Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Заблуден си ти. Барселона например е в групата с най-измекярските отбори в ШЛ. В директните елеминации, ако се паднете с Челси пак или Ювентус отнво си оставате само претенденти :P

 

 

Не отричам. Но както казах преди част от ядрото на Реал ти първа се изгражда и по мое мнение до към средата на сезона все още ще има частични проблеми до пълното сработване на тима. Що се отнася до Лион, чака ги същото, което се случи с Барселона на Естадио Бернабеу :P

 

 

 

Мухаха, къртиш ;).

 

Veseo, няма да е зле да слагаш по-нови мачове ;). Защото само създаваш теми, а не се "грижиш" за тях, което vas90 щеше със сигурност да направи ... :devil

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Някой знае ли дали ще дават мача:Атлетико Мадрид-Реал Мадрид?И ако можете да ми дадете линк към сайта на Диема+,да си гледам седмичната програма :)

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали ще дават мача:Атлетико Мадрид-Реал Мадрид?И ако можете да ми дадете линк към сайта на Диема+,да си гледам седмичната програма :)

ще го дават по диема екстра разбира се :cry

Link to comment
Share on other sites

Айде,честита точка на Барса

Депортиво-Барса 3:3

Поредния X,който устройва Реал,дано се повтори резулата от миналата година срещу Атлетико :D

 

ЕДИТ:Стенли,дузпа бе дадена и за Барса,така че работата е уравновесена

Link to comment
Share on other sites

Айде,честита точка на Барса

Депортиво-Барса 3:3

Поредния X,който устройва Реал,дано се повтори резулата от миналата година срещу Атлетико :D

ами червен картон и дузпа за реал. и да е имало някаква вероятност да се повтори нещо вече няма такъв шанс. и после мрънкалясвате, че съдиите помагали на барса :lol:

Link to comment
Share on other sites

Поне доколкото успях да видя от лагавия си нет, "дузпата" беше за почти напълно чист шпагат, който ПОНЕ изби топката, а може би закачи и нападателя. Както знаем ако топката е ударена, фал няма, пък камоли дузпа + червен картон в 6 минута на мача.

 

"И да не върви нещо в Реал, все ще има съдии и ще спасяват положението" ;) "Но и те някога ще изчезнат"

Link to comment
Share on other sites

Айде са на кривата ръкета....От начлото на сезона Барселона сигурно плучи 15 дузпи време и Реал да получи този шанс.

62' Atletico Madrid 0 - 2 Real Madrid Роналдо надъни деветия си гол на Атлетико. А Мартин Петров да духа супата. И той зе големи да ги дава като бат Ицо селяндура. "Ще се класираме на световното в Германия"... "Бихме Барселона ще бием и Реал"... МухауахА ПРЕТЕНДЕНДТИ :bgrin: И двамата с пръст в уста обаче

 

@veseo, Къде гледаш мача?

Link to comment
Share on other sites

"Гледах" го онлайн на CCTV-5 от мрежата на PPLive(за повече инфо - темата за Live Soccer Streams). Лошото беше, че изискваше 800 kbps стабилни и затова лагваше :(

 

И все пак ако съдията не беше осакатил отбора на Атлетико още в 6 минута и не беше измислил дузпата, беше напълно вероятно да врътнете едно реми, или нещо по-лошо за Реал :) Но няма, хората се уплашиха, че и тая година Реал ще са с пръст в уста и тръгнаха да помагат кой с каквото може. Наблюдавайте сега само Хетафе какво рязане ще отнесат ;)

Link to comment
Share on other sites

FT' Atletico Madrid 0 - 3 Real Madrid

Роналдо сипна поредния хеттрик на Атлетико. Същият резултат от минлата година. Много от рано зе да ми мирише на шампионска титла :P А феновете на Барса ако имат малко срам точно те няма да ми говорат за дузпи. От началото на сезона ми е лесно да посоча, кои мачове *нямате* отсъдена във ваша полза дузпа (2,3 мача).

Link to comment
Share on other sites

FT' Atletico Madrid 0 - 3 Real Madrid

Роналдо сипна поредния хеттрик на Атлетико. Същият резултат от минлата година. Много от рано зе да ми мирише на шампионска титла :P А феновете на Барса ако имат малко срам точно те няма да ми говорат за дузпи. От началото на сезона ми е лесно да посоча, кои мачове *нямате* отсъдена във ваша полза дузпа (2,3 мача).

 

 

Тоз пък,недей бърза толкова де :) Има твърде много време още+преките двубой ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе весео и компания,кога ще спрете да критикувате Реал и как съдиите помагали.Човека е видял дузпа,дузпа...съдията решава!И я отвори livescore.com и виж добре...Дадена е дузпа и за Барса,така че стига сте ревали,кой бил подкрепян!Това че Барса не могат да си задържат аванса от 2 гола 15 минути преди края на мача е техен проблем.

Честита ни победа

Link to comment
Share on other sites

Барселона стават от мач на мач по-смешни. :D Депортиво им набута 3 гола с 4 удара към вратата :devil

peja, и на мен започва да ми мирише на титла :) За последните четири мача головата ни разлика е 13:1 :P А Роналдо както го е подкарал ще си преизпълни обещанието от 35 гола за този сезон :)

Link to comment
Share on other sites

Еее бахти направихте една хубава серия и се насрахте майна. Барса миналата година като мачкаше що не се обаждахте бе? Всеки отбор има своите слаби моменти. И да мислите за титла още е рано. Не се знае как ще тръгне играта и на Барса и на Реал след зимната пауза, такаче за титла все още само можете да мечтаете

Link to comment
Share on other sites

За титла е още доста рано, но все пак ;). Честито на всички фенове на Реал ;).

А , забравих - ето още една разлика :

Атлетико Мадрид - Барселона 2:1

Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 0:3 :)

Link to comment
Share on other sites

Барса наистина са в много добра форма и са основен претендент в Испания и в ШЛ,но не трябва да се забравя за другите силни отбори като Байерн М,Манчестър(макар слаби сега...ще влезнат във форма),Челси,Арснела

Link to comment
Share on other sites

За титла е още доста рано, но все пак ;). Честито на всички фенове на Реал ;).

А , забравих - ето още една разлика :

Атлетико Мадрид - Барселона 2:1

Атлетико Мадрид - Реал Мадрид 0:3 :)

Марек са побеждавали Байерн, Марек са падали от Рилски Спортист, Байерн са побеждавали Милан, Милан са размазвали Реал М с 5:0

От всичко това следва, че Рилски Спортист ще разнебитят Реал М с поне 7-8 гола :punk

Link to comment
Share on other sites

Барса наистина са в много добра форма и са основен претендент в Испания и в ШЛ,но не трябва да се забравя за другите силни отбори като Байерн М,Манчестър(макар слаби сега...ще влезнат във форма),Челси,Арснела

 

Барса са в добра форма ? Серизно :) ? След 7 кръга изостават на 5 точки от Реал ;), освен това са 5-ти, а 70% от отборите не се изиграли своите мачове :), но са в добра форма :)

 

Марек са побеждавали Байерн, Марек са падали от Рилски Спортист, Байерн са побеждавали Милан, Милан са размазвали Реал М с 5:0

От всичко това следва, че Рилски Спортист ще разнебитят Реал М с поне 7-8 гола :punk

 

Хехе :). Жалко само, че е невъзможно :). Защото Рилски Спортист никога няма да отидат в ШЛ, за да играят с Реал :). Единствената надежда това да стане е в приятелски мая :) ...

Link to comment
Share on other sites

Хехе :). Жалко само, че е невъзможно :). Защото Рилски Спортист никога няма да отидат в ШЛ, за да играят с Реал :). Единствената надежда това да стане е в приятелски мая :) ...

Спокойно, от сигурен източник знам, че Реал постоянно пращат факсове на Рилски спортист да се молят за приятелски мач, но нашите не ги получават...защото нямат факс :)

А пък и неискали да се излагат, щото си били спукали топката и няма как да играят.

 

А ти хич не подценявай Рилски Спортист, защото чух че в отбора имало някакъв по черничък така от ромски произход, викали му роналдото ;)

Link to comment
Share on other sites

Барса са в добра форма ? Серизно :) ? След 7 кръга изостават на 5 точки от Реал ;), освен това са 5-ти, а 70% от отборите не се изиграли своите мачове :), но са в добра форма :)

хмз.....пич гледай играта е.....стига с тея резултати.3-3

с депортиво кво да не е лош резултат...депортиво са име!!!!

важна е играта,а резултатите ще дойдат бъди сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Реал зе да мачка, да излиза на пред и се почнаха простотиите. Рилски спортист, Марек незнам си кво. Глупости на таркалета. Истината е че Реал ще са шампион на Испания, ако освен не им тръгне играта в ШЛ и загърбят Ла Лига. Още по-голяма истина е че Мадрид щяха да са шампион и миналата година, ако не бяха треньорските смяни, липса на играчи и куп други проблеми които забавиха отбора. След като дойде Люксембурго с небалансиран състав, и слаби резултати обърна нещата като до последно БарЦелона бяха на трън. Тази година с класни попълнения, стабилна подготовка и сериозен трньор нещата утиват към най-логичното нещо - Реал шампион. Типърва отбора ще показва силни моменти. Барса с тия игри трябва да са притеснява за участието си в ШЛ догодина.

Link to comment
Share on other sites

победихте в 4 мача и станахте шампиони :lol: и от тея 4 мача срещу колко от силните отбори в испания играхте ---> 1 ако броим атлетико за силен отбор. да не говорим, че съдията реши изхода още в 6-тата минута и вие вече мачкате :blink: ще ви хванат някой по смислен отбор като лион и ще ви свалят на земята, ама нямате такива мачове засега :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Уоу, уоу, уоу. Фен на кой отбор говори за съдията ?! Ааа Барса, още сте в топ10 заради съдиите ;) , така че ...

на майорка, що?!

 

едит: братчеда е решил да се включи в дискусията, сори, аз още съм от барса и общо взето подкрепям неговото мнение по горе :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...