Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Честито на Барса, иначе Ето'о пак кърти от дузпа. И естествено след намеса на съдията (червен картон за най-добрия футболист на Бетис) Барса бият, но не съм гледал мача и не знам дали е заслужено, или не ;).

 

А утре мача на Реал ще го дават ли ? Малко в ранен час е :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply
Честито на Барса, иначе Ето'о пак кърти от дузпа. И естествено след намеса на съдията (червен картон за най-добрия футболист на Бетис) Барса бият, но не съм гледал мача и не знам дали е заслужено, или не ;).

 

А утре мача на Реал ще го дават ли ? Малко в ранен час е  :blink:

Мерси Мерси :D Ето'о изпусна дузпа ама после се реваншира с 2 гола такаче всичко е ОК :D

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам в програмата по-горе, часовете са дадени в средно европейско време, а не в българско :unsure:

Мачът е от 18.00 по Д+ :)

Да бе знам, че е в 18.00, ама повечето мачове на Реал са в 21.00+ , а сега в 18.00, това ми направи впечетление :blink:

Link to comment
Share on other sites

Браво , не гледах мача , но след като е 3 би трябвало да е заслужено  :ghost

Ами чесно казано Алавес заслужаваха първото да вкарат поне 1 гол, можби защото Реал не бяха добре ориентирани и допускаха много грешки в средата на терена

Link to comment
Share on other sites

Браво , не гледах мача , но след като е 3 би трябвало да е заслужено  :ghost

А ти каза "Х" ;)

 

Радвам се за Реал, макар и със слаба игра , бихме

 

Една фраза от коментатора "Големият отбор е този, който бие със слаба игра" ... :excl:

Link to comment
Share on other sites

Ква слаба игра Алавес като се затворили как да играят Реал заедно с вратаря  напред ли?

А да не би да играха добре :confused Първото не можаха 1 пас в средата на терена да си подадът, а да не говорим Бекъм колко грешки направи...

Link to comment
Share on other sites

А ти каза "Х" ;)

 

Радвам се за Реал, макар и със слаба игра , бихме

 

Една фраза от коментатора "Големият отбор е този, който бие със слаба игра" ...  :excl:

Кво съм казал :confused ... къде пък съм казвал Х ?

Link to comment
Share on other sites

Не може през цялото време отбора да играе на високо ниво има и грешки има и спад в играта, но накрая от класическия резултат се вижда кой е играл по - добре.

Link to comment
Share on other sites

Кво съм казал  :confused ... къде пък съм казвал Х ?

Уупс, грешка :). Нещо не съм чул, каза "Пожелавам им така да свършат", нали ? (когато ти казах, че са на полувремето са Х)

 

@Botev1912 , онова си беше чист късмет, с една атака 1 гол, а не това нашето :)

Link to comment
Share on other sites

@Botev1912 , онова си беше чист късмет, с една атака 1 гол, а не това нашето :)

ми точно тва е, че на по-силните 1 удар им е достатъчен да си решат мача в своя полза, макар и с късмет в тоя мач. А и то е казано, че късмета отива при по-добрия (с леки изключения)

Link to comment
Share on other sites

ми точно тва е, че на по-силните 1 удар им е достатъчен да си решат мача в своя полза, макар и с късмет в тоя мач. А и то е казано, че късмета отива при по-добрия (с леки изключения)

Да де :D , Милан бяха отбора с късмета :bgrin: (базик)

 

Защо не дават мача на Селта, и одеве не даваха мача на Атлетик ? :blink:

 

Упс, дават мача на Селта по Д+ :D А тея Севиля ... 2 дузпи ;), но изпуснаха 1 :)

Link to comment
Share on other sites

Селта одрусаха и Севиля :woot Докога ли ще продължава тяхната серия незнам, но определено ме кефят :D

 

П.П @Botev1912 сега разбирам защо Ботев никога нямат късмет :)  :lol:

Mда, къртат

 

Обаче има нещо сходно с играна на Хетафе и тази на Леванте миналата година. Треньорът на Хетафе е същия, който беше и на Леванте (Берн Шустер ли беше ? :confused ). Миналата година Леванте започнаха супер силно първенството и бяха доста време в топ 5, но изведнъж след това формата им спадна и започнаха да трупад поражение след поражение :(. Та Хетафе тази година започват по същия начин, дано после да не пропаднат и д ане изпаднат от Примера, както стана с Леванте. Кефят ме като отбор, защото без никакви звезди, правят неща, които дори Реал, Барса, Валенсия, Бетис, Виляреал ... не могат да направят ... А и Хетафе е много красиво преградие на Мадрид ;)

Link to comment
Share on other sites

Съжелявам за офтопика ама един приятел ме кара да му намеря снимка на отбора на Валенсия от сезон 1999-2000 година някой ако може да помогна да го направи МОЛЯ!!!Търсих в гуугъл в сайта на Валенсия....нищо...вие сте ми шанса благодаря предварително....

Link to comment
Share on other sites

Съжелявам за офтопика ама един приятел ме кара да му намеря снимка на отбора на Валенсия от сезон 1999-2000 година някой ако може да помогна да го направи МОЛЯ!!!Търсих в гуугъл в сайта на Валенсия....нищо...вие сте ми шанса благодаря предварително....

ето една...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Браво,мерси,gracia,Thanks....и там другите наистина БЛАГОДАРЯ!

Link to comment
Share on other sites

Охохохо. Аййдеее Барса. Браво на Сарагоса, дано да задържат резултата до края или поне равен :bgrin:

Милито ... Милито !!! :confused

 

Айдеее Барса. Сега и брата на Габриел Милито дупна на Барса - ахахахаахахаха :devil

Link to comment
Share on other sites

какво става за бога :confused най-накрая мога да гледам мач на любимия си отбор и те играят като някви се едно са ги събрали точно преди мача :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...