Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

На първо място май са Хетафе :)

Ашколсун!

Link to comment
Share on other sites

Значи почвам от Реал:

Яд ме за това, което стана и то много :angry1 В никакъв случай обаче не съм недоволен от играта, която показахме. Постоянни атаки :) и над 20 удара към вратата на Еспаньол. Учудващо е наистина това, че не вкарахме гол :(

Няма да коментирам ситуацията, при която падна голът за Еспаньол, нито червените картони в края на мача. Вече казах по рано мнението си за съдийството в Испания. То просто не отговаря на качеството на футболът, който се играе :angry: (нямам предвид само последните два мача на Реал, това е наблюдение от доста отдавна)

Смешно е, че коментаторите по Диема говорят за смяна на Люксембурго, при положение, че никой в Испания не повдига този въпрос :lol:

Неприятни са тези загуби в началото на сезона, но ни преследва огромен малшанс :( Факт е, че единствения мач, в който играхме действително лошо го спечелихме(срещу Кадиз), а останалите ги загубихме :( Но така ства понякога. Нямам търпение да дойде моментът, в който късметът ни ще се обърне :)

За Барселона и Атлетико не мога да кажа нищо, защото не съм го гледал, но съм доволен, че Атлетико спечели. Ясно е, че колкото повече точки губят Реал и Барселона, толкова по-интересно ще става първенството :)

Link to comment
Share on other sites

Аз Атлетико - Барса го гледах по "Premiera" и чесно казано беше много добър двубои. Аз понеже съм си за Барса и в този мач се чудех дали за Марто да викам, дали за Барса и ми се искаше да свърши 2:2, но уви не стана :D Иначе Марто беше уникален както винаги. Особено в атака за изравнителния гол на Атлетико, Маркез неможа дори да го доближи, толкова бърз беше Мартин, че като тръгна от центъра надбяга Едмилсон и Маркез и сложи топката точно на главата на непокрития Фернандо Торес. Абе с 2 думи: уникален мач. Браво и на Атлетико :D

Link to comment
Share on other sites

Неприятни са тези загуби в началото на сезона, но ни преследва огромен малшанс :( Факт е, че единствения мач, в който играхме действително лошо го спечелихме(срещу Кадиз), а останалите ги загубихме :(

мда, срещу лион имахте огромен мал шанс :bgrin: пуст му късмет :P

Link to comment
Share on other sites

Марто направи супер като отиде в Атлетико ! Скоро може да го вземат даже и в по-голям отбор ;) , ако продължава с такива яки мачове :music

 

мда, срещу лион имахте огромен мал шанс :bgrin: пуст му късмет :P

И съдията е виновен де :lol: .

Link to comment
Share on other sites

Марто направи супер като отиде в Атлетико ! Скоро може да го вземат даже и в по-голям отбор ;) , ако продължава с такива яки мачове  :music

И съдията е виновен де  :lol: .

Еми ние падаме чрез помощта на съдията (за другия отбор, но не и в мача с Лион), а пък вие играете със сидиата и пак падате :huh: ;)

Link to comment
Share on other sites

“Ас”: Пълно господство на Петров и Кежман

Кежман: Петров даде фантастичен пас за първия гол

Мартин Петров е трансферът на годината според “Ас”

“Марка”: Никой не може да спре Петров

“AGM”: Кошмарът на Барселона се нарича Мартин Петров

Франк Рийкард: Петров направи страхотен мач

“Спорт”: Мартин Петров напомни много на Стоичков

“Ел Мундо Депортиво”: Петров е истински ураган по лявото крило

Енрике Серезо: Мартин Петров подлуди “Висенте Калдерон”

“Ас”: Роди се нов идол - Мартин Петров

 

 

“Българинът преминаваше като истински ураган по лявото крило - пише изданието. - Снощи Петров спечели сърцата на всички привърженици и беше мотора, който доведе тима до победата. Никой никога не е тичал толкова бързо на “Висенте Калдерон”. Но тази година пристигна невероятен футболист, чиято игра е с класи над тази на останалите. Петров показа най-добрите си качества срещу каталунците, чиято защита не можеше по никакъв начин да спре българина. Олегер бе натоварен с тежката задача да пази номер 17, но в повечето случаи успя да види само гърба му”

Link to comment
Share on other sites

Мухаха. Браво на Мартин ;). Щом успя сам да размаже защитата на Барса, значи е много добър. Дано Атлетико да завършат по-напред в класирането и да участват поне в Уефа, а Марто да подпомогне за това. И дано да отиде в по-голям отбор ;)

Link to comment
Share on other sites

Мухаха. Браво на Мартин ;). Щом успя сам да размаже защитата на Барса, значи е много добър. Дано Атлетико да завършат по-напред в класирането и да участват поне в Уефа, а Марто да подпомогне за това. И дано да отиде в по-голям отбор ;)

Те в Шампионската ще влязат тази година, ти за УЕФА ми говориш :) Марто е машина, аз и по-горе казах, че направи невероятен мач :D

Link to comment
Share on other sites

мда, срещу лион имахте огромен мал шанс :bgrin: пуст му късмет :P

Въобще не съм споменавал мача с Лион тук. Това е тема испанското първенство :P Но да получаваш два гола от пряк свободни удари в рамките на 5 минути не е ли малшанс :blink:

Link to comment
Share on other sites

Въобще не съм споменавал мача с Лион тук. Това е тема испанското първенство :P Но да получаваш два гола от пряк свободни удари в рамките на 5 минути не е ли малшанс :blink:

Все пак говорим за Жуниньо Пернамбукано ;)

Link to comment
Share on other sites

марто е луд!!! ;) евала ! а за атлетико почти съм сигурен че ще са в ШЛ кой знае може и 1ви ... праскат барса реал пада винаги кво ... нищо чудно атлетико да са номер 1 накрая:)

Link to comment
Share on other sites

марто е луд!!! ;) евала ! а за атлетико почти съм сигурен че ще са в ШЛ кой знае може и 1ви ... праскат барса реал пада винаги кво ... нищо чудно атлетико да са номер 1 накрая:)

Е баш 1ви няма да са (защото Барса е шампион и тази година), но се надявам да са 2ри за да се радваме на изявите на Марто в шампионската :D :)

Link to comment
Share on other sites

марин направи наистина невероятен мач. надявам се да продължава все така и наистина да е следващия стоичков :D иначе барса са пак шампиони :P

Link to comment
Share on other sites

марин направи наистина невероятен мач. надявам се да продължава все така и наистина да е следващия стоичков :D иначе барса са пак шампиони :P

От къде знаете ? Много е рано за прогнози ;). Трябва още много кръгове да се изиграят, за да се знае горе-долу кой ще е шампиона ;). Или го казвате просто като неизпълнимо желание :bgrin: ?

Link to comment
Share on other sites

От къде знаете ? Много е рано за прогнози ;). Трябва още много кръгове да се изиграят, за да се знае горе-долу кой ще е шампиона ;). Или го казвате просто като неизпълнимо желание  :bgrin: ?

Ние уж и миналата година го казахме като "неизпълнимо желание" ама те взеха, че станаха шампиони ей така без да искат ;) :D :P :)

Link to comment
Share on other sites

Ние уж и миналата година го казахме като "неизпълнимо желание" ама те взеха, че станаха шампиони ей така без да искат ;)  :D  :P  :)

Еми миналата година не казах такова нещо ;). Така че ще видим, а и кога по-точно казахте, че Барса ще са шампиони ? Не беше ли след 10-тия кръг :huh:

Link to comment
Share on other sites

Еми миналата година не казах такова нещо ;). Така че ще видим, а и кога по-точно казахте, че Барса ще са шампиони ? Не беше ли след 10-тия кръг  :huh:

Когато беше отворена първата тема за испанското още от 2-рия поуст (май) някой беше дал първия глас за Барса шампион (става въпрос за декември месец ) , по-рано просто нямаше къде да се каже , че Барса ще е шампион , защото нямаше тема за испанския футбол :music .

Link to comment
Share on other sites

Реал Сосиедад - Атлетико - 3:2

Атлетико водеше с 2:0, но допусна пълен обрат.

Барселона - Валенсия - 2:2

Барселона поведе, след което Валенсия за 2 минути обърна до 1:2 и към края Деко изравни.

 

Primera Division Rulezzz :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...