счупи крака :blink: не е толкова трудно , а пък е "яко" , нали :love

Link to comment
Share on other sites

no comment взе на мен да ми писва,верно съдиите ама и Реал тц тц...Рубинио безобразно слаб,никва скорост в играта му...Роналдо какво се мъчи да напрай тоя ве,да мине целия отбор ли?! :angry1 Фане топката и все иска да мине през 3ма,омфг...незнам вече...Бекам и той,пффф...Едва ли така ще се земе няква титла тоя сезон :excl:

Съдията,тряяше да даде дузпа,щот всички чухме сигнала и играчите спряха да играят...

Е,кво ся кво др.седмица ако напраим X пак добре без Зидан,Баптища,Рамос...Май ше му бият дузпата на Вандерлей :huh:

Link to comment
Share on other sites

знаиш колко е яко да ти счупят крака по тоя начин, ако ти се случи едва ли ще си толкова радостен :angry1 ако беше в англия тва, баптища щеше да си почине няколко месеца :angry:

 

иначе кво да кажа за играта на реал, тая година нема влезнат в ШЛ ;)

Честно казано не знам к'во е да ти счупят крака по тозин начин , и не искам да разбера ;).

Я кажи, колко месеца Лампард си почиваше, след като счупи крака на играч от Ливърпул (ако не се лъжа май беше Траоре, ама май се лъжа).

 

Позната история, резултатите на Реал са като тези на Барса преди 2-3 години, но въпросът е, че каталунците се оправиха, а не знам дали ние ще се оправим

 

Да , много яко ако му е строшил крака ... белия балет  :unsure: . Невероятен отбор  :tongue . Много яка логика вкарваш ... Що пък да беше единственото хубаво нещо . Опс ... за вашият отбор  :woot май това беше единственото  :zzz  , иначе на мен горната греда по ми хареса , но не може да се сравнява с такова изпълнение  B) . Все пак е нарушение за картон ... кой знае , ако му е счупил крака може пък да ви дадат 3 точки  :lol:  :lol: . П.П колко загуби поредни казаха , че не чух  :ghost  :devil . Като е толкова яко вземи и ти си счупи крака  :blink: не е толкова трудно , а пък е "яко" , нали  :love

Трудно ще да е чуеш, след като пиша :lol: , а пък и като не четеш :angry: , става още по-зле. Все пак казах ШАМПИОНАТНИ ! А и си личи, че не си гледал мача де :lol: .

Link to comment
Share on other sites

no comment взе на мен да ми писва,верно съдиите ама и Реал тц тц...Рубинио безобразно слаб,никва скорост в играта му...Роналдо какво се мъчи да напрай тоя ве,да мине целия отбор ли?! :angry1 Фане топката и все иска да мине през 3ма,омфг...незнам вече...Бекам и той,пффф...Едва ли така ще се земе няква титла тоя сезон  :excl:

Съдията,тряяше да даде дузпа,щот всички чухме сигнала и играчите спряха да играят...

Е,кво ся кво др.седмица ако напраим X пак добре без Зидан,Баптища,Рамос...Май ше му бият дузпата на Вандерлей  :huh:

А имате претенции за много титли :blink: ... как може Х да е добре при толкова много звезди в отбора ? Уж в Реал се блъскат звездите ... играчи като Оуен не могат да си намерят място в отбора , а без 3ма играчи се молите за хикс ... И какво , ако беше дал дузпа , вратаря ви 100% щеше да я хване ли ? (верно хвана 1-2 напоследък , ама е смешно да мислиш , че е задължително да я хване) . Оповавш се на глупости :excl: Верно ги няма ключови игрчи , ама за отбор от класата на Реал не е добре да се молите за равенство ...

------

Ама стига безмислени спорове , че ще вземат да затворят темата :sayjin ... Да видим какво ще направи и Барса днес :ph34r:

 

____

Все пак казах ШАМПИОНАТНИ ! А и си личи, че не си гледал мача де  .
Мача наистина не съм го гледал (само последните минути и то , за да се посмея ;) ) иначе 2 поредни в шампионата и 3 общо загуби е дста добро постижение :unsure:
Link to comment
Share on other sites

Честно казано не знам к'во е да ти счупят крака по тозин начин , и не искам да разбера ;).

Я кажи, колко месеца Лампард си почиваше, след като счупи крака на играч от Ливърпул (ако не се лъжа май беше Траоре, ама май се лъжа).

 

лампард играе в националния не могат да го накажат кой знае колко. най-пресния ми спомен е с рой киин от манчестър, но не си спомням за колко го бяха наказали :bgrin:

 

@Divaka, роналдо е минавал през "цял" отбор, когато играеше в барса и интер. за съжаление след контузиите на коляното не е вече същия :( не ми се ядосвайте, но ще се оправите само, когато президентът ви разбере, че отбор не се прави от звезди. защото тези хора са постигнали всичко във футбола и е много трудно да се мотивират. да не говорим, че вече са на годинки :(

 

Peace \/ :P

 

едит: @dunata, не си спомням :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

лампард играе в националния не могат да го накажат кой знае колко. най-пресния ми спомен е с рой киин от манчестър, но не си спомням за колко го бяха наказали :bgrin:

 

@Divaka, роналдо е минавал през "цял" отбор, когато играеше в барса и интер. за съжаление след контузиите на коляното не е вече същия :( не ми се ядосвайте, но ще се оправите само, когато президентът ви разбере, че отбор не се прави от звезди. защото тези хора са постигнали всичко във футбола и е много трудно да се мотивират. да не говорим, че вече са на годинки :(

 

Peace \/ :P

Да. Много трудно се съставя и мотивира отбор със супер звезди, които са печелели всичко, с много пари, острови и не знам си к'во, и вече няма за какво да играят. За това исках нов президент, но 1 птичка пролет не прави :(

 

Все пак е по добре да ти кажат дузпа отколкото нереален гол.

Мда. По-добре е дузпа, все пак има шанс да я спаси, макар че Иван Де Ля Пеня е страхотен изпълнител на статични положения ...

 

P.S. @ Stenli, все пак на Траоре ли счупиха крака ? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Младеж,виж кво щи кажа

Поне да я беше надувал тая свирка :angry1 Да я беше надул след кат беше излязла топката в аут или да я беше вкарал,ако вкара,вкара,ако вратаря спаси хубу,да свири дузпа поне да не внася смут у играчите на Реал и да спират да играят...защитата сигурно пак ще е разграден двор,Раул защо играе изобщо?Да,показа добра игра,позавзе се в края на миналия сезон,но тия 3,4 мача е пълна скръб...Просто Реал с тая игра ме накараха да бъда пасимист.Няма го онзи хъс и желание за игра както от едно време,онзи финес с който се влажееше топката с технични и разнообразни подавания и изпълнения,вероятно няма да и да се върне това време :cry :love

 

алтетико и барса 1:1

Link to comment
Share on other sites

Барса засега равен (както спомена Divaka) ... доста бързичко са си разменили по 1 попадение ;) . Ух как ми се гледа :( . Тъпата диема екстра :sick

Link to comment
Share on other sites

Петров прави луд мач в Мадрид!

А тея ****** от Диема Екстра искат зелено, за да го пуснат :angry1

 

Отменили са реален гол на нашия и той е почнал да псува много яко...Дано не го изгонят! Асистенцията към Торес също е негова. Публиката скандира името на Мартин.

Link to comment
Share on other sites

Петров прави луд мач в Мадрид!

А тея ****** от Диема Екстра искат зелено, за да го пуснат  :angry1

 

Отменили са реален гол на нашия и той е почнал да псува много яко...Дано не го изгонят! Асистенцията към Торес също е негова. Публиката скандира името на Мартин.

Супер, браво на Мартин. Ще скандиран, но срещу 12 играча + страничните, не се играе ;)

Link to comment
Share on other sites

Браво на Марто , прави супер мачове в испания и се адаптира доста бързо . Поздравления ;) . Атлетико са ми сред фаворитете в Испания . Супер отбор :excl:

охо . Атлетико повежда

Atletico Madrid 2 - 1 Barcelona

Link to comment
Share on other sites

Атлетко вкарват на Барса "още от съблекалните" :D

Резултатът е 2:1, голът е реализиран от Кежман, а Петров мачка :punk

 

67-ма минута

Атлетико остават с 10 човека

Link to comment
Share on other sites

Атлетко вкарват на Барса "още от съблекалните"  :D

Резултатът е 2:1, голът е реализиран от Кежман, а Петров мачка  :punk

Айде наще ! Браво на Атлетико и особено на Марто ;). Щом бият Барса + съдиите, значи са много добър отбор. Вярвам, че ще успеят да победят каталунците

Link to comment
Share on other sites

Атлетико Мадрид - Барселона 2:1

 

Честита първа победа в Испания на Мартин Петров и поздравления за чудесната му игра!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...